• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Buce&garnéla

Sziasztok!
Keves barna szinu algaval lettem megaldva. Konnyen letorolheto. Az uveg aljan es az anubiasok es bucek levelen van. Emeltem a vilagitas erejen egy kicsit meg takaritasnal letorolgettem.
Az egy megmaradt otom nagyon lelkes, de neki ez sok munka. A gebek, garnélák dolgoznak, de nem ezeken.
Szerintetek ha meg szerzek par otot nem lesznek mar sokan az allatkak? Amugy is sajnalom, hogy maganyos szegeny, bar sokkal jobb a kedve miota megjottek a gebek.
Szoval 3 zold neon, 2 geb, 1 oto, 4 amano, es nagyon sok neocaridina( felnott 12, suldo kb. 20, es 2mm-10mmig kb. 50) Elbir meg par otot az aki?
 
Szia
64 literre én biztossan vissza pótolnám az állományt, láttam hogy 5 el kezdted s 1 van.
Sztem nem lesz sok!
Mivel az üvegre csak egy db van ,mármint otto




Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
A második kép alapján annak tűnik. Elég látványos, ha neten nézel képeket egyértelműen be tudod azonosítani.
Tavaly nálam is voltak, JBL Gyrodolt használva megszabadítottam tőlük a garnélákat és közben az akvárium egyéb lakóinak nem lett semmi baja.
 
Scutariella japonica, én annak látom, nem kell tőle megijedni.Régebben volt ilyen nekem is,Tremazolt használtam, 4 órát benne volt a szer az akiba, utánna csináltam, egy jó 80%-os vízcserét, és nem volt semmi baj, egy kúra elvitte az összes ilyen férget, utána, már nem jöttek elő.
Semmilyen állatnak nem lett tőle baja, de , ha van olyan csigád, ami fontos , azt vedd ki előtte, mert annyi neki .:)
 
Sziasztok. Punk garnélát nem latok mar. De nem kellett volna a Gyrodolnak a pajzscsigakkal es egyeb kukacokkal is vegeznie? Vannak talajlako feher giliszkaim is (miert is ne lennenek?). Hiszem, hogy az egeszseges talajba elfer egy kis giliszta, de na!
@tsokee-nak koszonet a szep novenyekert. Kapott egy kis uj szint az aki. Ha tulelik a koltozest lovok fotot is.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére