• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Automata tápadagoló

A tápadagolót a külső szűrő csöveihez képest hol érdemes érkeztetni az akváriumba?
Bútortervezés folyamatában vagyok, most jönnek a kivágások.
 
Sziasztok. Aki esetleg használ Chihiros növénytáp adagolót, vagy csak a hozzá való fejet, az tudna nekem segíteni, hogy nálatok is így néz ki a fej a micro növénytáp miatt? Ha igen, akkor ti mit tudtok vele kezdeni? Hogyan tudjátok normálisan kitakarítani?
Igazából nem csak csúnya, de el is tömődik...
17087861957942942381787380757729.jpg
17087862324674341630982090810111.jpg
 
Nincs növénytáp adagolóm, csak akvarista tanácsot tudok adni. Ecetet, citromsavat használhatunk, nem forró hanem 50-60-fokos keverékben áztatni, aztán pl. egy kerékpárpumpával meg próbálnám átmosni. Lehet humoros, de komolyan gondoltam.
 
Nincs növénytáp adagolóm, csak akvarista tanácsot tudok adni. Ecetet, citromsavat használhatunk, nem forró hanem 50-60-fokos keverékben áztatni, aztán pl. egy kerékpárpumpával meg próbálnám átmosni. Lehet humoros, de komolyan gondoltam.
Hypóval próbáltam, de citromsavval még nem. Mindjárt megpróbálom azzal. Köszi a tippet. Nem hangzik viccesen, én egy 200 ml-s fecskendőt használok az átmosáshoz.
 
Sziasztok. Aki esetleg használ Chihiros növénytáp adagolót, vagy csak a hozzá való fejet, az tudna nekem segíteni, hogy nálatok is így néz ki a fej a micro növénytáp miatt? Ha igen, akkor ti mit tudtok vele kezdeni? Hogyan tudjátok normálisan kitakarítani?
Igazából nem csak csúnya, de el is tömődik...
Ilyen nálam is, és nem csak nálam. Volt már erről szó a fórumon.
Ez nem egy jó termék. Gondolom nem véletlenül csinált a Chihiros egy új konstrukciót.
Én le fogom cserélni amint időm engedi.
 
Ilyen nálam is, és nem csak nálam. Volt már erről szó a fórumon.
Ez nem egy jó termék. Gondolom nem véletlenül csinált a Chihiros egy új konstrukciót.
Én le fogom cserélni amint időm engedi.
azért ez a jelenség nem ugyanaz, mint az ADA tápnál. A Green Aqua Micro nagyon sűrű anyag, az még a sima kézi pumpába is beleköt, úgy mint a MACRO is. Én annó forró vízzel mostam át, de automata adagolóhoz ennek tudatában, biztos nem használnám.
 
Ecetet, citromsavat használhatunk, nem forró hanem 50-60-fokos keverékben áztatni
Citromsav plusz tű végül segített, de most inkább meg oldottam máshogy mert már unom tisztítani..
Ez nem egy jó termék. Gondolom nem véletlenül csinált a Chihiros egy új konstrukciót.
Én le fogom cserélni amint időm engedi.
Eddig ezt a verziót még nem is láttam. Köszi a tippet, úgy is akarok rendelni közvetlenül a Chihiros-tól, akkor hozzá csapok egy ilyet is.
azért ez a jelenség nem ugyanaz, mint az ADA tápnál. A Green Aqua Micro nagyon sűrű anyag, az még a sima kézi pumpába is beleköt, úgy mint a MACRO is. Én annó forró vízzel mostam át, de automata adagolóhoz ennek tudatában, biztos nem használnám.
Igazából pár hét múlva újra tápot kell vennem, már morfondíroztam rajta, hogy le cserélem ADA-ra vagy 2hr-re.
Ez majd annak a függvénye lesz, hogy szombat reggel mérek vízparamétert, mert szombaton lesz vízcsere.
Ebben majd lehet kérek tanácsot
 
Ilyen nálam is, és nem csak nálam. Volt már erről szó a fórumon.
Ez nem egy jó termék. Gondolom nem véletlenül csinált a Chihiros egy új konstrukciót.
Én le fogom cserélni amint időm engedi.
Nekem is ilyen. Megnéztem a Chihi oldalán az új konstrukciót. Jó lenne, de a szállítási költség ugyanannyi, mint maga a termék. magyar oldalakon még sajnos nem látom.
 
Nekem is ilyen. Megnéztem a Chihi oldalán az új konstrukciót. Jó lenne, de a szállítási költség ugyanannyi, mint maga a termék. magyar oldalakon még sajnos nem látom.
Az érdekes lenne, nekem ingyenes szállítással jön, azt is jelőltem be... az express az fizetős
 
Az érdekes lenne, nekem ingyenes szállítással jön, azt is jelőltem be... az express az fizetős
Kíváncsiságból végig mentem a vásárlás folyamatán, nekem 11000-Ft összeget (5500-termék, szállítás 5500-)írt ki. Lehet, hogy valamit nem megfelelően jelöltem be?
 
Kíváncsiságból végig mentem a vásárlás folyamatán, nekem 11000-Ft összeget (5500-termék, szállítás 5500-)írt ki. Lehet, hogy valamit nem megfelelően jelöltem be?
Megnéztem, igazad van, akkor lehet van egy értékhatár amire ingyenes a szállítás.
 
Back
Oldal tetejére