• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Barna-alga invázió

A szilikát is bejátszhat egy barna algánál. Egyszer én is belefutottam egy diy szűrőanyag miatt. De ott az elejétől fogva probléma volt. Először betudtam az új indításnak, aztán amikor nem akart múlni akkor kezdtem el gyanakodni. Itt viszont elketyegett 1év +3hónapig. Valami nagyobb vízügyi váltás lehetett ha az lenne az ok.
Annyi hibát lehet elkövettem, hogy tettem egy kis darab (harmad ökölnyi) olyan követ a vízbe, ami a Balaton partján is van hullámtörőnek (vörös kőzet). A vizikalász leveleit ezzel sulyoztam le, hogy a Rokamárnák tudják legelni, mert amint lehúztam a leveleket a talajra, már álltak is rá rágni. És ez a közet savval érintkezve pezseg (utólag vizsgáltam, amikor elkezdett a savasításnál ujra visszakeményedni a víz). Lehet ebből oldodott ki valami, mert úgy pattintottam a követ frissen a berakása előtt, azaz egy nagyobb szikla belsejéből való, sose érte erózió stb. De jelentősen sokáig nem volt benne a vízben. Most már jó ideje kiszedtem.
 
Annyi hibát lehet elkövettem, hogy tettem egy kis darab (harmad ökölnyi) olyan követ a vízbe, ami a Balaton partján is van hullámtörőnek (vörös kőzet). A vizikalász leveleit ezzel sulyoztam le, hogy a Rokamárnák tudják legelni, mert amint lehúztam a leveleket a talajra, már álltak is rá rágni. És ez a közet savval érintkezve pezseg (utólag vizsgáltam, amikor elkezdett a savasításnál ujra visszakeményedni a víz). Lehet ebből oldodott ki valami, mert úgy pattintottam a követ frissen a berakása előtt, azaz egy nagyobb szikla belsejéből való, sose érte erózió stb. De jelentősen sokáig nem volt benne a vízben. Most már jó ideje kiszedtem.
Hopp hopp
Eddig csak dragonról volt szó
 
Akkor vedd ki, a többit meg megbeszéltük.
Jaja!
Már nincs benne egy ideje, amint észrevettem, hogy visszaoldódik valami, elkezdtem a dekorációt savazni egy üvegpohárban (mindenből volt töret szerencsére) és ez kibukott, hogy bizony erősen oldódik savban.
 
Back
Oldal tetejére