• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Buceland

Sziasztok,
Észrevettetetek bármilyen összefüggédeket a különböző alfajok virágzási szokásai között? (formai, származási hely, méret, esetleg vízparaméter változás stb....)
 
Sziasztok,
Észrevettetetek bármilyen összefüggédeket a különböző alfajok virágzási szokásai között? (formai, származási hely, méret, esetleg vízparaméter változás stb....)
Semmiféle összefüggést nem vettünk észre. Felváltva virágoznak picik-nagyok egyaránt, az év bármely időszakában. A körülményeik (vízparaméterek, fény, hőfok stb.) nálunk nem változnak.
 
Én azt figyeltem meg, hogy turnus-szerűen :) virágoznak: sok virágot hoz egy-egy fajta rövid időn belül, utána "pihen" egy ideig.
Az egyes fajok virágzáskezdési idejében viszont semmiféle tendenciát nem tudtam felfedezni. :(
 
Ami pedig a Te 54 literesedet illeti, legalább 30 féléből tudunk most adni, ami megfelelne méretben. Szeretettel látunk, hogy kiválaszthasd őket! (Lift van, ne aggódj!);)

Na, majd szavadon foglak, és egyszer egybekötlek egy GA-furikázással.
Redmoor és dragon kombó lesz a hardscape alapja. Mivel 54-es az akva, szeretném kis bucékkal, anubiasokkal (A. micro és petite már van, és szépengyarapodnak) úgy bezöldíteni, hogy nagyobbnak tűnjön, mint amekkora.

Köszi @viktorlantos ! Már a kézmérete is támpont.
 
Na, majd szavadon foglak, és egyszer egybekötlek egy GA-furikázással.
Redmoor és dragon kombó lesz a hardscape alapja. Mivel 54-es az akva, szeretném kis bucékkal, anubiasokkal (A. micro és petite már van, és szépengyarapodnak) úgy bezöldíteni, hogy nagyobbnak tűnjön, mint amekkora.
Jól hangzik! Anubiasból is tudunk adni egészen aprókat: pangolino-t és extra mini-t.;)
 
Erre nem nyomunk Like-ot, mert nem tetszik-sajnáljuk, hogy olvadoznak.:( Bármikor szívesen látunk, hogy pótold őket!
én viszont nyomhattam egy like-ot.
Sajnos azt kell mondanom hogy azért meg is érdemlem... még a vízcseréket is csak esténként ejtem meg. Növény és állatkínzónak érzem magam annyira nincs rá most időm. Ti bezzeg gondos akvakertészek vagytok. (y)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére