• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az akvárium szerkezete

Sziasztok!


valami ilyet terveztem én is,d

Korábban kaptam kölcsön akváriumokat kiállításra, félig nyitott fészerben voltak tárolva, napfénymentes helyen.
4-ből kettőnél eresztett el a ragasztás teljes oldalon.
Beszélgettem erről régi szakikkal, akik közül többen okolták a fagyot a ragasztó elöregedéséért.

Mária a próbafeltöltés mindenképpen indokolt!

A.ttila
 
Áll két éve kint a szabad ég alatt egy akvám,a ház mellett a sarokban ,nincs letakarva.
Az oldalán nyugszik.
Szerintetek beüzemelhetem újra,vagy hagyjam a fenébe?
Húúú de megszivatott az akvárium!!!
Feltöltöttem.Megyek ki egy óra múlva,egy csepp víz sincs benne.:eek:
A rohadt életbe ereszt.Gyorsan feltöltöm még egyszer,lássam hol folyik.
Telik az aki,semmi.Már háromnegyedig, semmi.o_O
Aztán rájöttem,hogy benne hagytam a slagot,és visszafolyt az egész a kútba.:ROFLMAO:
Még mikor elzártam, gondoltam is,hogy ki kell szedni,mert visszfolyik.De közbejött valami,és csak elmaradt.:joyful:
:ROFLMAO:
 
Bocs ha nem ide tartozik, de hirtelen nem találtam jobb topicot. Ha az akva nincs vízszintben az jelenthet problémát? Az esztétikától tekintsünk el, azt megoldom. 70 centin 7 milliméter a vízszint különbség
 
Bocs ha nem ide tartozik, de hirtelen nem találtam jobb topicot. Ha az akva nincs vízszintben az jelenthet problémát? Az esztétikától tekintsünk el, azt megoldom. 70 centin 7 milliméter a vízszint különbség
Azért az elég sok szerintem. A probléma, hogy a ragasztásokra és magára az üvegre sem egyenletesen oszlik el a terhelés.
 
Back
Oldal tetejére