• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Black Friday 2020

viktorlantos

Alapító
Admin
Sziasztok! A nagy sietségben este elfelejtettem utaláskor beírni megjegyzésbe a rendelés azonosítót. Telefonáljak ez ügyben a boltba? Jah 00:01 kor már rendeltem. Elsők között lehettem én is. 😁

elég, ha utalás után dobsz egy emailt, hogy xxx rendelést elutaltad. így gyorsabban össze tudjuk kötni 👍

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Sziasztok! A nagy sietségben este elfelejtettem utaláskor beírni megjegyzésbe a rendelés azonosítót. Telefonáljak ez ügyben a boltba? Jah 00:01 kor már rendeltem. Elsők között lehettem én is. 😁
Összeg alapján meg lesz, köszi! :)

Burney

Kertész szaki
Attól tartok a BF csak bemelegítés a karácsony előtti über őrületnek.
Pihenni majd 2021. január elsején a detoxban fognak. 🤪
Azt nem gondolom, hogy bemelegítés kariara... én tavaly karácsonykor kezdtem el akvás cuccokat vásárolni, és semmi nem volt akciós, legalábbis abból amiket vettem. Egy akcióval találkoztam, az mikuláskor volt, de az sem volt ekkora kedvezményes.

viktorlantos

Alapító
Admin
Huh lefutott a nap. Remélem mindenki talált valamit a kínálatból. Köszi, hogy részt vettetek az akcióban.
A tech bakikat igyekszünk elhárítani a későbbiekben. Ahogy láttam ez a start utáni első órákban volt leginkább jellemző.
Bár bővítettük a kapacitásokat, még így is nyögdécselt a gép. :)

A rendelések feldolgozása folyamatos. Azon dolgozunk, hogy mielőbb át tudjátok venni a csomagokat.

Köszi a türelmet 👍

mmccannon

Mágus
Azt nem gondolom, hogy bemelegítés kariara... én tavaly karácsonykor kezdtem el akvás cuccokat vásárolni, és semmi nem volt akciós, legalábbis abból amiket vettem. Egy akcióval találkoztam, az mikuláskor volt, de az sem volt ekkora kedvezményes.
Sokan nem az akcióra utaznak, hanem, hogy legyen aksijuk, új növény, állat, stb. Plusz ott vannak az ügyfelek, ahol ünnep előtt az asszony ugyan kitakarítja a lakást, az akvárium karbantartása viszont a GA dolga. Szóval nem fognak unatkozni.

Oldal tetejére