• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Autós témák

most kérek engedélyt megszeppenni :)
Lehet hogy egy Nokian-t megpróbálnék a helyedben.
Ne viccelj 22 éves az öreglány .Szerintem @danyi03 Tomi tuningverdája jobban megy.:)
Nokiant is néztem .Azért tetszik ,mert téligumiban állitólag verhetetlen.Igaz nekem nyári szett kell ,de valamit érthetnek akkor a gumikhoz ha a téli nagyon jó.
 
Ne viccelj 22 éves az öreglány .Szerintem @danyi03 Tomi tuningverdája jobban megy.:)
Nokiant is néztem .Azért tetszik ,mert téligumiban állitólag verhetetlen.Igaz nekem nyári szett kell ,de valamit érthetnek akkor a gumikhoz ha a téli nagyon jó.
Attól h 22 éves, még lehet vele előzni :) de sok minden a vezetési stílustól függ. Ha lassan jársz, nem taposod neki, és szoktál követési távolságot is tartani, akkor tényleg nem érdemes drága gumit venni.
 
Attól h 22 éves, még lehet vele előzni :) de sok minden a vezetési stílustól függ. Ha lassan jársz, nem taposod neki, és szoktál követési távolságot is tartani, akkor tényleg nem érdemes drága gumit venni.
Szeretem ,mert megbízható autó.
2.5TDI úgyhogy azért lehet vele bátran előzni,de gyerekekkel nem szoktam vigéckedni.Ami nagyobb érték/követelmény lenne az uj szettel,hogy ne usszon fel egy pocsolyán .Amilyen :poop:-ok az utak,és nyomvályúsak,sok víz van rajtuk errefelé.Még egy uj guminál is bele lehet kapaszokni a kormányba,ha az uton akar az ember maradni.Jó vízelvezetés lenne az egyik követelmény az uj szettől.
 
Szeretem ,mert megbízható autó.
2.5TDI úgyhogy azért lehet vele bátran előzni,de gyerekekkel nem szoktam vigéckedni.Ami nagyobb érték/követelmény lenne az uj szettel,hogy ne usszon fel egy pocsolyán .Amilyen :poop:-ok az utak,és nyomvályúsak,sok víz van rajtuk errefelé.Még egy uj guminál is bele lehet kapaszokni a kormányba,ha az uton akar az ember maradni.Jó vízelvezetés lenne az egyik követelmény az uj szettől.
Mondom én hogy Nokian...
 
hankookot tudom ajánlani, nekem az van most. húztam a számat, de bejött, jól tapad, vízen is. viszont két szezon alatt lenullázta magát, most a harmadikat még végigbírja, de utána kuka.
 
hankookot tudom ajánlani, nekem az van most. húztam a számat, de bejött, jól tapad, vízen is. viszont két szezon alatt lenullázta magát, most a harmadikat még végigbírja, de utána kuka.
Jó lenne a szezont inkább km-ben kifejezni. Mert, ha egy szezon 50e km, akkor nem rossz az. :)
 
Jó lenne a szezont inkább km-ben kifejezni. Mert, ha egy szezon 50e km, akkor nem rossz az. :)
Én cirka 20000-et megyek egy év alatt.A régi Barum Bravuris 2 ezzel a kilométerátlaggal ment el 4 szezont.Lehet maradnom kellene ennél a tipusnál???
 
Jó lenne a szezont inkább km-ben kifejezni. Mert, ha egy szezon 50e km, akkor nem rossz az. :)
ez igaz. 15-20k egy év alatt a futás. ebből hogy mennyi esik télre és nyárra, na azt már nem tudom megmondani:) kb. egyforma, nyáron több a hosszabb út.
 
Én cirka 20000-et megyek egy év alatt.A régi Barum Bravuris 2 ezzel a kilométerátlaggal ment el 4 szezont.Lehet maradnom kellene ennél a tipusnál???
Az hozzávetőleg 40.000 kilométeres futásteljesítmény, ami egyáltalán nem rossz, sőt....
 
Ennyi? Megdöglött az autós téma? Pedig azt hittem, ez lesz a kedvenc topikom :unsure:
Hétvégén beültem a Seat után a Fabiaba és az első fékezésnél majdnem lefejeltem a kormányt. Gyári első 256 vs. 312 mm tárcsaátmérő / kétszer akkora féknyereg :D
A Tied csak megy, vagy meg is tud állni? ;)
 
Hétvégén beültem a Seat után a Fabiaba és az első fékezésnél majdnem lefejeltem a kormányt. Gyári első 256 vs. 312 mm tárcsaátmérő / kétszer akkora féknyereg :D
A Tied csak megy, vagy meg is tud állni? ;)
meg gondolom a fékszervó is érzékenyebb ;)
 
Ennyi? Megdöglött az autós téma? Pedig azt hittem, ez lesz a kedvenc topikom :unsure:
Amiért indítottam az végül is megoldódott,köszönöm mindenkinek a segítséget ,véleményeket.Egy ugymond nagyvállalat olcsóbb termékét választottam.Continental termék,csak General Altima Sport néven fut a gumi.Gumis ismerősöm ajánlotta ,mert a nagy teljesítményű Mercedesén nagyon jól vizsgázott nála.Hiszek neki mert nagy tapasztalata van benne neki is.(Téli szett Michelin Alpin A4-et is nála vettem).Jó mintázat ,és korrekt ár párosul.Most még akciós is a szett.:)
És azért választottam ezt a gumit ,mert ugy érzem némely gumimárkánál csak a nevet fizeti meg az ember.Arrol nem is beszélve ,hogy nem vagyok autóversenyző,ugysem arra a célra kellene az uj gumi .Drága pénz a gyorshajtás,és még a gyerekfaktort nem is említettem.Nem mondom ,hogy nyugdíjasan vezetek ,de a mai világban nem lehet döngetni,így a drága gumi sem indokolt szerintem.
 
Ha már autó. Épp a hétvégén bosszankodtam, hogy elment a klíma. Fekete autóban 25 foknál ez már égető tud lenni :)

Googli a barátom. 2 perc alatt volt egy mobil feltöltő akivel másnapra megbeszéltem a meetinget a házunk előtt. (jött volna azonnal is vasárnap is...)
Lényeg a lényeg 15 perc alatt letudva a probléma. Persze ehhez az is kell, hogy ne legyenek komplikációk, de nyomáspróba után láthatóan nem volt szivárgás és a menetpróba is jól sikerült. Így csak fel kellett tölteni.
A verda most 7 éves. Fekete, állandóan szétpörgeti magát a klíma a 30-35 fokos nyári időben. Viszont egy fél tank benya árából le lett tudva a probléma. Kényelmesen, karosszékből, otthonról.

Kölcsönözve a mondatot. Egy fantasztikus korban élünk! :)
 
Ha már autó. Épp a hétvégén bosszankodtam, hogy elment a klíma. Fekete autóban 25 foknál ez már égető tud lenni :)

Googli a barátom. 2 perc alatt volt egy mobil feltöltő akivel másnapra megbeszéltem a meetinget a házunk előtt. (jött volna azonnal is vasárnap is...)
Lényeg a lényeg 15 perc alatt letudva a probléma. Persze ehhez az is kell, hogy ne legyenek komplikációk, de nyomáspróba után láthatóan nem volt szivárgás és a menetpróba is jól sikerült. Így csak fel kellett tölteni.
A verda most 7 éves. Fekete, állandóan szétpörgeti magát a klíma a 30-35 fokos nyári időben. Viszont egy fél tank benya árából le lett tudva a probléma. Kényelmesen, karosszékből, otthonról.

Kölcsönözve a mondatot. Egy fantasztikus korban élünk! :)
Gondolj bele ,nálam még az ülés is sötét bőr:whistle::LOL:Már ma egy szaunával felért amikor beültem ,mi lesz később....
 
Hétvégén beültem a Seat után a Fabiaba és az első fékezésnél majdnem lefejeltem a kormányt. Gyári első 256 vs. 312 mm tárcsaátmérő / kétszer akkora féknyereg :D
A Tied csak megy, vagy meg is tud állni? ;)
hát a gyári fékkel gondban lennék :) elöl nagy tárcsa meg nyereg van Astra GSi-ről, hátul maradt a dob, amiért sokan beszóltak már, de igazából tárcsával csak keresztbe állna a hátulja minden fékezésnél és eddig nem volt olyan helyzet, ahol ne állt volna meg a gép, és nem egy éles "teszt" volt már
 
Ha már van autós topic, megemlítem, hogy hétvégén (szombaton) voltam Kiskunlacházán Évadnyitó Honda találkozón (és gyorsulási versenyen).
Hát hogy ott volt az ország Hondáinak fele az tuti! :D Pontos számot nem tudok (még), de délben bemondták, hogy rekordot döntöttek a nézőszámban, és még sorban álltak az autók a bejáratnál. Eszméletlen jó volt a hangulat.
Egy "kis" kép ízelítőnek: http://www.kephost.com/images/2015/04/12/20150411_120609_1_stitch.jpg
Viszont voltak kint hülyék is: De ezen kívül volt még Tökölön és Hungaroringen is valami rendezvény, ott volt valaki? :)
 
Honda talit számomra megint nullára írták, a szépségverseny győztesével:

11138606_10203909563996358_1381439027902800072_n.jpg


Pedig annyi szép Honda van itthon, vicc, hogy még mindig itt tart a hazai autós élet, hogy ez a "szép". Tökölön drift volt, ahova mennem kellett volna fotózni, csak épp elfelejtettem :D Hungaroringen meg Time Attack bajnokság évadnyitó.
 
Back
Oldal tetejére