• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Black Friday 2020

viktorlantos

Alapító
Admin
Addig ezt itt hagyom.... 😃 👍

blackfriday-banner-square-2020.jpg

Iratkozz fel és nem csak erről, de egy csomó más akcióról is időben értesülsz a későbbiekben

Bálint Nagy

VIP kertész
Nekem az a bajom, hogy soha nem tudom mikor van. Megígértem egy kollégámnak, hogy építek neki egy oase styleline 175-ös üveget. Megbeszéltük, hogy ha lesz black friday megrendelünk mindent hozzá. A problémám az, hogy ehhez előzetesen pár dolgot szervezni és biztosítani kell. Pl. szeretnék valakit megkérni a GA-ban, hogy a tervek alapján állítson össze egy hardscape-t, amit kompletten meg tudok rendelni. Az sem lenne utolsó, hogy biztos legyen a kollégám számláján annyi pénz ami kell (mivel több 100e ft-ról beszélünk) stb. Szóval igen jó lenne tudni, hogy mikor lesz, hogy már holnap zaklassak valakit telefonon nálatok, vagy ráér később is.

viktorlantos

Alapító
Admin
Nekem az a bajom, hogy soha nem tudom mikor van. Megígértem egy kollégámnak, hogy építek neki egy oase styleline 175-ös üveget. Megbeszéltük, hogy ha lesz black friday megrendelünk mindent hozzá. A problémám az, hogy ehhez előzetesen pár dolgot szervezni és biztosítani kell. Pl. szeretnék valakit megkérni a GA-ban, hogy a tervek alapján állítson össze egy hardscape-t, amit kompletten meg tudok rendelni. Az sem lenne utolsó, hogy biztos legyen a kollégám számláján annyi pénz ami kell (mivel több 100e ft-ról beszélünk) stb. Szóval igen jó lenne tudni, hogy mikor lesz, hogy már holnap zaklassak valakit telefonon nálatok, vagy ráér később is.

Valószínűleg picit félreérted a BF típusú akciókat.
Ezek minden esetben a meglepetésről szólnak pozitív vagy időnként negatív irányban. Totális bizonytalanság, totális őrület és roham és épp emiatt az egyedi építések, egyedi kérések, egyedi igényeket ezen a napon eleve kilőjük. Egyszerüen nincs idő ezzel foglalkozni semmilyen szinten. Nekünk ez a nap 24-28 órás brutális őrületről szól.

Nektek leginkább egy izgi nap, amikor egy-két jó vételt ki lehet fogni.

Teljes berendezést javaslom ne erre a napja időzíts, mert előfordulhat készlet hiány mire odaérnél, lehalhat a shop, lehet más tech bibi, de az is lehet, hogy a rendelésedet 2 hét múlva fogjuk kiszolgálni. Merthogy az átfutásra jellemző minden BF esetén, hogy a szokásostól eltérő szállítással vagy átvétellel lehet számolni.

Bálint Nagy

VIP kertész
Valószínűleg picit félreérted a BF típusú akciókat.
Ezek minden esetben a meglepetésről szólnak pozitív vagy időnként negatív irányban. Totális bizonytalanság, totális őrület és roham és épp emiatt az egyedi építések, egyedi kérések, egyedi igényeket ezen a napon eleve kilőjük. Egyszerüen nincs idő ezzel foglalkozni semmilyen szinten. Nekünk ez a nap 24-28 órás brutális őrületről szól.

Nektek leginkább egy izgi nap, amikor egy-két jó vételt ki lehet fogni.

Teljes berendezést javaslom ne erre a napja időzíts, mert előfordulhat készlet hiány mire odaérnél, lehalhat a shop, lehet más tech bibi, de az is lehet, hogy a rendelésedet 2 hét múlva fogjuk kiszolgálni. Merthogy az átfutásra jellemző minden BF esetén, hogy a szokásostól eltérő szállítással vagy átvétellel lehet számolni.
Félreértettél Viktor. Pontosan tisztában vagyok a BF jellegével. Pont ezért szeretnék bizonyos dolgokat már előre leszervezni. Nem aznap szeretnék veletek hardscapet építtetni. Nem a saját pénzem költöm, és ha csak pár tételen is de tudok spórolni, az már király. Biztos vagyok benne, hogy csak hetekkel később fogjuk a pakkot megkapni. Ez adódik a növények miatt is.

viktorlantos

Alapító
Admin
Idén annyi csavar van még a dologban, hogy senki sem tudja megmondani BF körül milyen szigorítások lesznek. Ez még majdnem 3 hét és már a mai intézkedések is keményebbek voltak.
El tudom képzelni, hogy a bolt nem lesz nyitva már és már csak online lesz mód vásárolni.

A lezárások, szigorítások és az ellátási láncok érinttettsége miatt az utánpótlás is döcögősebb lesz, mint pl múlt évben.

Per pill sok dolgot nehéz megjósolni. De megyünk előre.

ezsolt80

Mágus
Azt miért nem lehet megmondani melyik nap lesz?
Valahogy Mo-on ez a black friday már az év bármelyik napjára tud esni (na meg a legtöbb helyen 5-10% kedvezmény amiért nem értem miért ölik egymást az emberek, mert azt egyébként is ki lehet fogni BF nélkül is, de ezt hagyjuk is).

viktorlantos

Alapító
Admin
BF a hagyományok szerint Nov 27. (a hónap utolsó pénteke)

A kereskedelem próbálja az eredeti napot szándékosan széthúzni egész novemberre évek óta. Ami nem baj, csak ne hívnák pénteknek az összes napot :)
Mi a hagyományokhoz igazodunk. 👍

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
BF a hagyományok szerint Nov 27. (a hónap utolsó pénteke)

A kereskedelem próbálja az eredeti napot szándékosan széthúzni egész novemberre évek óta. Ami nem baj, csak ne hívnák pénteknek az összes napot :)
Mi a hagyományokhoz igazodunk. 👍

Illetve mindenről időben fogunk tájékoztatni mindenkit. Nem kell aggódni. :) Nekünk is az az érdekünk, hogy minél többen tudjanak róla, ne csak néhány ember.

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Nah a mai napon leegyeztettük a részletek és az akció pontos menetét. Jövő héttől jelentkezünk a részletekkel! 🤫 💰

A járvány helyzetre való tekintettel viszont megkérnénk mindenkit, hogy aki tud inkább interneten keresztül rendeljen kiszállítással. A boltban leszünk így is elég sokan, mint minden évben. Természetesen ha személyes átvétellel rendelsz várunk szeretettel a személyes átvételről szóló e-mail elolvasása után. 😄

star67

Bölcs Ent
Nah a mai napon leegyeztettük a részletek és az akció pontos menetét. Jövő héttől jelentkezünk a részletekkel! 🤫 💰

A járvány helyzetre való tekintettel viszont megkérnénk mindenkit, hogy aki tud inkább interneten keresztül rendeljen kiszállítással. A boltban leszünk így is elég sokan, mint minden évben. Természetesen ha személyes átvétellel rendelsz várunk szeretettel a személyes átvételről szóló e-mail elolvasása után. 😄
Mikor jönnek a részletek?🧐

Trappista

Mágus
"Sziasztok!

Ahogy ígértük, idén is lesz nálunk BF, mégpedig 2020. 11. 27-én.
Igyekeztünk idén is minél több terméket bevonni az akcióba.
Reméljük, mindenki megtalálja közöttük azokat, amikre vágyik, vagy amiket ajándékba szán.
Lent küldjük az akció részleteit.
Viszont mielőtt még többet elárulnánk, hadd kérjünk meg, hiába írja @ezsolt80, ne másold fel ennek a levélnek a tartalmát a fórumra..."
:p

star67

Bölcs Ent
"Sziasztok!

Ahogy ígértük, idén is lesz nálunk BF, mégpedig 2020. 11. 27-én.
Igyekeztünk idén is minél több terméket bevonni az akcióba.
Reméljük, mindenki megtalálja közöttük azokat, amikre vágyik, vagy amiket ajándékba szán.
Lent küldjük az akció részleteit.
Viszont mielőtt még többet elárulnánk, hadd kérjünk meg, hiába írja @ezsolt80, ne másold fel ennek a levélnek a tartalmát a fórumra..."
:p
Nekem bezzeg ilyen levél sem jött, pedig feliratkoztam.:unsure:
Van itt olyan tag, aki ért a hackeléshez?

viktorlantos

Alapító
Admin
Még nem ment hírlevél, tudhatnátok, hogy @Trappista a fórum mókamestere :)👍

Ezt viszont már hírlevél nélkül is olvashatjátok :)

A terveket tartjuk, pénteken BF. Éjféltől indulunk.

Itt külön kiemelnék egy dolgot az oldalról:
"A COVID miatt az utóbbi hetekben bizonytalan a növényellátás. Emiatt a rendelésből hiányzó növényt automatikusan más gyártótól származó azonos növényre cseréljük. Ha nincs ilyen termék, töröljük a tételt a rendelésedből. Ha csak ilyen termékek szerepelnek a rendelésben, kollégáink értesíteni fognak."

Az utóbbi időben eléggé akadozik a növényellátás. Ha növényekeket rendeltek ezzel számoljatok majd.

Oldal tetejére