• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Black Friday 2018 - Green Aqua - November 16!

viktorlantos

Alapító
Admin
blackfriday-banner-home-2018.jpg

Idén sem marad el a Black Friday! De néhány dolgon változtattunk!

1. Az időpontot a korábbi tervek és a valódi BF dátum helyett most pénteken NOVEMBER 16-án tartjuk az Edigital és több más kereskedővel együtt.

2. Igyekeztünk több márkával speciális kedvezményeket kiharcolni erre a napra, de be kell látnunk, ha rajtuk múlna nem lenne akciós nap év végén sem. Ezért idén először márkáktól függően eltérő kedvezményeket használunk. Így is rengeteg jó vétel lesz a holnapi napon. A legnagyobb kedvezmények a következő márkákon biztosan ott lesznek:
GA, GW, OASE, Oxyturbo, Aquario, ADA, DOOA, Seachem, Dennerle, Easy Life.

3. A tapasztalat alapján néhány terméket kivettünk az akcióból és egyáltalán a rendelésből, hogy minimalizálni tudjuk a csomagdömping miatti hanyag szállítást és elkerüljük a tömeges akvárium törést, fénycső törést stb. Kivettünk továbbá olyan terméket is, ami az előző BF eseményeken kiemelkedően hátráltatta a rendelés feldolgozást és emiatt később jutottatok a rendelt csomaghoz.

Az előrehozott dátum miatt a rendeléseket gyorsabban fel tudjuk dolgozni és remélhetőleg elkerüljük a november végi őrületet, ami a beszerzéseinket és emiatt a kiszállítást is jelentősen hátráltatta. Most az időjárás is megfelelő még bármilyen szállításra. Bízunk benne, hogy mindenki talál valami izgalmasat a már meglévő, vagy új induló projekthez.

Az akció részleteiről itt olvashattok bővebben:
https://www.greenaqua.hu/hu/black-friday-2018

Az akció tehát MOST PÉNTEKEN ÉJFÉLTŐL INDUL!

A webshop éjfél után az akciós árakat mutatja majd minden terméknél.

Cipo3

VIP kertész
Éljen éljen. :) :)

360e Ft-nyi cucc van beválogatva a kosaramba és semmi nem akciós. Ez az én szerencsém. :(

meleagris

Legenda
View attachment 67336

Idén sem marad el a Black Friday! De néhány dolgon változtattunk!

1. Az időpontot a korábbi tervek és a valódi BF dátum helyett most pénteken NOVEMBER 16-án tartjuk az Edigital és több más kereskedővel együtt.

2. Igyekeztünk több márkával speciális kedvezményeket kiharcolni erre a napra, de be kell látnunk, ha rajtuk múlna nem lenne akciós nap év végén sem. Ezért idén először márkáktól függően eltérő kedvezményeket használunk. Így is rengeteg jó vétel lesz a holnapi napon. A legnagyobb kedvezmények a következő márkákon biztosan ott lesznek:
GA, GW, OASE, Oxyturbo, Aquario, ADA, DOOA, Seachem, Dennerle, Easy Life.

3. A tapasztalat alapján néhány terméket kivettünk az akcióból és egyáltalán a rendelésből, hogy minimalizálni tudjuk a csomagdömping miatti hanyag szállítást és elkerüljük a tömeges akvárium törést, fénycső törést stb. Kivettünk továbbá olyan terméket is, ami az előző BF eseményeken kiemelkedően hátráltatta a rendelés feldolgozást és emiatt később jutottatok a rendelt csomaghoz.

Az előrehozott dátum miatt a rendeléseket gyorsabban fel tudjuk dolgozni és remélhetőleg elkerüljük a november végi őrületet, ami a beszerzéseinket és emiatt a kiszállítást is jelentősen hátráltatta. Most az időjárás is megfelelő még bármilyen szállításra. Bízunk benne, hogy mindenki talál valami izgalmasat a már meglévő, vagy új induló projekthez.

Az akció részleteiről itt olvashattok bővebben:
https://www.greenaqua.hu/hu/black-friday-2018

Az akció tehát MOST PÉNTEKEN ÉJFÉLTŐL INDUL!

A webshop éjfél után az akciós árakat mutatja majd minden terméknél.
Viktor! A kepen lathato hölgy is resze a BF napnak?:D:D Lehet sok agglegeny menne vasarolni...

Cipo3

VIP kertész
Köszönjük GA! :)

Ezt még nem tudhatod szerintem, egyrészt az akció sincs még bekapcsolva, másrészt Viktor csak azt írta, hogy a felsorolt márkáknál várható nagyobb kedvezmény.
Jogos tök hülye vagyok. Nem hatott még a KV. Tényleg ránéztem a kosaramra ma, hogy mi lett akciós.

De ettől függetlenül nekem olyan márkák vannak bent ami nincs kiemelve. Mindegy holnap kiderül.

BoMa

VIP kertész
Kár hogy a glamour, joy, pink friday és egyéb kupon napok alkalmával elszórtam a pénzt, de azért valamit így is muszáj leszek rendelni innen is. :D Kár hogy szinte minden üzlet novemberben BF-ezik, a világ pénze sem lenne elég kihasználni minden jó vételt egyetlen hónap alatt.

viktorlantos

Alapító
Admin
Kár hogy a glamour, joy, pink friday és egyéb kupon napok alkalmával elszórtam a pénzt, de azért valamit így is muszáj leszek rendelni innen is. :D Kár hogy szinte minden üzlet novemberben BF-ezik, a világ pénze sem lenne elég kihasználni minden jó vételt egyetlen hónap alatt.
Biztos találsz azért itt is valamit, amit nagyobb joy-t ad mint a glamour..... (pfff ez de gyenge volt) :D

Oldal tetejére