• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Black Friday 2020

Burney

Kertész szaki
Nem tudom, hova írjam tudom nem ide tartozik, de ma kaptam emailben karácsonyi kuponkódot. Fel is használtam, de cibbank hiba miatt az utalás meghiúsult. Újra próbáltam, de másodjára nem fogadta el a kódót... gondolom a limitáltság miatt. Így bocsi 1 kóddal kevesebb 😒

viktorlantos

Alapító
Admin
Nem tudom, hova írjam tudom nem ide tartozik, de ma kaptam emailben karácsonyi kuponkódot. Fel is használtam, de cibbank hiba miatt az utalás meghiúsult. Újra próbáltam, de másodjára nem fogadta el a kódót... gondolom a limitáltság miatt. Így bocsi 1 kóddal kevesebb 😒

Dobj egy emailt a rendelés számával és küldünk majd paylinket hétfőn, ahol ki tudod fizetni. Ha ez neked is megfelel.

danyi03

GA főstatiszta
Moderátor
mar karacsonyi uzemmodba valtottunk mi is, de irj emailt az infora es hetfon segitunk

SMAdrián

Mágus
Egy pár héttel ezelőtt, én is így jártam a tranzakcióval, és végül is a Paypal-t választottam. Érdekes módon, ott megtörtént a tranzakció. Szerintem a CIB-nél van valami gebasz.

Oldal tetejére