• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az én 30l-es büdögém...

taki-vw

Új regisztrált
Ott kezdeném, hogy pár (2 az egy pár :mrgreen: ) év után újra összedobtam egy akit amiben épp csak buborékolós búvár nem volt...
Utána véletlen ráakadtam arra a bizonyos blogra (Nigro) onnan pedig ide jutottam. Itt kezdődött a belépés a fertőző osztályra...
Az aksiban ekkor még egyáltalán növény sem volt majd olvasgattam, megnéztem pár képet és vettem egy anubiast, majd egy kis jávait, stb...
Közben újraindult a régi csigadilim is ennek köszönhetően kicsit többen is vannak mint kellene de én már csak ilyen vagyok. A jelenlegi helyzet: a kezdéshez képest brutális növénymennyiség (egy igazi növényeshez viszonyítva nevetséges) neonok, finoman szólva elégséges LED világítás (szakmai ártalom :mrgreen: ) És egy meg sem merem mondani milyen belső szűrő...
Közben beszereztem egy 230l-es medencét amiben szeretnék később komolyabban kertészkedni de szigorúan csak Low tech üzemmódban (anyagiak) viszont csak az üveg van meg ebből jóformán tehát van még mire spórolni (csak akkor indítom el ha minden összeáll)
A Lényeg az egészben, hogy én már most is szeretem ezt az akváriumot (meg a nagyot is de az csak halas) de vannak későbbi tervek halomban...
Képeket a napokban teszek fel de túl sokra ne számítsatok... (azért nem most mert egy sajnálatos balesetben elhalálozott a gépem)
Addig is Üdvw: Krisztián

Ui: tudom egy naplót erre felé nem így szokás indítani de sajnos most csak erre futotta ;)
 
Amíg nincs kép és egyéb fontos adat az akiról, irány a DIY topic! Oszd meg velünk azt a LED-es rettenetest :!:
:D
 
Amennyiben megfelel az is fotók nélkül szívesen írok a mikéntjéről néhány sort...
Üdvw: Krisztián
 
taki-vw said:
Amennyiben megfelel az is fotók nélkül

Anyaglistához, paraméterekhez és kapcsolási rajzhoz nem kell fényképgép :twisted:
A végeredményről meg majd fotózol ha lesz mivel :)
 
Ha csak egy egyszerű kompakt géppel is de végre sikerült lefotózni az akit.
Amit hozzáfűznék, hogy eredetileg sima halas akváriumnak lett indítva csak ilyenné alakult, fojt köv... :mrgreen:
Katt a képekre a nagy méretért...
A képet az RcPilot.hu tárolja.
A képet az RcPilot.hu tárolja.
A képet az RcPilot.hu tárolja.
Végül az én mindenes sarkom :lol:
A képet az RcPilot.hu tárolja.
A koncepciót légyszi ne keressétek mert olyan nem volt, minden oda került ahova eszembe jutott, hogy kéne valami....
Üdvw: Krisztián
 
A mai nappal boldog tulajdonosa lettem 10db Red cherry garninak. Ami ebben számomra a legjobb hír, hogy azóta az amano-k is előmerészkednek ;)
Hamarosan szűrőépítés következik akkor kicsit talán felpörögnek itt az események...
Üdvw: Krisztián
 
Tartozom egy kis frissíéssel: A szűrőépítés megtörtént de nem voltam vele kibékülve tehát egy eheim ecco 2236 lett a dologból :mrgreen:
Szegény neonok két napja a fény elől bújkálnak amit nemrég kezdtem el teljes kapacitással üzemeltetni erre ma arra kellett ébredniük, hogy centrifugába kerültek :twisted:
A szűrőn zártam egy kicsit mert 600l/h 30l-ben kicsit megmozgat pár dolgot...
Összefoglalva: imádok barkácsolni de van, hogy az ember jobban jár egy gyári megoldással...
Ui: restart közeleg csak meg akarom várni, hogy bejáratott szűrővel mehessek neki...
Üdvw: Krisztián
 
Back
Oldal tetejére