• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bonsai kertészet

kuchi

Kertész bálvány
A tegnapi nap párommal el látogattunk a fekete erdőhöz közel egy 30 éve üzemelö Bonsai kertészetbe.Saját bevallásuk szerint 500 gyönyörű bonsai büszke tulajdonosai!Hát volt mit csodälni,de sajna 6 fok volt,így nem tudtunk elég időt eltölteni.De kb 3 hét múlva,remélhetőleg kicsit melegebb lesz megyünk megint,mikor már virágoznak a bonsai fák.Íme pár fotó,bocs a képek minőségéért,siettünk.
P1060120.JPG
P1060129.JPG
P1060139.JPG
P1060160.JPG
P1060163.JPG
P1060175.JPG
 
Wow ezek gyönyörűek!
Volt valami vásárfia?
Sajna nem.Mert náluk nem volt olyan amit a lakásba tarthatnék.De azért beszereztem egy másik kereskedésből egy SERISSA FOETIDA-t.A bonsai kertben nem igen értettek miért akarok olyan bonsait venni ami valami miatt tönkre ment!Nekem már egyből az uj scapbe illő fa ötlete ugrott be!
 
Volt ott olyan gyönyörűség ami 15000 euro ért rakták ki.Es nem ez volt a legdrägäbb!Az első foton lévő fás erdő részlettel meg egy komoly díjat is nyertek!Semmi pénzért nem eladó!
 
Ma a Méta utcai ipari parkban kalandoztam növénytápért, és benéztem a dísznövény kertészetbe is, mert szeretnék a kert végébe egy bambusz falat csinálni (seggfej a hátsó szomszéd... :p). Már a bejáratnál sokkot kaptam ettől az óriás bonsai fától:
bure9uru.jpg

Gyenge idegzetűek ne nézzék az árcédulát... :D

Kb 4-5 méter magas a ládájával együtt, de valami brutál látvány élőben!
 
Ma a Méta utcai ipari parkban kalandoztam növénytápért, és benéztem a dísznövény kertészetbe is, mert szeretnék a kert végébe egy bambusz falat csinálni (seggfej a hátsó szomszéd... :p). Már a bejáratnál sokkot kaptam ettől az óriás bonsai fától:
bure9uru.jpg

Gyenge idegzetűek ne nézzék az árcédulát... :D

Kb 4-5 méter magas a ládájával együtt, de valami brutál látvány élőben!

Jól mutatna az asztalomon :)
 
Szia! Meg lehet tudni hol van ez a Bonsai kertészet? Mi Heilbronnban
lakunk, nem messze a fekete erdőtől és a akvárium mellett a másik
nagy hobbim a bonsiok.
 
Back
Oldal tetejére