• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Buce&garnéla

Most olvasom csak mik történnek ! :unsure:
Mivel tapasztalat híján érdemben nem tudok segíteni, ezért csak azt mondom, szorítok hogy minél előbb helyre billenjen a rend Nálatok!
Kedvező csillag együtt állást és jobbulást Kíánok ! (y)
 
Szomorúan látom, mi történt a kis lényeiddel! :cry:
Nem tudom, hogy a csőcsere kapcsán kerülhetett-e be a vízhálózatba valami oda nem illő - vagy extra klór, de ha időben egybevág az elhullás kezdete a karbantatrtási munkák végével, akkor szerintem gyanús a dolog.
Kitartást Neked, a garniknak meg mihamarabbi jobbulást kívánok!
 
Szomorúan látom, mi történt a kis lényeiddel! :cry:
Nem tudom, hogy a csőcsere kapcsán kerülhetett-e be a vízhálózatba valami oda nem illő - vagy extra klór, de ha időben egybevág az elhullás kezdete a karbantatrtási munkák végével, akkor szerintem gyanús a dolog.
Kitartást Neked, a garniknak meg mihamarabbi jobbulást kívánok!
Koszonjuk.:)
 
Sajnos meg mindig van elhullas. Napi egy ketto. ( mar amit megtalalok) De rendesen megcsappant a szam. Valaki mar maszkal van aki meg mindig csak uldogel. Nem tudom mikor lesz vege. Koszonom az erdeklodest es drukkolast.
 
Sajnos meg mindig van elhullas. Napi egy ketto. ( mar amit megtalalok) De rendesen megcsappant a szam. Valaki mar maszkal van aki meg mindig csak uldogel. Nem tudom mikor lesz vege. Koszonom az erdeklodest es drukkolast.
Akkor drukkolok tovább, aztán majd ha rendbe jön minden lesz sok baby bumm, ahogy írni szokták :)
Fel a fejjel!
 
Sziasztok.

Azt hiszem lassan minden visszaall a regi kerekvagasba. Nem sokan maradtak, de aki el, az bizony ujra csatasorba allt. Tesz vesz.
Erdekes, hogy a kekek sinylettek meg a legjobban. Beloluk kb. 6- 8 maradt. Vadasbol kb. 15- 20. Pirosbol 25 korul.
Most mar elarulhatom, hogy a "nagy csapas" elott elterveztem, hogy elinditok egy kis 30-as nanot, hogy szetvalogassam a kek es piros csapatot. Teny, hogy igy sokkal egyszerubb lett, hogy otven helyett csak huszat kell athelyezni...:confused:
Szoval lesz egy uj kis naplo a menekult taborrol is.
Itt a 60-asban sok valtozas nem tortent. A novenyeket rendezgetem, takaritgatok. A legutobbi szurotakaritas legalabb annyiban hasznosnak bizonyult, hogy kezd megallni az ecset. Nem lesz uj, csak a regieket kell eltuntetni.
Lett hat sunim akik nagyon kiralyak. Probalok osszehasonlito kepeket keresni majd de az elso nagy koveimet tisztara nyaltak. :love: Az uvegen volt egy resz, ahova nem ertem le algakaparoval. Tele volt zold es barna alga keverekkel. Azt is seperc alatt letakaritottak. Csak jot mondhatok egyenlore roluk. Kb egy hete elnek itt.
A gebek at is koltoztek a nagy ko ala a fa alol. Hat eloszor nem voltam boldog, mert szetturtak a ko aljat es az amazonia beboritott mindent, de tobbszori visszaasas utan ok nyertek. Feltakaritottam az elokertjuket es eljenek boldogan.
Erdekes.
Amikor tele voltam garnival azon gondolkodtam, hogy olyan tiszta az aki. Vajon amugy is az, vagy mi lenne, ha nem lennenek benne? Megenne a kosz?
Es igen. A valasz igen. Elkepeszto sok apro szemet ul meg a novenyek levelein, a mohaban. A fissi levelei zold helyett kicsit barnasak a rajuk tapado nem is tudom....talan barna alga? Ami mar attol, hogy par napja ujra beindultak a kis takaritok kezd ujra kizoldulni.
Elkepeszto kis joszagok. Ezt ujra bebizonyitottak.
Bocsanat, hogy hosszura nyujtottam, de a sok rossz utan talan mar valami jo fele kacsintgatunk. Es meg jonnek a kepek.20180317_160317.jpg
 
Sziasztok.
A mai nap tortenesei.
Uj novenykek kerultek be. Koszonet @tsokee-eknak az anubiasokert, tripartitaert es ambuliakert. Alig varom, hogy megnojenek a macskafarkak. Tripartitat fara tekertem. Remelem alakul majd belole egy-egy szep kis gomboc idovel. Anubias kerult egyikbe is, masikba is.
Koszonom a figyelmet
Sziasztok.
Ujabb kis anubiast kapott a menedek. Koszonom itt is @tsokee!
A kis pirostestuek azzonal elleptek. Udvozoltek az uj jovevenyt. Matattak rajta egy keveset, aztan mentek a dolgukra.
Jo lesz ez!
Igazán nincs mit, sokasodjanak nálad is :) Tökéletes levezetés volt a tali a kiválóan sikerült Terra-Akva után :banghead:
 
Nagyon szép az akid újfent, olyan jól váltják egymást a növények mind színben, mind formában és örvendetes, hogy vége a csapásnak !
Köveid is prímákra lettek sikálva, nekem is az új fény óta elkezdett zöldülni, majd kell élőlényben is "fejlesztenem" :D
 
Nagyon szép az akid újfent, olyan jól váltják egymást a növények mind színben, mind formában és örvendetes, hogy vége a csapásnak !
Köveid is prímákra lettek sikálva, nekem is az új fény óta elkezdett zöldülni, majd kell élőlényben is "fejlesztenem" :D
Koszonom. A reinecki mini lett az uj kedvencem. Ezzel a bronzzal es rozsaszinnel...tiszta csajos. Eddig hatul erosodtek...most tobb helyre is tudtam tuzni beloluk. Remelem itt is boldogok lesznek.
Ajanlom a suniket! Cuki kulso. Verengzo algafalo.:love:
 
Koszonom. A reinecki mini lett az uj kedvencem. Ezzel a bronzzal es rozsaszinnel...tiszta csajos. Eddig hatul erosodtek...most tobb helyre is tudtam tuzni beloluk. Remelem itt is boldogok lesznek.
Ajanlom a suniket! Cuki kulso. Verengzo algafalo.:love:

Ööööö .... és ha valaki hasonlóképpen rokonszenvezik a reinecki mini színeivel az annyit jelent, hogy elkezdtek előbújni az eddig rejtett feminin vonásai?
:D

A sünikről ugyanezt gondolom, jó tipp volt, már nem tudom, talán @tsokee volt a felbujtó?
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére