• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Boltívek

cayne

Főkertész
Megosztok pár képet. Eléggé inspiráló lehet:

zlOQ1l_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

QNSkrl_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

gKiDZl_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Valahol olvastam (talán a 2012es év akváriumának megalkotója írta), hogy ő kifúrja a köveket és azokba rozsdamentes acél csöveket rak. Így alakít ki eszméletlen dolgokat.
Egy fél órát kerestem de azért meg lett: Long Tran Hoang akváriuma
003+Long+Tran+Hoang+VIETNAM.jpg


Én mindig az államat keresem mikor ezt meglátom!
 
Pedig nem az! ;) 3. lett az tavalyi IAPLC-n!

Ez annyira zseniális,hogy lehet,hogy "csak" 3dik. Megnézném,hogy miféle akvák nyomták le, gondolom azok sem kommersz berendezésű medencék hanem lélegzetelállító scape-ek lehetnek. (Félreértés ne essék IAPLC-n a 3dik hely mennyország, csak azért durva.)
 
Valahol olvastam (talán a 2012es év akváriumának megalkotója írta), hogy ő kifúrja a köveket és azokba rozsdamentes acél csöveket rak. Így alakít ki eszméletlen dolgokat.
Egy fél órát kerestem de azért meg lett: Long Tran Hoang akváriuma
003+Long+Tran+Hoang+VIETNAM.jpg


Én mindig az államat keresem mikor ezt meglátom!
Hát nem csodálom..........
 
már maga forma kitalálása és elkészítése sem lehet semmi.
amióta megláttam óránként legalább egyszer rá kell nézzek. lenyűgözőőőő
 
Valahol olvastam (talán a 2012es év akváriumának megalkotója írta), hogy ő kifúrja a köveket és azokba rozsdamentes acél csöveket rak. Így alakít ki eszméletlen dolgokat. Egy fél órát kerestem de azért meg lett: Long Tran Hoang akváriuma

Na neeeeeeeeee.
Ez olyan mint a Star Wars-ban a térugrás.Nagyon állat,el lehet benne még kép formályában is merengeni,el sem tudom
képzelni milyen is lehetett ez élőben:eek:
 
Na neeeeeeeeee.
Ez olyan mint a Star Wars-ban a térugrás.Nagyon állat,el lehet benne még kép formályában is merengeni,el sem tudom
képzelni milyen is lehetett ez élőben:eek:
Nekem is mindig ez jut eszembe róla :),király nagyon !
 
Döbbenek! Nézem-nézem és nem értem. El sem tudom képzelni, hogy lehetett ezt összehozni! Misztikus!
 
A kézsítője lehet nem is elégedett vele teljesen, legalábbis biztos van valami amit máshogy csinált volna.....
A zsenikkel igy szokott lenni.. Ismerem az érzést. :)
 
Back
Oldal tetejére