• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Buborékszámláló

Fém visszafolyás gátlóm van. Erre nem gondoltam, de megnézem és jelentkezem. Bár szerintem nem esik le a nyomás annyira hogy visszazárjon.
 
tudom eleg bena kerdes de kb 1 perc alatt mennyi bubinak kell menni 70 literes akinal?,még nincs DC amivel merni tudnam a CO2-öt
 
Írtátok itt többen, hogy GA zselét használto ka bubiszámlálóban. GA shopban viszont ilyet nem találtam... :(
 
Ahogy írtátok, a vizet utána kell töltögetni, ezt a zselét meg csak akkor kell cserélni, ha már bekoszolódott...
RO vizem mondjuk mindig van itthon, az is igaz. :D
 
Ahogy írtátok, a vizet utána kell töltögetni, ezt a zselét meg csak akkor kell cserélni, ha már bekoszolódott...
RO vizem mondjuk mindig van itthon, az is igaz. :D
igazad van, most olvasom, hogy elpárolog a víz, meg hogy ebben a folyadékban olyan anyag van, ami a mágnesszelepben nem tesz kárt...
mondjuk nekem a párolgás nagyon minimális, és nem véletlenül van 2 visszafolyás gátló a mágnesszelep előtt. Bár ez a termék nem drága, ha arra járok, lehet veszek ilyet, csak hogy nyugodtan aludjak :)
 
A leendő rendszerembe én is minimum 2 visszafolyás gátlót tervezek, szóval a mágnesszelep biztonságban lesz.
Ebben az utántöltögetés megspórolása tetszik nagyon. :)
 
Sziasztok,

2 napja kezdtem az akváriumot és a Co2-t is. Cca 2 bubi/sec-re állítottam be. Első nap rendben is volt, de ma bárhogy is állítgatom állandóan összevissza jönnek a bubik. Teljesen tapasztalatlan vagyok a dologban ezért kérdezem hogy hol a hiba ha van egyáltalán?
Van hogy beáll és 10 percig pontosan megy, aztán megint elkezd összevissza bubizni...



Köszi
 
Back
Oldal tetejére