• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az ország boltja 2014

Szerintem egyszerűen mehet egy jó szlogen némi motívummal, meg a fórum logója. Céglogók termékek nem kellenek.

A Brazilok minden évben csinálnak valami szép polót. A mostanit amit kaptam azt is nagyon szeretem hordani. Ha van egy jó poló, ami igényesen van feliratozva az működne.
Ha visszajöttem szabiról utána járunk a lehetőségeknek. Grafikai oldalról nincs gond.

Leginkább a jó poló és az igényes nyomás / hímzés hiányzik.
 
Mi a helyzet a polóval ? :)

Természetesen ment egy szavazat Rátok is, mert van egy másik jó cég (teljesen más profil), aki nagy meglepetést okozott a számomra. Mindig örülök a pozitív példáknak na, mert nem olyan nyilvánvaló az nálunk.
 
Halihó @viktorlantos az idén nem indultatok a megmérettetésen????

Képzeld nem is volt kérdés állítólag, hogy mi legyünk.... nem is értem pff :D:LOL::ROFLMAO:

Lehet, hogy indulunk, bár annyira rétegsport ez, hogy ha nincs mellette tényleges tömegeket célzó tevékenység pl cica kutya höri, akkor labdába sem lehet rúgni ebben a kategóriában.
 
Képzeld nem is volt kérdés állítólag, hogy mi legyünk.... nem is értem pff :D:LOL::ROFLMAO:

Lehet, hogy indulunk, bár annyira rétegsport ez, hogy ha nincs mellette tényleges tömegeket célzó tevékenység pl cica kutya höri, akkor labdába sem lehet rúgni ebben a kategóriában.
Voltam egy webshopban ahol kérték ikszeljek rá az ország boltja ikonra,ekkor jutott eszembe ,hogy ti is indultatok tavaly.Gondoltam rákérdezek ,lőjjem e el a puskaporom ,vagy rátok ikszeljek majd;)
 
Back
Oldal tetejére