• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bemutatkozó

Bocs mindenkinek elírtam.Na akkor kezdjük elején az igazság hogy nem nagyon fórumoztam soha. Magyar vagyok.
Mert szeretnék készíteni egy 14x14x17 akváriumot,segítséget kérnék profiktól azaz 3.3l növényest.
Huh....igy mindját jobb :) Amúgy nagyon ilyesztő volt. Üdv a fórumon. Várjuk az önálló naplódat. (y)
 
Áhh, hogy ilyen topic is van?:bookworm:

Sziasztok!

Tamás vagyok, és már egy napja nem foglalkoztam az akváriummal...:ROFLMAO:
Komolyabban: Tamás vagyok, 28 éves dunaújvárosi lakos. Miután személyesen is volt szerencsém látni hazánk talán legszínvonalasabb növényes galériáját Törökbálinton, és beszélhettem pár mondat erejéig @viktorlantos mesterrel, teljesen belebuzultam a növényes akváriumokba. A halakat eddig is csíptem, de a kettő együtt nagyon pöpec(y). Jelenleg csak növénytároló funkcióval bír az akim. Szóval gyűjtögetés, ötletelés, tanulás és még ebben az évszázadban eljutok oda, hogy naplót indítsak valaminek, ami talán nem csak nekem tetszik majd és közel olyan szép lesz, mint ami a képzeletemben él. Többetekkel is találkoztam, és még többen voltatok, akik segítséget adtatok növény, vagy infó formájában. Rengeteget tanul(ok)tam a fórumból. Örülök, hogy végül "itt" kötöttem ki.:)
 
Sziasztok!

Szabó Gergő vagyok, 21 éves budapesti lakos, Nyíregyházáról származom és havonta 2x járok is arra (tehát ha valakinek segíthetek szállításban vagy hasonló, bátran szóljon ;)).
Kiskölyökként már volt egy 112L-es akvám, több-kevesebb sikerrel, aztán több évnyi szünettel. Tavaly november elején újrakezdtem az akvázást rögtön növényes akvával, azóta folyamatosan olvasgatom a fórumot. Terveztem naplót írni, de olyan típus vagyok, aki nem szereti világgá kürtölni a bakikat, az amatőr hibákat, ezért inkább csak csendben olvasgattam.
Az akva egy 27L-es nano, novembertől üzemel, januártól Tropicás CO2-vel. Jelenlegi szerelmeim benne Galaxy-k, Oto-k és RC garnélák.
Bár szótlanul fürkésztem eddig a naplókat, de rengeteget tanultam belőlük, amiért minden egyes tagnak hálás lehetek. ;)
Az akva hamarosan át fog esni egy rescape-en (kellőképpen elegem lett a Manado-ból). Attól a naptól kezdve majd igyekszem rábeszélni magam a naplózásra. :)
 
Sziasztok!

Szabó Gergő vagyok, 21 éves budapesti lakos, Nyíregyházáról származom és havonta 2x járok is arra (tehát ha valakinek segíthetek szállításban vagy hasonló, bátran szóljon ;)).
Kiskölyökként már volt egy 112L-es akvám, több-kevesebb sikerrel, aztán több évnyi szünettel. Tavaly november elején újrakezdtem az akvázást rögtön növényes akvával, azóta folyamatosan olvasgatom a fórumot. Terveztem naplót írni, de olyan típus vagyok, aki nem szereti világgá kürtölni a bakikat, az amatőr hibákat, ezért inkább csak csendben olvasgattam.
Az akva egy 27L-es nano, novembertől üzemel, januártól Tropicás CO2-vel. Jelenlegi szerelmeim benne Galaxy-k, Oto-k és RC garnélák.
Bár szótlanul fürkésztem eddig a naplókat, de rengeteget tanultam belőlük, amiért minden egyes tagnak hálás lehetek. ;)
Az akva hamarosan át fog esni egy rescape-en (kellőképpen elegem lett a Manado-ból). Attól a naptól kezdve majd igyekszem rábeszélni magam a naplózásra. :)


Üdv a fórumon és sok sikert a rescap-hez: Azért a napló jó lenne mert szeretnénk látni az akváriumodat.:):)
 
Nyíregyházáról származom és havonta 2x járok is arra (tehát ha valakinek segíthetek szállításban vagy hasonló, bátran szóljon ;)).
Hajaj, megbánod még ezt a felajánlást :)
Legalábbis nagyon úgy néz ki hogy én élni fogok a felajánlásoddal néhány hónapon belül. Addig is jó fórumozást!
 
Élőlényt, halat, garnélát nyilván nem tudok vállalni, de növényt, kellékeket meg tudom oldani. Keress meg nyugodtan! :)
 
Üdv a fórumon és sok sikert a rescap-hez: Azért a napló jó lenne mert szeretnénk látni az akváriumodat.:):)
Minél hamarabbra tervezem a rescape-et, ezért nem akarok már új naplót indítani neki (bár lehet elhúzódik, akkor ígérem nyitok egy naplót). Sajnos most szenvedés van az ecsetalgával, főleg az MC szívta/szívja meg, szóval most nincs mutogatós állapotban.[emoji53] [emoji20]
 
Sziasztok!
Cseh Kriszta vagyok, még 3 napig 37 éves :), Miskolcon élek 1 db férjjel és 2 db kiscsajjal.
Hát hol is kezdjem?
Az úgy indult, hogy volt itthon egy 54 l-es meglehetősen elhanyagolt akváriumunk kb. 5 db guppival, amit egy hirtelen ötlettől vezérelve újra akartam indítani a lányaimnak. Az internetet bújva találtam először a Green Aqua oldalára, majd ott erre a fórumra. Totál beszippantott ez a miliő. Már az első nap után amit a fórum olvasásával töltöttem tudtam, hogy ez az akvárium újraindítás nem egészen úgy zajlik majd, ahogy először terveztem. :)
Most kb. 1,5 hónapja minden nap itt lógok és csak olvasok és olvasok, gyűjtöm a sok hasznos infót.
És persze az 54 l-es mellé egy 110 l-es akvárium is kellett, mert hirtelen annyi ötletem támadt, hogy nem hagyhattam megvalósítás nélkül.
Még rengeteg minden vár fejlesztésre bennük, de a kis családom már így is nagy örömét leli mindkettőben
Szóval az már borítékolható, hogy hosszú-hosszú ideig itt leszek veletek!!! :)
 
Sziasztok, Szijártó Krisztina vagyok, Budapesten élek. Gyerekkorom óta érdekel az akvarisztika, sok éven át volt akváriumom. Akkoriban még messze nem volt annyi lehetőség igazán szép, kellő gonddal összeállított akváriumok készítésére, nem volt ilyen gazdag kínálat a növényekben, tápokban, technikában. Őszintén szólva nem sokat tudtunk erről a szép hobbiról. Ma már szerencsére rengeteg elérhető információ, minőségi felszerelés, sok szebbnél szebb növény, korábban nem is ismert hal vásárolható. Csak a fantázián, szépérzéken múlik minden :D Majd' két éve újraindult ez a régi hobbi, két akváriummal is gazdagodtunk. Párom mellett én csak tanulgattam az alapokat, míg arra az elhatározásra jutottam, hogy magam is teszek egy próbát. Naplómban látni fogjátok a részleteket. További szép estét mindenkinek! :)
 
Sziasztok, Szijártó Krisztina vagyok, Budapesten élek. Gyerekkorom óta érdekel az akvarisztika, sok éven át volt akváriumom. Akkoriban még messze nem volt annyi lehetőség igazán szép, kellő gonddal összeállított akváriumok készítésére, nem volt ilyen gazdag kínálat a növényekben, tápokban, technikában. Őszintén szólva nem sokat tudtunk erről a szép hobbiról. Ma már szerencsére rengeteg elérhető információ, minőségi felszerelés, sok szebbnél szebb növény, korábban nem is ismert hal vásárolható. Csak a fantázián, szépérzéken múlik minden :D Majd' két éve újraindult ez a régi hobbi, két akváriummal is gazdagodtunk. Párom mellett én csak tanulgattam az alapokat, míg arra az elhatározásra jutottam, hogy magam is teszek egy próbát. Naplómban látni fogjátok a részleteket. További szép estét mindenkinek! :)


Üdv a fórumon érezd jól magad. Kíváncsian várjuk a naplót.:)
 
Sziasztok, Szijártó Krisztina vagyok, Budapesten élek. Gyerekkorom óta érdekel az akvarisztika, sok éven át volt akváriumom. Akkoriban még messze nem volt annyi lehetőség igazán szép, kellő gonddal összeállított akváriumok készítésére, nem volt ilyen gazdag kínálat a növényekben, tápokban, technikában. Őszintén szólva nem sokat tudtunk erről a szép hobbiról. Ma már szerencsére rengeteg elérhető információ, minőségi felszerelés, sok szebbnél szebb növény, korábban nem is ismert hal vásárolható. Csak a fantázián, szépérzéken múlik minden :D Majd' két éve újraindult ez a régi hobbi, két akváriummal is gazdagodtunk. Párom mellett én csak tanulgattam az alapokat, míg arra az elhatározásra jutottam, hogy magam is teszek egy próbát. Naplómban látni fogjátok a részleteket. További szép estét mindenkinek! :)
Szia, a párod is fórumozik? :)
 
Back
Oldal tetejére