• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Black Friday 2020

ezsolt80

Mágus
Köszi a visszajelzést, intézik a többiek. 👍 Cserébe ha felénk jársz egyszer, választhatsz egy csigát az akvárium aljáról. Sajnos csak azt tudtam elintézni, hogy @Nigro vegye ki onnan :ROFLMAO:

igen, már megoldódni látszik.
Bár ha el lehet intézni hogy @star67 Csilla átvegye helyettem, akkor spórolhatunk egy szállítási költséget.
info-ra nem írtam nevet, ki tudja azt ki intézi, de itt írom mert mindenki ismeri :D
Úgyis jár felétek, velem is szokott találkozni, így célba érne a hiányzó dolog.

szerk: közben megjött a válasz info-ról is a 'titkos jelszóról' amivel megkaphatja helyettem :giggle:

Bálint Nagy

VIP kertész
Bár ha el lehet intézni hogy @star67 Csilla átvegye helyettem, akkor spórolhatunk egy szállítási költséget.
info-ra nem írtam nevet, ki tudja azt ki intézi, de itt írom mert mindenki ismeri :D

szerk: közben megjött a válasz info-ról is a 'titkos jelszóról' amivel megkaphatja helyettem :giggle:
És végignézheti ahogy Attila választ neki egy csigát az akvárium aljáról... Zseni vagy. Mindenki jól jár. Kivéve Nigro. :ROFLMAO:

star67

Bölcs Ent

És akkor én gyönyörködhetek @Nigroban, ahogy kihalássza nekem a csigát az akvárium aljáról? 😍😍😍Köszi @ezsolt80 , ez szuper kedves tőled; azért majd elmesélem, milyen volt!😜

tsokee

Legenda
Mindenki jól jár. Kivéve Nigro. :ROFLMAO:
Most miért? @Nigro bele szokott állni az akváriumokba! Tőle még tubifexet is kaptam, pedig ez volt az utolsó, amit elképzeltek volna róla
Egyszer a halas reszen egyedul volt, a pigmy corys akvabol pedig leraboltak elolunk az osszes halat. Vagyis csak azt hitte, mert kiszurtuk az utolso arvat a sarokban. Jo fej volt, felajanlotta hogy kiszedi nekunk. A hal viszont maradni akart, percekig kuzdott @Nigro a haloval, majd mikor megunta, kikapta a szivacsokat is oldalrol hogy ne tudjon elbujni a hal, ezzel jol felzavarta az akvariumot es egy fekete lotyiben kotoraszott tovabb. Ujabb 5-10 perc telt el, mire feladta szegeny, a ket halot beledobta a vizbe es azt mondta, halasszuk ki magunknak ha kell. :D Mindezt egy szombati napon, zaras elott par perccel :) Vegul kiszedtuk es hazavittuk, az elmeny meg orok maradt! 🥰

Nigro

Alapító
Admin
Egyszer a halas reszen egyedul volt, a pigmy corys akvabol pedig leraboltak elolunk az osszes halat. Vagyis csak azt hitte, mert kiszurtuk az utolso arvat a sarokban. Jo fej volt, felajanlotta hogy kiszedi nekunk. A hal viszont maradni akart, percekig kuzdott @Nigro a haloval, majd mikor megunta, kikapta a szivacsokat is oldalrol hogy ne tudjon elbujni a hal, ezzel jol felzavarta az akvariumot es egy fekete lotyiben kotoraszott tovabb. Ujabb 5-10 perc telt el, mire feladta szegeny, a ket halot beledobta a vizbe es azt mondta, halasszuk ki magunknak ha kell. :D Mindezt egy szombati napon, zaras elott par perccel :) Vegul kiszedtuk es hazavittuk, az elmeny meg orok maradt! 🥰
ilyen biztos hogy nem történt... :)
Van papírom róla, hogy horgász vagyok! :D

Bálint Nagy

VIP kertész
Nekem is példás gyorsasággal megérkezett, sajna a ro készülékről le volt törve az egyik kimenet... :( írtam mailt
Fantasztikus gyorsasággal lett orvosolva a probléma! Már meg is kaptam a kifogástalan membránházat. Bocs, hogy nem csomagoltam be még jobban, csak majdnem visszaküldtem az egész ro készítőt és kutyafuttában kellett levennem a felső egységet és leragasztanom a csomagot. Még szerencse, hogy a futár is tökölődött még a kollégám durván nagy csomagjaival.

Burney

Kertész szaki
Én meg azt nem értem, hogy rendelésemből egy tétel ami foglaláskor volt az elfogyott. Felhívtak tegnap telefonon, hogy utánrendelnek, plusz 2hét mire megjön. Megbeszéljük, hogy akkor azt a tételt töröljük a megrendelésemből, mert annyira nem fontos, így a leegyeztetett időben megkapom a csomagom... Erre ma jön egy email, hogy készlethiány miatt utánrendelték a tételt amit töröltettem, kézbesítés Dec.18.-ka. Hát most kicsit sem vagyok boldog! 😐
Na mindegy, emailt írtam, holnap vagy hétfőn kiderül mi ez most.

danyi03

GA főstatiszta
Moderátor
Én meg azt nem értem, hogy rendelésemből egy tétel ami foglaláskor volt az elfogyott. Felhívtak tegnap telefonon, hogy utánrendelnek, plusz 2hét mire megjön. Megbeszéljük, hogy akkor azt a tételt töröljük a megrendelésemből, mert annyira nem fontos, így a leegyeztetett időben megkapom a csomagom... Erre ma jön egy email, hogy készlethiány miatt utánrendelték a tételt amit töröltettem, kézbesítés Dec.18.-ka. Hát most kicsit sem vagyok boldog! 😐
Na mindegy, emailt írtam, holnap vagy hétfőn kiderül mi ez most.
valami felreertes tortent, holnap ranezunk es jelentkezunk emailben

Oldal tetejére