• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bucephalandra kísérlet

kuchi

Kertész bálvány
A napokban sikerült 5 különböző Bucephaladrähoz hozzá jutni.Gondoltam teszek egy kísérletet,hogyan érzik jól magukat nálam,és figyelemmel követhetem fejlődésüket!Összesen 11 adagot vettem,Ada riccia köre kötöztem és bekerültek az akiba,Csak Ada tápokat használok,Co2,Twinstar kíséretébe.Probältam nem a közvetlen fényre rakni őket,mivel 2 Ada Solarral pirítom az akit,nehogy sok legyen nekik a fény!Mindenkitől ötleteket szívesen veszek.Es akkor jönnek a fotók!IMG_3000.JPG IMG_3006.JPG IMG_3007.JPG IMG_3014.JPG IMG_3019.JPG IMG_3021.JPG
 
Probältam nem a közvetlen fényre rakni őket


Jól tetted szerintem(y)!

Sok sikert hozzájuk! Kicsit irigykedem... imádom a bucékat :rolleyes: Melawim van, semmivel több igénye nincs mint egy anubiasnak, eddigi tapasztalataim szerint.

várom a további beszámolókat a kísérlet állásáról :pompous:
 
Jól tetted szerintem(y)!

Sok sikert hozzájuk! Kicsit irigykedem... imádom a bucékat :rolleyes: Melawim van, semmivel több igénye nincs mint egy anubiasnak, eddigi tapasztalataim szerint.

várom a további beszámolókat a kísérlet állásáról :pompous:
Köszi!A Metallica(Buce)t azt a te tiszteletedre tettem be a rendelésembe!
 
Helyzet jelentés:A növények akklimatizálódnak,elkezdtek a friss üde zöld levelek növesztését!Egyedül a Catherine super mini,aki meg gondolkodik!
 
Szépek!
Rakhatnál fel pár képet úgy is,hogy valami tárgy is legyen a fotón a méretek miatt viszonyításképp.
Meg az aksiról is...
 
Szépek!
Rakhatnál fel pár képet úgy is,hogy valami tárgy is legyen a fotón a méretek miatt viszonyításképp.
Meg az aksiról is...
Az akväriumrol később(IALPC) eredményhirdetés után.Remélem sikerül egy jó helyezést idén elcsípni.
 
Sok szép kis hajtás, friss levél látszik rajtuk.
Az első képeket visszanézve, alig pár centisek lehetnek, a köveket is kb 100 forintosnál nem gondolom sokkal nagyobbnak.
Izgalmas kísérlet, néha megmutathatnád őket, ha nem látják kárát a sok kíváncsi tekintetnek;)
 
Egy kis hejzet jelentes!Az 5-böl 3 stagnäl,lehet,hogy a felärnyek nem tetszik nekik?Na de a ket büszkesegem,nev szerint Vedayang Round,es a Brownie Metallica gyönyörüen fejlödnek.Most csak roluk van foto!
P1100040.JPG
P1100039.JPG
 

Hasonló topikok

Válaszok
229
Megtekintések
16K
Back
Oldal tetejére