• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Banzai! ja nem,a másik

Szerintem ne nézd meg @Pittta01 UG mezőjét, az Neked biztos infarktus.:nailbiting:

hát legközelebb majd nyugger koromban indulok neki azt hiszem.annál nincs idegesítőbb mint amikor egy hónapja figyelsz a páratartalomra,majd egyik nap elfelejtesz spriccelni és másnapra kiég egy része,utána meg két nap múlva elfelejted szellőtetni és tiszta penész mire hazaérsz.(hogyrohadjonmegdeutálom).bár igazából már nem is úgy tetszik a színe.. :D
 
Katasztrófahelyzet :depressed::hungover:

az Átok nem múlt el csak arrébb költözött.Három napja kezdődött és teljesen belepte a növényzetet és a fát is.Két mapig 24-25fok volt ismét nem tudom összefüggésben lehet-e vele.más nem változott,hacsak az nem az hogy a monte carlo elkezdte cserélni az emers leveleit.
Mivel ezen a héten váltottam munkahelyet ,abszolút nem volt időm vele foglalkozni,úh belöttyintettem az előírt Algol mennyiséget tüneti kezelésnek,amíg le nem ülők átgondolni a helyzetet.Másnapra 9 crs és 2 kubotai razbóra elhullás lett a jutalmam,tehát eddigi csak szerencsém lehetett ezzel a szerrel.volt egy amano veszteség is pedig eddigi tapasztalaltaim szerint az atomvillanás se árt nekik max kimásznak a vízből.
Nincs változás a vízértékekben,se a co-ban se a világításban úh egyenlőre tanácstalan vagyok.Feljebb emeltem a világítást kb 35cm-re más nem jut eszembe..IMG_20181021_181921.jpg
 
Back
Oldal tetejére