• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bemutatkozó

A WC-vel mi a helyzet? :D
Mar jo ideje a furdoben ketyeg Nippon a zold garnikkal, pont a WC-vel szemben van, nem kell olvasnivalo kozben. :D
A bettas idoszakban meg a mosogepen is akvak voltak. Vicces volt, amikor @Szabó Henrik es @ezsolt80 meglatogatott minket, Henrik benezett a furdobe: "b+ Zsolt, ez olyan mintha otthon lennek" :D
Legutobb pedig @Piga reakcioja, amikor benyitott a pinceben az akvas helyisegbe: "hu, ez de jo" :)
Szal igen, elegge be tud szippantani. :D
 
Najó.

Sziiiiasztok!
Saci vagyok, és egy jó ideje elsunnyogok itt a fórumon, anélkül, hogy bemutatkoztam volna. Így ezt most pótolom. Igazi kunsági lány vagyok, Kiskunhalasról származok.
Nem igazán emlékszem rá, hogy az addikcióm a gyermekkoromig nyúlna vissza, mert gyermekkoromban maniákusan gyűjtöttem mindenféle házimacskát. Utcai macskát, kóbor macskát, vagy épp a szomszéd macskáját vittem haza & mindet meg akartam tartani.
Annyi emlékem azért van az üvegekkel kapcsolatban, hogy néha-néha volt 1 teknősöm, amit persze a macska kiszedett. Szomorú történetek ezek.
Jelen pillanatban 32 éves vagyok (kimondani is túl sok), és... nem is tudom, hogy minek nevezzem. Eredeti végzettségem/elhivatottságom/szakmám (??) A turizmus, azon belül az idegenvezetés. (Szóval ha valaki Bécsbe, Prágába, vagy egyéb helyekre szeretne kirándulást szervezni, keressen bátran!)
Emlékszem, tavaly március 1-jén még be volt írva a naptáramba az év és a szezon legelső transzfere, március 15-re.
Valahogy ezek 10-én eltűntek. Azóta sem jöttek vissza.
Még bíztam a jóban, és hogy ezen pikk-pakk túlleszünk, de áprilisban véltetlen elkerültem az egyik plázás kisállatkereskedésbe, mint bolti eladó. Nem volt tervben, munkát sem kerestem, egyszerűen szembejött.
Az akváriumozás nekem valamikor pont 2019 végén került a perifériámba, anyu 112 literesére vigyáztam. Nezegettem a guppikat, láttam, hogy van aki babás, érdekelt, hogyan szülnek, ésatöbbi. Anyutól 2020 januárjában kaptam egy 20 literes bettásat, bettával. Költözés miatt volt eladó. Gyönyörű hal volt, nagyon érdekelt minden, kerestem fb csoportokat, próbáltam okosodni, bár lehet, ott inkább butultam. De ezekben a csopikban egyre többször szembejöttek a növényes akvák, így valamikor tavaly összeraktam az első 60 literes, Ody & Tidal technikával megáldott low-tech akvámat. Szép volt egyébként, csak nem túl sikeres.
2020 augusztusában voltam életemben először a GA-ban. Megtetszett a hely, a minőség, a környezet, az önéletrajzomat is elküldtem másnap, de éppen nem volt szabad pozíció :)
Decemberben pedig feldobta a Facebook, hogy munkatársat keresnek, még aznap éjjel újra elküldtem a CV-met. Igazából nem túl sok napra rá, még karácsony előtt már ott voltam, kapkodtam a fejemet és igyekeztem tanulni. Az utóbbi sportot a mai napig űzöm, viszonylag messze van még, hogy elégedett legyek a tudásommal, de igyekszem.
Vizek terén pedig, már a naplómban is láthatjátok, hol & merre tartok.
Így csöppentem ide, az akvakertészre, közétek is :)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére