• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Bemutatótermi termékek kedvező áron

Egy ügyfelünk cuccait segítünk eladni. Minden 2018-as vásárlás, garis.

ATI Sunpower 6x39W dimmelhető lámpa, fénycsővel, fél éves 135.000.- 100000.- Ft
CO2 rendszer 5 kg (kompletten, Oxyturbo reduktor, mágnesszelep, ADA diffúzor, 1 hónapos palackkal) 98.000.- 70.000.- Ft
GreenWorks üvegek 1 db szívó, 2 db nyomó 17mm-es 12.000.- Ft/ db
Ferplast 270l-es akvárium szett, berendezve, bútorral 50.000. 40.000.- Ft

Érdeklődni privátban nálam vagy Antus Attilánál 06harminc6700523
Budakeszin átvehető elsősorban
 
Utoljára módosított:
Jótékonysági rovatunk következik. Minden 2018-as vásárlás, garis.

2 db Eheim 2078e külső szűrő töltettel, tele Matrix-szal. 90.000.- / db
ATI Sunpower 6x39W dimmelhető lámpa, fénycsővel, fél éves 135.000.-
CO2 rendszer 5 kg (kompletten, Oxyturbo reduktor, mágnesszelep, ADA diffúzor, 1 hónapos palackkal) 98.000.-
Twinstar Nano 2 , 2 hónapos fejjel 35.000.-
GreenWorks üvegek 1 db szívó, 2 db nyomó 17mm-es 12.000.- / db
D&D vízlágyító, nincs egy éves 35.000.-
Ferplast 270l-es akvárium szett, berendezve, bútorral 50.000.-

Érdeklődni privátban nálam vagy Antus Attilánál 06harminc6700523
Budakeszin átvehető elsősorban
Sziasztok!
A vízlágyító foglalva. Tomi
 
... és akkor a 2+1 linkelt készülék közül melyik képezi az akció tárgyát? ... vagy nagyon lassú felfogású vagyok...? :(
én azt mondom tök mindegy... egy éves gépnél már csereérett a membrán... azt rak bele az ember amit akar. Ezért is lepődtem meg az árán ;)
 
rendben. Én hiszek nektek ;)

De most tényleg ki az aki évente cseréli a membránt? Mennyi használat mellett?
Nekem az otthoni rendszerem 4 év után is tökéletes volt egy 240-es akváriumon ahol 50%+ cserét toltam hetente.
Használatnál átmosatod és ennyi. A legtöbb gyártó 3 évet mond a membránokra ha a vezetékes vizeddel nincs gond.

Nem a fenti eladásban lévő cuccra repültem rá csak erre az élettartam kérdésre. :)

szerk: kicsit utánanéztem a dow specekben is, kb ugyanez az info
 
feltételeztem hogy nem két liter vizet gyártotok vele a boltban... igazából mindenhol írnak évet/éveket, de kb. mindenki más mennyiséget más vízzel használja.
Én meg csak írtam hogy mindegy mi van benne, mert használt cuccnál nem arra számítanék hogy nem használt gépet veszek.
 
én azt mondom tök mindegy... egy éves gépnél már csereérett a membrán... azt rak bele az ember amit akar. Ezért is lepődtem meg az árán ;)

2018 volt még 1,5 hónappal ezelőtt is. Az összes cucc nyári vásárlás, legrosszabb esetben sincs egyik sem több mint 7 hónapos.
Ezt az egy évet nem tudom hol olvastad, de ne higyj el mindent amit a neten írnak.
 
Back
Oldal tetejére