• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Bednit hromada

Szia!
Szerintem nagyon jól sikerült, én nem is változtatnák túl sokat csak oda középre kéne még 1-2 kisebb fa mert az az egyenes nekem nagyon szemet szúr.
 
Szégyenletesen régen írtam bármit is az akváriumról, de ma jeletkezem.
Szóval új munkahelyem lett, ami miatt pár hetet nem voltam itthon, amit az akvárium nagyon rosszul viselt. Elöntötte az alga több formája, növények is megviseltebbek lettek. Megpróbáltam helyre hozni, de már nem lett olyan valahogy, mint korábban. Kicsit el is vesztettem az érdeklődésemet, tulajdonképpen csak üzemben tartottam.

Muszáj volt már kezdenem valamit vele, így tegnap erőt vettem magamon és átalakítottam. Igazából csak az inkább low-tech növények maradtak benne, azok átvészelték az elmúlt hónapokat.
Hangsúlyoznám, hogy csak gyorsan le akartam tudni a dolgot, talaj kiszed-homok beszór-kövek be-fa vissza. Tehát a layout ebben a formában minimum véletlenszerű, tervezem még kicsit változtatni, de egy egész jó alapként tekintek rá. Ötletek jöhetnek😉
View attachment 85794

Alapvetően teszik az elrendezés, viszont az alsó részt kicsit üresnek érzem. Nem feltétlenül kell tele ültetni növényekkel, hanem egy pár kisebb kővel részletgazdagabbá tehetnéd, közé esetleg pár anubias nana illetve buce :)
 
Back
Oldal tetejére