• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bucephalandra cf. motleyana Melawi

viktorlantos

Alapító
Admin
Két éve egy kedves vásárlónk egy Bucephalandra cf. motleyana "Melawi" növénnyel lepte meg magát kínálatunkból. A növény azóta szépen felcseperedett és egy igazi álomszép ritkaság lett belőle a maga sajátos méretével.

:);)(y)

17019459447_4c34b5e62d_h.jpgBucephalandra cf. motleyana "Melawi" by viktorlantos, on Flickr

Egy akvárium bontás után visszakerült hozzánk és most várja, hogy felépüljön belőle a GA első Bucephalandra növényese :)
 
Még külföldi oldalon sem nagyon látni ilyen összefüggő,egészséges telepet!!!
Gratula az előző gazdának!
 
Nekem a Buce egy nagy talány!De szívesen megismerkednek vele!Meg kéne több info,mert elég nagy családba tartozik,és valahogy elvesznek az infók!
 
Nekem november óta van öt fajta.szépen növögetnek,taiwan bee garnikkal vannak.kapnak profitot,carbot,de csak minimálisat a garnélák miatt.volt úgy,hogy egy hónapra belepte a moha,lehet lassabban nőtt,de szép maradt.high-techben biztos jobban érzi magát,de lowban is simán el van.picit hajlamos a lassú növése miatt a pontalgára,ahogy az anubias is.ha meg van a lágy víz,kis táp,semmi extra nincs vele.az áruk alapján drága,de gyönyörű és nagyon változatos kis mini növények!csak ajánlani tudom.nekem van egy abszolút mini változata,van kb 20-30 levele,de az egész növény akkora,mint a hüvelyujjam körme!
 
Milyen szép lesz majd ha ez a nagy bokor is szépen kivirágzik. Kiváncsi vagyok hogy majd a GA-ban hány szál lesz.
Nekem az ültetés után pár héttel kivirágzott.

17309114779_56e7e31d8c_c.jpg

17500555146_c8c03e0cd2_c.jpg

17567690342_70a56b3a24_c.jpg
 
Back
Oldal tetejére