• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Autós témák

Meg persze a nagy tó túloldalán is elindult a szezon, megvolt a Formula Drift első fordulója a szokásos Long Beach utcai pályán, megérte fennmaradni éjjel megnézni a közvetítést.
 
Honda talit számomra megint nullára írták, a szépségverseny győztesével:
Hát az a szépségverseny elég vicces volt! Ha jól emlékszem 5 kategória volt, az első három kapott kupát.
Amikor mi a szépségverseny indulóit megnéztük (30 percel a pontozás előtt) még nem volt ott 15 autó! :D
Így nyerhette meg az egyik kategóriát egy full gyári 8gen Civic. @danyi03 képén látható versenyző valami extrém kategória I.-je lett.
 
Meg persze a nagy tó túloldalán is elindult a szezon, megvolt a Formula Drift első fordulója a szokásos Long Beach utcai pályán, megérte fennmaradni éjjel megnézni a közvetítést.

Melyik csatornán van ilyen közvetítés? Nekem tuti nincs olyanom.. :(

Pedig annyi szép Honda van itthon, vicc, hogy még mindig itt tart a hazai autós élet, hogy ez a "szép". Tökölön drift volt, ahova mennem kellett volna fotózni, csak épp elfelejtettem :D Hungaroringen meg Time Attack bajnokság évadnyitó.

Teljesen egyetértek, ezért nem is voltam még soha egyetlen Honda találkozón. Pedig tizenpáréve van Hondám. Nem mondom, hogy nekem nem volt ilyen korszakom, de a jóízlés akkor is megvolt nálam, véleményem szerint. :) Ha valakit érdekel keresek képet a hajdani 92-95 szedán Civic-emről.

Tökölre jó lett volna eljutni, de majd az évadzáróra mint tavaly, az nagyon ott volt. (y)
 
Melyik csatornán van ilyen közvetítés? Nekem tuti nincs olyanom.. :(

hát Amerikában a CBS közvetíti, de itthon csak live streamen keresztül tudod nézni, viszont már HD-ben adják ott is - Formula DRIFT - Live - a Top 16-ot vissza tudod nézni most is, ha az "on demand"-re kapcsolsz ;)

Teljesen egyetértek, ezért nem is voltam még soha egyetlen Honda találkozón. Pedig tizenpáréve van Hondám. Nem mondom, hogy nekem nem volt ilyen korszakom, de a jóízlés akkor is megvolt nálam, véleményem szerint. :) Ha valakit érdekel keresek képet a hajdani 92-95 szedán Civic-emről.

Tökölre jó lett volna eljutni, de majd az évadzáróra mint tavaly, az nagyon ott volt. (y)

szerintem képek jöhetnek, ki mit rejt a garázsban :)
 
Hosszú agyi küzdelem után lecserélődött a Corsa, elengedtem a projektet, a kasztni már túl sok helyen kezdett átlátszóvá válni. Tegnap megérkezett az új családtag, bár fájó szívvel engedem el a Corsát, azért ez régi szerelem volt.

Ugyanitt eladó Saab motoros Corsa :D

11216250_10202808728218605_8030400372185477139_n.jpg
 
Üdv.
Két kérdésem lenne a hozzáértőkhöz.
1.Töltenem kell a hűtővízre ,mert termosztát csere volt.Vettem fagyálló koncentrátumot,az viszont desztillált vizet ír higításra.Kérdezném én, hogy az általam készített RO víz jó lehet e hozzá,használhatom e az én vizemet hígitásra????
2.Fékfelujítás lenne aktuális az autón ,és a lényeg, hogy 9 éve nem lett nyúlva a fékolajhoz.Muszály e cseréltetnem az olajat is ,vagy elég csak a gumi fékcsöveket cserélni????mert ahány szakit kérdeztem mind mást mondott.:mad:
Válaszokat előre is köszönöm
 
1.Töltenem kell a hűtővízre ,mert termosztát csere volt.Vettem fagyálló koncentrátumot,az viszont desztillált vizet ír higításra.Kérdezném én, hogy az általam készített RO víz jó lehet e hozzá,használhatom e az én vizemet hígitásra????
Tökéletes az is.
 
Üdv.
Két kérdésem lenne a hozzáértőkhöz.
1.Töltenem kell a hűtővízre ,mert termosztát csere volt.Vettem fagyálló koncentrátumot,az viszont desztillált vizet ír higításra.Kérdezném én, hogy az általam készített RO víz jó lehet e hozzá,használhatom e az én vizemet hígitásra????
2.Fékfelujítás lenne aktuális az autón ,és a lényeg, hogy 9 éve nem lett nyúlva a fékolajhoz.Muszály e cseréltetnem az olajat is ,vagy elég csak a gumi fékcsöveket cserélni????mert ahány szakit kérdeztem mind mást mondott.:mad:
Válaszokat előre is köszönöm
Perfekt az RO, nekem a Corsa kicsit ette a vizet, folyamatosan a boltból toltam bele az RO vizet :)

Féket ha már egyszer felújítod, én tennék bele új olajat, de nem kötelező.
 
A vízre válaszoltak, a fékfolyadékot illetően én is a csere mellett vagyok. Ha már hozzá kell nyúlni a fékcsövekhez akkor a folyadékot is érdemes lecserélni. Jót fog tenni a fékezésnek is. Hiába tömített a rendszer meg nem dobfékeket használunk már a fékfolyadék extrém higroszkópikus. Szóval került a 9 év alatt abba a folyadékba már víz is. Majd meglátod milyen trutyi jön le a rendszerből és milyen az új fékfolyadék. Elmúlik a kétséged :)
 
Back
Oldal tetejére