• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Back to the roots

Piszok jó!!! :clap: Nem semmi kis Galaxy állomány! Gratulálok az aksihoz, és az egészséges növényekhez!!
 
Nagyon jó kis fotók,tetszik a távoli kép is,gratula az akváriumhoz,nagyon mutatós a Galaxy csapat :thumbup:
Tomi
 
Figyelj N-emy, szerintem nem is vagy tisztában vele mennyire jó ez az aki. :shock: És ha jól látom megfogadtad a tanácsomat a kövekkel. Legalábbis pár kő erejéig :D

Nagyon nagyondurván jól sikerült szerintem.
 
A magam módján csak most veséztem ki igazán a tankodról készült képeket..és hihetetlenül nagy felismerés volt,hogy miért is tetszik ennyire ez a tank..baromi jól kevered a stílusokat ebben a medencében,legalábbis valami ilyesmi érzésem van!Gratula! :)
 
Re: Re: Back to the roots

schruz said:
Figyelj N-emy, szerintem nem is vagy tisztában vele mennyire jó ez az aki. :shock: És ha jól látom megfogadtad a tanácsomat a kövekkel. Legalábbis pár kő erejéig :D

Nagyon nagyondurván jól sikerült szerintem.
Köszönet a dícséretért és a kritikákért is.
Mindenki véleményét számításba veszem, ha látok benne lehetőséget, hogy szebbé varázsoljam vele az akit ;-) .
Shruz, esetedben ez kiváltképp igaz, hiszen az akváriumaiddal te is igen magasra tetted a mércét.

Sent from my X8 using Tapatalk
 
Egy kis update: a kőfalat megbontottam ,így helyet adtam a parvulának az előre töréshez :p.
13324375_c694eedb3b868a1409475f9f2d65a5f4_l.jpg


És amiért most pár fotót postolok ,azok a galaxyk. Sikerült lekapnom őket kaja előtt , ilyenkor merészkednek elő bátrabban a kis mimózák :p.

13324383_4339a9305ce3839206c62b06f5dee548_l.jpg

13324381_feb18c3451ddb9c8bd7b4d991fdfdcff_l.jpg

13324373_9b3c85a4757349fbf7bf3bd5b43a74c4_l.jpg
 
Érdekes lett így. Most még nem látom magam előtt milyen lesz az előremászó parvulával. - Azért a kavicsban más hangulata lesz, mint a hátsó részen.
Most még azt mondanám, hogy az előző állapotod jobban tetszik, de lehet te már előre látsz valamit. Úgyhogy kíváncsian lesem majd a folytatást. :angel:
 
N-emy érdekes, hogy az előző verzió nekem is jobban bejött, mégha a kövek éles határt is képeztek a homok és a növények között! persze így is szép nagyon, és nem semmi a halállomány :) kész vagyon :D
 
Ma esti lámpakapcs előtti fotó. A blyxát lassan meg kell reguláznom ,iszonyatosan hozza a hajtásait és egy csomó helyen virágkezdemények jelentek meg rajta.
A hátsó mohás ágat teljesen kitakarta, így hétvégén vízcserekor meg lesz kicsit ritkítva. Eddig sajnáltam hozzányúlni, annyira durván jól néz ki.
13413103_c04df09c2239b7f5a6639d85886f8766_l.jpg

13413869_e1bfc2e2544bf904ea2879ead1d21b48_l.jpg
 
Elárulok egy titkot :shh: nemcsak a blyxa durva, hanem az akvárium is! :D Továbbra is kalapom emelem... Amúgy próbáltad már sötét háttérrel milyen látványt nyújt?
 
Csak nézem-nézem az új képeket, de nem tudom levenni róla a szemem! :shock: Nagyon jó lett hallod! Gratula :thumbup:
 
Nigro said:
Azt mondd meg nekem, hogy a víz felszínénél az a háló, az mi? :geek:
;) jó ötlet, érdemes felhasználni akinél galaxyk úszkálnak. :)
N-emy said:
...Bekerültek a halacsok az átmeneti szállásról és most végre sikerült megszámolnom mennyien is vannak a galaxyk (25) ;) . Az aki szélén a clipsekkel a szúnyogháló paraván az ő védelmüket szolgálná , mivel előtte rendszeresen találtam a parkettán mumifikált öngyilkosokat :)
 
Köszi :thumbup:
Sejtettem, hogy valami ilyesmi. Egyébként érdekes, hogy nálunk egy Galaxi sem ugrott még ki. Csak akkor történt ilyen baleset (más akváriumban), ha a víz felszín 2-3 cm-re volt fent. Ha már 4-5 cm van, nincs semmi. Fura... nem merem biztosan állítani, hogy ennyi elég, de ez egyelőre a tapasztalat.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére