• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Black Friday 2018 - Green Aqua - November 16!

mmccannon

Legenda
Az automata e-mailt megkaptam, a GLS átadásról nem érkezett még. Gondoltam hogy a BF alkalmából nagy a pörgés, ezért sem szerettem volna e-mailben érdeklődni ha itt egyszerűbb mindenkinek válaszolni. :) Akkor várok türelemmel... :)
Türelem csomagot terem. ;)

viktorlantos

Alapító
Admin
Gondoltam hogy a BF alkalmából nagy a pörgés, ezért sem szerettem volna e-mailben érdeklődni ha itt egyszerűbb mindenkinek válaszolni. Akkor várok türelemmel...
Kb 200 csomagot már kiküldtünk pénteken és hétfőn. De azért még van bőségesen...

BF miatt egyébként érdemes a szokásosnál jóval hosszabb kiszállítási idővel számolni. Ezt a hirdetményben jeleztük is. A rendelések többsége néhány napon belül elmegy. De a tapasztalatok azt mutatják, hogy a teljes akció kb 3 hét átfutással megy.
Ez nem csak nálunk van így, most pl edigitalból rendeltünk, de hétvégén néztem a mediamarkt közleményét is. Mondhatni bevett gyakorlat.

Igyekszünk a rendelésekkel, addig egy kis türelmet kérünk. :)

BoMa

VIP kertész
Kb 200 csomagot már kiküldtünk pénteken és hétfőn. De azért még van bőségesen...

BF miatt egyébként érdemes a szokásosnál jóval hosszabb kiszállítási idővel számolni. Ezt a hirdetményben jeleztük is. A rendelések többsége néhány napon belül elmegy. De a tapasztalatok azt mutatják, hogy a teljes akció kb 3 hét átfutással megy.
Ez nem csak nálunk van így, most pl edigitalból rendeltünk, de hétvégén néztem a mediamarkt közleményét is. Mondhatni bevett gyakorlat.

Igyekszünk a rendelésekkel, addig egy kis türelmet kérünk. :)
Kicsit a tavalyi tapasztalatból indultam ki, igaz akkor még a BF előtti éjszaka adtam le a rendelést ha jól emlékszem így gondolom az első rendelések között volt az enyém. Most biztosan nem az első között voltam, szóval jövőre gyorsabb leszek. :p

ezsolt80

Legenda
Kicsit a tavalyi tapasztalatból indultam ki, igaz akkor még a BF előtti éjszaka adtam le a rendelést ha jól emlékszem így gondolom az első rendelések között volt az enyém. Most biztosan nem az első között voltam, szóval jövőre gyorsabb leszek. :p
szerintem nem a gyorsaság számít, inkább hogy miket rendeltél. Egyébként meg mennyivel jobb ha a hét második felében kapod meg a csomagod és hétvégén lesz mivel foglalkoznod, mintha megkapnád és csak nézegetnéd hétvégéig ;)
Én elméletileg ma kapom meg a rendelésem :p

BoMa

VIP kertész
szerintem nem a gyorsaság számít, inkább hogy miket rendeltél. Egyébként meg mennyivel jobb ha a hét második felében kapod meg a csomagod és hétvégén lesz mivel foglalkoznod, mintha megkapnád és csak nézegetnéd hétvégéig ;)
Én elméletileg ma kapom meg a rendelésem :p
Aaa GA-s rendelésekért mindig rohanok és bármi az bontás után használatba kerül mindegy hogy hétköznap vagy hétvége. :D

Alexx

Kertész szaki
En 23:55kor adtam le a rendelesem. Ma delelott mar meg is jott. Picit tegnap megilyedtem hogy visszekültetek penzt , hogy nem lesz a rendelesbol semmi, de talan csak a postakoltseget adtatok vissza. Igy a black friday akciotok dupla öröm. Köszönöm

Cipo3

VIP kertész
Én vasárnap adtam le a rendelést és már meg is jött. :D Akkor is volt 1 márkás BF ha nem is hirdették meg.

viktorlantos

Alapító
Admin
BF-re és rendelésekre kicsit viszakanyarodva. Természetesen beérkezési sorrendben megy a feldolgozás, de ha bármi hiányzik a rendelésből, az adott tétel beérkezéséig parkolni fog.
Aki már megkapta azért tudta ilyen gyorsan, mert minden volt.

De pl ma jött meg a növényimport és egy csomó növényes csak ma holnap kerül feladásra.

Eheim paletta is ma reggel futott be stb.

Szóval pörgetjük ahogy tudjuk. Szuper, hogy sokatoknak már ilyen gyorsan megérkezett. (y)

Oldal tetejére