• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Balatonalmádi vörös kő

Respekt és tisztelet Zsoltinak a békának a halálos leveli stílus megalapítójának 😀
Ez is egy tanulságos napló. A darakór kezelésén nagyot csodálkoztam. Általam nagyra tartott akvarista is vegyszert használ. Mitől pusztul el vajon a parazita? Nem bírja a meleget? Eddig azt olvastam, hogy a megemelt hőmérséklet abban segít, hogy leváljon a halról és osztódásnak induljon. Ekkor kell legyilkolni gyógyszerrel.
Olvasva a zenei tanulmányokat, Te a Belga zenekar tagja vagy?😀
 
Respekt és tisztelet Zsoltinak a békának a halálos leveli stílus megalapítójának 😀
A példaképem. 😄
Ez is egy tanulságos napló. A darakór kezelésén nagyot csodálkoztam. Általam nagyra tartott akvarista is vegyszert használ. Mitől pusztul el vajon a parazita? Nem bírja a meleget? Eddig azt olvastam, hogy a megemelt hőmérséklet abban segít, hogy leváljon a halról és osztódásnak induljon. Ekkor kell legyilkolni gyógyszerrel.
A rajzók hőérzékenyek. Ezt már a Horn-Zsilinszky féle akvarisztika is írja. Nekem is újdonság volt a 32fokos hőkúra, mert 30fok fölé nem volt tanácsos menni a fent említett könyv szerint se.
Olvasva a zenei tanulmányokat, Te a Belga zenekar tagja vagy?😀
Nem nyert. 😃 A munkaeszközöm a harsona és a tenorkürt. Egy profi fúvós zenekar zenésze (is) vagyok. A munkám másik oldaláról mindenféle elektronikus felületen hallgatok, biztonsági okokból. Ha élőben egyszer találkozunk, akkor arról is mesélhetek egy keveset.
 
Utoljára módosított:
Nem nyert. 😃 A munkaeszközöm a harsona és a tenorkürt. Egy profi fúvós zenekar zenésze (is) vagyok. A munkám másik oldaláról mindenféle elektronikus felületen hallgatók, biztonsági okokból. Ha élőben egyszer találkozunk, akkor arról is mesélhetek egy keveset.
Most bánom mégjobban hogy nem figyeltem oda merre járok.Én klarinétos voltam igaz csak egy középiskolai fúvósban.
 
Most bánom mégjobban hogy nem figyeltem oda merre járok.Én klarinétos voltam igaz csak egy középiskolai fúvósban.
Én általánosban és elsős gimnazistaként utáltam a kémiát. A másodikos tanárom kedveltette meg velem a tantárgyat. Miatta tanultam tovább, gondolva nem nagy dolog ez. Aztán 15 évet lehúztam vegyészként. 2019-ben átigazoltam aquaman-nek😀
 
A példaképem. 😄

A rajzók hőérzékenyek. Ezt már a Horn-Zsilinszky féle akvarisztika is írja. Nekem is újdonság volt a 32fokos hőkúra, mert 30fok fölé nem volt tanácsos menni a fent említett könyv szerint se.

Nem nyert. 😃 A munkaeszközöm a harsona és a tenorkürt. Egy profi fúvós zenekar zenésze (is) vagyok. A munkám másik oldaláról mindenféle elektronikus felületen hallgatók, biztonsági okokból. Ha élőben egyszer találkozunk, akkor arról is mesélhetek egy keveset.
KR? Ha igen mikor voltál beoskolázva?
Nem a 2015 októberi ívás? Mert akkor ismerlek. :D
 
Milyen halaid vannak? Bár a 32°C-ot nem sok bírja.
Petitella, neonok(vörös, simulans, +gyémánt változat), vietnámi sziklanyaló, algázó géb, galaxy, amanda lazac. Rövid ideig szinte mind(még a hazai hidegvizes fajok is) bírják.
 
Back
Oldal tetejére