• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Buceland

A rizómát nem is szabad, de a gyökér mehet a földbe.
Azt hittem nem lehet teljesen. Újabb információval gazdagodtam.. Köszönöm
Saját tapasztalatunk szerint a Bucék, az Anubiasok, a Microsorumok, a Bolbitisek, illetve minden gyöktörzses növény kötözést, ragasztást, beszorítást vagy egyéb olyan rögzítést igényel, amivel a gyöktörzse nem kerül a talaj alá(legyen az aktív talaj vagy homok), de ha közel van a talajhoz és ő maga növeszti bele a gyökereit/hajszálgyökereit, akkor benne maradhat - sőt, még jobban is fog nőni! ( Lásd feljebb, az első virágzó fotón!)
 
Nektek is Boldog Karácsonyt! Ez az akvárium valami csoda......gratula hozzá.
Én is imádom a Bucékat csak sajnos nem találtam mág olyan shop-ot ahol több választék lenne elérhető.
 
Sziasztok!

Volt nekünk egy szép kis akváriumunk, aminek nem indítottunk külön naplót.... Úgy gondoltuk, hogy itt osztunk meg róla pár képet.

Eddig az AGA-n indult, nem jutott 10 közé.

A régi 200 literesben raktuk össze dragon kövekkel és egy hatalmas + egy ugyanolyan, de kisebb red moor 'kapuval'. Tavaly nyáron készült a verseny fotó:

50993202583_dd6753bb5f_b.jpgDragon Valley by Lovas Attila, on Flickr


Azóta elengedtük és érkezési sorrendben került bele egy csomó növény. Kissé eldzsungelesedett... 🙃

50994012697_8e5971ba36_b.jpg2021.02.28 by Lovas Attila, on Flickr
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére