• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Between Mountains

Jó lesz ez (y) Menni fog érzem az erőt :) Ami a staut illeti én jobban szét ültetném ide-oda. Esetleg a másik nagy kő tövébe is. Bár mondjuk én nem "versenyző-fejjel" gondolkodom :)
Nekem már az is öröm ha nől minden mint a gomba (össze-vissza) :ROFLMAO:
...hanem a fő-kövek mögé nem gondoltál valamit? esetleg egy vékony szálasat vagy apróbb levelűt. ha nem is telibe de úgy pont jó helyre. teccik érteni? :)
Szerintem is kéne valami hátra illetve nekem a stau túlságosan szabályos. Egy egyenes vonalnak látszik a képen. Vagy valamit közé kéne öltetni vagy egy részét kiszedni és máshová átrakni. Bár ez nagyon egyéni de én valami ilyesmit csinálnék ;)
nem gondoltam, hogy raknék a kövek mögé valamit, mert akkor teljesen elromlana a "hegy" kinézet. összenyomná az egészet, nem gondoljátok ? :)
 
Mostanában túl sokat járok fel a fórumra :p:sneaky:(n)
hoztam egy mai képet. Kiszedtem a stau-t és raktam a helyére glosso-t :) kicsit magasabb lesz mint a gc és szerintem jól fog kinézni a lépcsős elrendezés :)
a staut bal előre bepakoltam, kb fél magasságban fogom tartani tehát nem engedem magasra és ezzel szerintem tudok nyerni egy kis térérzetet.
gyorsan raktam mögé egy fekete kartont. semmi mást nem csináltam, bocsi az úszó dolgokért stb... :) a héten már nincs karbantartás :D bár azokat már kiszedtem :)
04.07.jpg
 
Szerintem ennek az egésznek az értelme az volt, hogy tanultál belőle és már ennek a tudásnak bírtokában fogod tudni kezelni a jövőbeni helyzeteket! Szép ez az akvárium és a növények áthelyezése jó döntésnek bizonyult!;)
 
Sziasztok,
úgy gondoltam, hogy hozok egy kis helyzetjelentést. A fényerő-nél annyi változott, hogy 1 órát megy a másik 2 cső is, tehát 1w/liter. Jövő héten emelni fogom 2 órára és így folyamatosan amíg nem jön a zöld alga ismét. Tápozás ugyanúgy megy, semmi változás. Zöld pont megjelent az üvegen. Látszik is néhol. Ma nem volt nagy karbantartás csak egy kis nyírás úgyhogy bocsi a sok úszkáló izé miatt. Mindig akkor fotózok amikor nem a legtisztább :D
és íme a fotó:
26631375316_9736d060da_b.jpgDSC_0052 by Kiss Erik, on Flickr
 
Sziasztok,
Hát nem a legaktívabb naplóm /lassan csak már volt/ ez. Sajnos nem tudtam hozni semmi különöset. A scape sem úgy alakult végül ahogy terveztem. Sokkal jobban tetszett növények nélkül. Úgy érzem az arányok sem voltak rendben. Semmi versenyre nem adtam be, mert nem ért volna el jó eredményt. Nemsokára itt lesz az ideje szétszedni és új scape tervezésébe kezdeni. Sajnos kevés időm jutott rá az egyetem miatt, de a jövőben heti rendszerességgel, akár napi szinten fogok vele foglalkozni. A jövő évi versenyek nagy részén szeretnék majd indulni. A kérdés csak az hogy mikor kellene nekiállni, hogy a versenyekre belérjen, de ne "merüljön ki" az akvárium.


Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok,
Hát nem a legaktívabb naplóm /lassan csak már volt/ ez. Sajnos nem tudtam hozni semmi különöset. A scape sem úgy alakult végül ahogy terveztem. Sokkal jobban tetszett növények nélkül. Úgy érzem az arányok sem voltak rendben. Semmi versenyre nem adtam be, mert nem ért volna el jó eredményt. Nemsokára itt lesz az ideje szétszedni és új scape tervezésébe kezdeni. Sajnos kevés időm jutott rá az egyetem miatt, de a jövőben heti rendszerességgel, akár napi szinten fogok vele foglalkozni. A jövő évi versenyek nagy részén szeretnék majd indulni. A kérdés csak az hogy mikor kellene nekiállni, hogy a versenyekre belérjen, de ne "merüljön ki" az akvárium.


Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Ha mostanaban elkezded biztosan idoben be tudod fotozni, utana meg sajat elvezetedre mehet tovabb a scape.
 
sziasztok
az utóbbi időben időhiány miatt kicsit háttérbe szorult az akvárium. szerettem volna egy újat indítani, de nem jött össze. valószínüleg tavasz lesz belőle. addig is sikerül mostmár több hónapja tartani crs garnikat a sakurák mellett. algás az akvárium, bocsi, de hoztam egy videót:


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Back
Oldal tetejére