• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Betta Paradise

És mi lenne, ha a marsileát nem vennéd ki, hanem közéje ültetnéd a monte carlot? ;) Monte carlo úgyis elnyomja majd.

Elég sűrű már a marsiela hozzá szerintem. Szerintem nem nagy meló felszedni a talajról ebben a kicsi akvában. És van egy másik érvem is hogy felszedjem. Egyszerűen nem mutatnak jól rajta a garnélák.
 
Elfelejtettem hogy már mehetnének is bele az élőlények. Kedden megjönnek az amanok. Előbb őket teszem bele és utána a bettat. Talán lesz még alma csiga és még valamilyen, nem döntöttem el.

Tropica zöld tápját használom, 2 pumpa hetente. Remélem ez az adag elég lesz, kicsit tartok tőle hogy kezdetben az amazonia elszívja a növények elől.
 
Tegnap megérkeztek a GA-ból az amanók. Mind az öten bekerültek a vízbe még este. Elégedett voltam mert ahogy kell egyből tették a dolgukat. Reggel kb 8 méterre az akvától találtam egy tetemet, az akva előtt közvetlen még egyet. Megfogtam csipesszel és elkezdett menekülni, gyorsan vissza tettem abban bízva hogy túléli. El kellett jönnöm melozni úgyhogy a víz teszt most elmaradt. Kiváncsi vagyok hogy gond lehet e a vízzel. Elvileg 24 órára akvarium indítás után be lehet telepíteni az állatokat de én vártam kb 6 napot. Tudja valaki hogy az amanok meddig élnek víz nélkül?
 
Back
Oldal tetejére