• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Buborékszámláló

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tőletek! Vettem a nano cube 30 literes akvámhoz egy bubiszámlálót JBL (Dennerle, külső)Eddig a számláló nélkül szépen jöttek a bubik a diffúzorból....EDDIG :)
Tudom ez nem egy atomfizikus kérdés, de mi lehet a baj? A számlálóban,amit háromnegyedig töltöttem vízzel- (aztán próbából majdnem tele)jönnek szépen a bubyk, de a diffúzorból az akiban SEMMI. Nincs visszafolyó szelep. Nekem ez már teljesen kisütötte az agyam. Már fél órája várok a bubikra. Talán eltévedtek? :)
 
Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tőletek! Vettem a nano cube 30 literes akvámhoz egy bubiszámlálót JBL (Dennerle, külső)Eddig a számláló nélkül szépen jöttek a bubik a diffúzorból....EDDIG :)
Tudom ez nem egy atomfizikus kérdés, de mi lehet a baj? A számlálóban,amit háromnegyedig töltöttem vízzel- (aztán próbából majdnem tele)jönnek szépen a bubyk, de a diffúzorból az akiban SEMMI. Nincs visszafolyó szelep. Nekem ez már teljesen kisütötte az agyam. Már fél órája várok a bubikra. Talán eltévedtek? :)
Puha falú csövet használsz ( pl. Ada)?
Szerintem nem zár az utána lévő cső/szakasz megfelelően:
Jobban rá kell húzni a co2 csövet. Ha használt a cső egy idő után kitàgul és "szökik" a gáz. Le kell vágni a végét vagy új cső.
 
Puha falú csövet használsz ( pl. Ada)?
Szerintem nem zár az utána lévő cső/szakasz megfelelően:
Jobban rá kell húzni a co2 csövet. Ha használt a cső egy idő után kitàgul és "szökik" a gáz. Le kell vágni a végét vagy új cső.
Szia! Teljesen új a rendszer. Ez a Tropica -nak a nano co2 rendszere egy Dennerle számlálóval megspékelve. Egy extra info még. Ha rányitom a CO2 tűszelepet kicsit erősebbre, kb 50-60 bubi per perc, akkor jön a diffúzorból,de ha visszaveszem a normál 15-20 per perc mennyiségre,akkor megint semmi. Ellenőriztem,nem szivárog sehol.
 
Back
Oldal tetejére