• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Black Friday 2018 - Green Aqua - November 16!

tsokee

VIP kertész
@viktorlantos Olyan termékekre is le lehet adni ebben az időszakban a rendelést, ami nincs webshopban, de egyébként megjegyzésbe írva kérhető? Gondolok itt pl. a Paraguard-ra. Azt már csak félve kérdezem, hogy ezekre érvényes lesz-e valamilyen kedvezmény. :) Tudjuk, hogy most a következő napokban meg fogtok szakadni és lesz elég feldolgozandó rendelés, pont azért kérdeznénk, hogy ne szívassunk meg titeket. Köszi!

viktorlantos

Alapító
Admin
@viktorlantos Olyan termékekre is le lehet adni ebben az időszakban a rendelést, ami nincs webshopban, de egyébként megjegyzésbe írva kérhető? Gondolok itt pl. a Paraguard-ra. Azt már csak félve kérdezem, hogy ezekre érvényes lesz-e valamilyen kedvezmény. :) Tudjuk, hogy most a következő napokban meg fogtok szakadni és lesz elég feldolgozandó rendelés, pont azért kérdeznénk, hogy ne szívassunk meg titeket. Köszi!
Ilyenekre sajna nem. Igyekszünk az egyedi kéréseket minimalizálni. Különben sosem érünk a végére.

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Minden ilyen külön kérés, óhaj-sóhaj lassítja a rendelés feldolgozását és kiküldését, ezért ezen a napon nem tudunk ilyeneket vállani.

Denior

Főkertész
Szerettem volna üveg ki és befolyó csövet rendelni, de már 23:55-kor nem volt készleten. :(

Cipo3

VIP kertész
Köszöntem az akciókat, voltam bent nyitásra. Szét vásároltam magam. :)
Ebédig köveket válogattam meg gyökereket.
Itt bent azt mondtam 1 órára elugrok és 2 óra 45 perc lett belőle. :(
A galéria megcsodálására már nem is maradt időm.

BoMa

VIP kertész
Sziasztok!

A BF-en leadott rendelesem ertesitojere meddig erdemes varnom mielott irok a GA e-mailre? Nem kaptam meg GLS ertesitest pedig gyorsan futarhoz szokott kerulni a csomesz, viszont feleslegesen a GA ugyfelszolgalatot sem terhelnem turelmetlennek tuno levelekkel... :D

Victor

VIP kertész
Sziasztok!

A BF-en leadott rendelesem ertesitojere meddig erdemes varnom mielott irok a GA e-mailre? Nem kaptam meg GLS ertesitest pedig gyorsan futarhoz szokott kerulni a csomesz, viszont feleslegesen a GA ugyfelszolgalatot sem terhelnem turelmetlennek tuno levelekkel... :D
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem minden esetben van készleten az amit rendeltél. Pl ha növény is van a csomagodban akkor simán lehet 1,5 hét is mire megkapod. A webáruházban meg tudod nézni, hogy mi az ami még beszerzés alatt lehet.

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Sziasztok!

Melyik ertesito? Az elsőt pár perc után meg kell kapnod a rendelés után, ez semmi más mint egy automata e-mail ami jelzi hogy sikeres volt a rendelés.
Ezután ha minden van már csak akkor kapsz emailt ha a GLS-nek átadtuk a csomagot.
Ha valami nincs akkor küldünk egy e-mailt hogy mi nincs és mikor lesz. Ezzel ma fogjuk utolerni magunkat, BF óta nem ment ki ilyen e-mail.

danyi03

GA főstatiszta
Moderátor
Sziasztok!

Azzal azért számolj, hogy "picit" több rendelést kaptunk pénteken, mint egy átlag napon, így a futárhoz kerülés is lassabb, még ha lenne is mindenkinek mindene készleten, akkor se tudnánk egy nap alatt az összes csomagot összekészíteni :) Ha ma nem kapsz értesítőt hiányzó termékről, akkor van mindened raktáron, így a héten megkapod a csomagot. Ha valami hiányzik, arról meg küldünk emailt.

BoMa

VIP kertész
Melyik ertesito? Az elsőt pár perc után meg kell kapnod a rendelés után, ez semmi más mint egy automata e-mail ami jelzi hogy sikeres volt a rendelés.
Ezután ha minden van már csak akkor kapsz emailt ha a GLS-nek átadtuk a csomagot.
Ha valami nincs akkor küldünk egy e-mailt hogy mi nincs és mikor lesz. Ezzel ma fogjuk utolerni magunkat, BF óta nem ment ki ilyen e-mail.
Azzal azért számolj, hogy "picit" több rendelést kaptunk pénteken, mint egy átlag napon, így a futárhoz kerülés is lassabb, még ha lenne is mindenkinek mindene készleten, akkor se tudnánk egy nap alatt az összes csomagot összekészíteni :) Ha ma nem kapsz értesítőt hiányzó termékről, akkor van mindened raktáron, így a héten megkapod a csomagot. Ha valami hiányzik, arról meg küldünk emailt.
Az automata e-mailt megkaptam, a GLS átadásról nem érkezett még. Gondoltam hogy a BF alkalmából nagy a pörgés, ezért sem szerettem volna e-mailben érdeklődni ha itt egyszerűbb mindenkinek válaszolni. :) Akkor várok türelemmel... :)

Oldal tetejére