• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Balatonalmádi vörös kő

KR? Ha igen mikor voltál beoskolázva?
Nem a 2015 októberi ívás? Mert akkor ismerlek. :D
Nem nyert. Öregebb motoros vagyok. '99-ben végeztem. És nem kék, hanem zöld. Ettől függetlenül találkozhattunk Kelebián, Hercegszántón, Bácsalmáson, Röszkén, Ásotthalmon. Bár ezzel az infóval kicsit kiléptem a komfortzónámból. 😉
 
Nem nyert. 😃 A munkaeszközöm a harsona és a tenorkürt. Egy profi fúvós zenekar zenésze (is) vagyok. A munkám másik oldaláról mindenféle elektronikus felületen hallgatók, biztonsági okokból. Ha élőben egyszer találkozunk, akkor arról is mesélhetek egy keveset.

Nézzenek oda, én is tenorkürtön játszottam annó :D
Általános végén, gimi elején, a Szent István fúvószenekerában :p
Volt már vagy 25 éve...
 
Nem nyert. Öregebb motoros vagyok. '99-ben végeztem. És nem kék, hanem zöld. Ettől függetlenül találkozhattunk Kelebián, Hercegszántón, Bácsalmáson, Röszkén, Ásotthalmon. Bár ezzel az infóval kicsit kiléptem a komfortzónámból. 😉
Én onnan léptem ki 2 éve. Voltak "öregek" akkoriban a "képzésben" azért kérdeztem, az összes muzsikust ismerem, a tv módosítások miatt mindeggyikkel együtt voltunk. :)
Na de az óta tudom, mi az a komfortzóna.
 
Én onnan léptem ki 2 éve. Voltak "öregek" akkoriban a "képzésben" azért kérdeztem, az összes muzsikust ismerem, a tv módosítások miatt mindeggyikkel együtt voltunk. :)
Na de az óta tudom, mi az a komfortzóna.
A zongoristájukkal már dolgoztunk együtt. Az egyik harsonás ugyanott végzett ahol én, távolról ismerem.
 
Nem nyert. Öregebb motoros vagyok. '99-ben végeztem. És nem kék, hanem zöld. Ettől függetlenül találkozhattunk Kelebián, Hercegszántón, Bácsalmáson, Röszkén, Ásotthalmon. Bár ezzel az infóval kicsit kiléptem a komfortzónámból. 😉
Innen én már tudom.Ryan közlegény megmentése jutott eszembe amikor találgatják mi lehetett a százados a katonaság előtt.Amúgy bilógia tanár vagy biológusra gondoltam volna :) .

Ui.Lehet hogy már találkoztunk is! Bajai kórház baleseti ambulancia.
 
Innen én már tudom.Ryan közlegény megmentése jutott eszembe amikor találgatják mi lehetett a százados a katonaság előtt.Amúgy bilógia tanár vagy biológusra gondoltam volna :) .

Ui.Lehet hogy már találkoztunk is! Bajai kórház baleseti ambulancia.
Baján nem jártam az elmúlt 10 évben. 🙂
 
És ha már van DIY dunsztosüveg földdel szűrés nélkül:IMG_20210808_133442.jpg
A leszelektált garnélák jól vannak, úgy néz ki erre járt egy "köpőlégy" is. @ezsolt80 jelentem a kagylósrákok jól megférnek a vízibolhákkal, kandicsrákokkal, és a bolharákokkal(a Balcsiból) :IMG_20210808_133953.jpg
Szépen bemennek a bolharákok a kavicsok alá takarítani. 😄 Pusztán csak azt sajnálom, hogy a Gerence patakból való tüskés bolharákoknak már nem lenne hely. Sebaj, arra lesz másik üveg előbb-utóbb.
 
És ha már van DIY dunsztosüveg földdel szűrés nélkül:View attachment 152975
A leszelektált garnélák jól vannak, úgy néz ki erre járt egy "köpőlégy" is. @ezsolt80 jelentem a kagylósrákok jól megférnek a vízibolhákkal, kandicsrákokkal, és a bolharákokkal(a Balcsiból) :View attachment 152976
Szépen bemennek a bolharákok a kavicsok alá takarítani. 😄 Pusztán csak azt sajnálom, hogy a Gerence patakból való tüskés bolharákoknak már nem lenne hely. Sebaj, arra lesz másik üveg előbb-utóbb.
Tudom, hogy tudnom kéne, de a befőttesüvegben milyen növény van?
 
Mindig azt mondtam az algázó gébek nagy egyéniségek... A vezérhím most csinált egy kis nem annyira váratlant... 🤣IMG_20210810_144049.jpg
Ásott egy kicsit... IMG_20210810_144114.jpgIMG_20210810_144134.jpg
A kis naívnak mára rá kellett döbbennie, hogy a Manado nem dombépítésre lett kitalálta... Elsimult a gödröcske és a dombocska is... Nélkülem. 🤭Csak a parvulát tűztem vissza. Mehet a kövi menet. 🤪
 
Lassan nem úszom meg a kaszálást. A cryptocoryne baloldalt szétnyomja az üveget. Jobboldalt meg a Hydrocotyle tripartita folytogat mindent. Gyakorlatilag úgy néz ki, mintha nem is lenne sziklás emelés a jobboldalon, csak egy nagy zöld massza... 🤣View attachment 153698View attachment 153699View attachment 153700View attachment 153701View attachment 153702View attachment 153703
@Nexus, jelentem: az algázó géb úgy tűnik feladta a frontüvegnél túrást. ☺️Nem volt valami kitartó...
Tényleg jó ránézni erre az akksira! :)
 
Csatlakozom, igen jól fest :)
Egyedül talán a hosszúra nyúlt és a víz felszínén elfekvő hátsó növényeket vágnám kicsit rövidebbre.
Már elkezdtem a kaszát. 🙂 Félbe van. Kisebb átrendezés is lesz. Holnap talán meglesz, csak előtte betonoznom is kell az udvaron, meg a szünet ucsó napjaira rajtam maradtak a gyerekeim is, mert az asszony tanár és gőzerővel dolgoznak a zökkenőmentes évkezdésen. 🙂
 
Back
Oldal tetejére