• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Black Friday kincsek :)

viktorlantos

Alapító
Admin
Ha már mi is egyre többet beszélünk róla, kíváncsi lennék mit sikerült levadászni az akció napján a webshopokban. Azért offtopikba mert nem a GA akcióra vagyunk kíváncsiak. Egyszerűen arra, mi az amit sikerült megcsípni jó áron.

Pl TV-t vettem, mosógépet, egy patent kézi szerszámot. Szóval bármi jöhet ami jó vétel volt és aminek örültél. A részletekbe nem kell belemenni persze, csak ami egy fórumos lazaságba belefér.
 
Nekem nem maradt semmi likvid tőkém, az akvárium restart cuccok beszerzése legatyásított. :)

Pedig nagyon fenem a fogam egy PS4-re, de majd jövőre. Talán.
 
Én fotós motyókat néztem, de nem volt olyan akció ami miatt ráugrottam volna. Lehet nem néztem körbe túlságosan és az a 2-3 bolt nem volt elég merítés....
 
Jaja, kevés az az egy nap hogy mindent végignyálazz.

Anyám mondjuk a kétéves kisfiamnak karácsonyra vett egy bitang jó sárga lábbal hajtós smoby traktort, utánfutóval, 30% kedvezménnyel és ingyen kiszállítással. :) Hogy írjak pozitív élményt is. :)
 
Nekem csak egy Playmobil tűzoltóautót az unokaöcsémnek, de azért nem kellett kapkodni... :p
Szerintem is mindenhol elég gyenge volt idén a BF.

Talán a Xbox One lett volna érdekes 69.900Ft-ért, de szerintem az meg mind a belsősök ismerősénél kötött ki...
 
Én fotós motyókat néztem, de nem volt olyan akció ami miatt ráugrottam volna. Lehet nem néztem körbe túlságosan és az a 2-3 bolt nem volt elég merítés....
Én áttúrtam a netet, gépet akartam venni, de amit kerestem azt sehol nem árazták le, sem itthon, sem a két nagy kereskedő oldal, de néztem német, angol kereskedéseket is. Semmi.
Tavaly több akció volt fotós cuccok terén...
 
Én elég sok Dremel cuccot vásároltam most össze. A folyó akvárium projekthez is kell, de látom már, hogy lakásfelújításnál is sok apróságra tudom majd használni. Mivel pontosan a 8200-as vezeték nélküli alukoferes gépre fájt a fogam, azon csak 10%-ot fogtam. De ha nem lettem volna válogatós, a vezetékesek több helyen is tuti áron voltak. Tartozékokból sok mindent ügyesen összeszedtem féláron. Aztán rá is álltam a márkára, ragasztópisztolyt, gázzal működő forrasztópákát fél áron tudtam venni. Próbálgattam is őket azóta, és nagyon tetszenek.
 
Én áttúrtam a netet, gépet akartam venni, de amit kerestem azt sehol nem árazták le, sem itthon, sem a két nagy kereskedő oldal, de néztem német, angol kereskedéseket is. Semmi.
Tavaly több akció volt fotós cuccok terén...

Én is néztem külföldi shopokat, jellemzően eu shopokat de hasonlóan semmi.
Így maradt az ácsingózás az amerikai B and H stb után...
 
Én is néztem külföldi shopokat, jellemzően eu shopokat de hasonlóan semmi.
Így maradt az ácsingózás az amerikai B and H stb után...
A B and H nagyon komoly árakkal dolgozik, sokat nézelődtem már náluk. Csak az a fránya vámolás ne lenne
 
Nálunk a csajok egy Ramses társasjátékra gyúrnak az ünnepekre.Természetesen pont ezt a játékot nem találtam meg a BF alatt akciósan:mad:.
Mondjuk általában ez van,ami kellene az mindig alap áron van:facepalm:
 
Talán a Xbox One lett volna érdekes 69.900Ft-ért, de szerintem az meg mind a belsősök ismerősénél kötött ki...
Mi egyik barátomnak akartunk ilyet! Csapatban vadásztunk rá, de első perctől elérhetetlen volt!
Gondolom reklámnak dobták be! :D
 
Tesomnak rendeltem egy laptopot, szerencse hogy várt mert 120.000 ftos laptopot sikerult 95.000 megvenni De utolag lattam hogy brit billentyus....(megvolt az oka :D ) na nembaj majd hozzá szokik
 
Utoljára módosított:
Nekem nem maradt semmi likvid tőkém, az akvárium restart cuccok beszerzése legatyásított. :)

Pedig nagyon fenem a fogam egy PS4-re, de majd jövőre. Talán.

Nekem másfél éve van ps4, megéri az árát! ;) de amugy a helyedben használtan keresnék, néha nagyon jó árban adják elég sok játékkal meg plus joystickkal, talán még garanciával is! Ha lesz szolj és tudunk játék cserélni ;)
 
Én elég sok Dremel cuccot vásároltam most össze. ...

Érdekes ez a Dremel... én is vettem egyet az akva átalakításhoz (alap 200-as, 5 tartozékkal és ládával).
Mikor a héten vágtam ki az alu akva tető hátulján a plusz technikának a nyílásokat, mindkét mini flex korong ripityára tört, pedig úgy csináltam, mintha hímestojást izgatnék. :D Aztán adtam neki egy szépen kicsire koptatott 125-ös flex-el, nem szórakoztam. Viszont a vágásokat a Dremel-lel csiszoltam le, az szép lett.

Jövőre veszek hozzá még pár kiegészítőt én is.

(Most is vettem volna a BFD alatt, mert nem nagy tétel de elfelejtettem. :D )
 
Nekem másfél éve van ps4, megéri az árát! ;) de amugy a helyedben használtan keresnék, néha nagyon jó árban adják elég sok játékkal meg plus joystickkal, talán még garanciával is! Ha lesz szolj és tudunk játék cserélni ;)

Simán.
(Reálisan nézve lehet használt lesz, jövőre még lejjebb megy az ára.)

Egyébként a fullos PS3-amat ezért adtam el két hete, hogy PS4 legyen, de a pénzt benyelte a GA. :p
 
Simán.
(Reálisan nézve lehet használt lesz, jövőre még lejjebb megy az ára.)

Egyébként a fullos PS3-amat ezért adtam el két hete, hogy PS4 legyen, de a pénzt benyelte a GA. :p

Drága hobbi.... :D de hát oromet leli az ember benne!
 
Mikrót anyunak. Annyira ócska már ami nekik van, most lesz egy jó legalább. Fotós cuccokat néztem én is, de sem ez sem más nem volt akkora kedvezménnyel, hogy megérte volna folyamatosan frissítgetni az oldalt, hogy mikor enged be.

Lehet a móka kedvéért megérte volna Kaposvárra lemenni és sorbaállni tv-ért! :LOL::ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére