• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Avar

Azon gondolkodtam, hogy lehet részlegesen újratervezem az Avart. Az összes ARM-et lecserélem eleocharis minire. Kicsit meguntam a mostani látványt. Szeretnék valami friss üde gyepet a fa köré. Vélemények?
 
Azon gondolkodtam, hogy lehet részlegesen újratervezem az Avart. Az összes ARM-et lecserélem eleocharis minire. Kicsit meguntam a mostani látványt. Szeretnék valami friss üde gyepet a fa köré. Vélemények?
Amit a szíved diktál, azt kövesd.
Most is szép, de kétségtelen, hogy új arcát mutatná az akvárium másfajta szőnyeggel.
 
En sajnalnam. Azert ez a gyepnoveny kuriozum, eleocharis gyepe majdnem mindenkinek van/volt. :)
Sokat gondolkodtam azon amit írtál. Tökèletesen igazad van. Sajna vannak azonban más szempontok is. Itthon 2, irodában pedig 2 (+2) üveget kell kezelnem. Most nyáron nem is lenne vele probléma. Őszre viszont betűztek minden olyan tárgyalást, amit a járvány miatt elhalasztottak. Durván nem lesz időm és ráadásul belekezdtem egy nagy projektbe is, ami egyenlőre nem publikus. Tulajdonképpen olyan üveget kell csinálnom ebből, ami nem igényel napi/heti figyelmet a tápozáson kívül.
Be kell vallanom kicsit szomorú vagyok, hogy le kell cserélnem az ARM-et, de hát ez van.
 
Szépséges a black rose csapatod is, gratulálok hozzá, jó helyről sikerült beszerezned. 👍
Csigafarmról rendeltem őket kb egy évvel ezelőtt. Ezek már saját itt születettek. Imitt amott próbálom szelektálni őket, de általában nincs kéznél a tejfölösdoboz, meg a háló. :D Amióta átalakítotam és ismét rendszeresen etetem őket, van szaporulat megint rendesen.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére