• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Szét kell csavarni (de gondolom ezt tudod, mert te csavartad össze), majd a felső - kalap alakú - elemet kell rögzíteni a plafonra (vagy falra ;):D ) és utána arra visszacsavarni a kupakot, ami tartja a huzalt.


Bakker így már tiszta.
Hogyhogy nem vettem észre.
Na mindegy.
 
Sziasztok,
Egy éjszakai áramszünet után teljesen megborult a SunPower T5 4x39 lámpám (dimmes)... Csak safe módban működik, mert nem megy a hűtőventije. Próbáltam másik ventit rákötni, de azzal sem megy.
Van más ötletetek mit lehet vele kezdeni, ill. szervizeléssel kapcsolatban tudtok segíteni? (2014es)
 
Nyomd le egyszerre az összes gombot pár másodpercig és újra fog indulni.
Ha nem jó akkor be lehet lépni a belső menüjebe, lehet elallitodott valami benne
 
Nyomd le egyszerre az összes gombot pár másodpercig és újra fog indulni.
Ha nem jó akkor be lehet lépni a belső menüjebe, lehet elallitodott valami benne
Köszönöm! Segített!
A FanSettingsben -649V-ra(!) állítódott el a feszültség, ezért nem indult a venti... :unsure:
 
Köszönöm! Segített!
A FanSettingsben -649V-ra(!) állítódott el a feszültség, ezért nem indult a venti... :unsure:

Nálam ugyanez a helyzet áll fenn jelenleg. Tudnátok mondani jó beállítást? 4*24w
Mekkorára kell állítani a feszültséget?
 
Nálam sem megy a venti, nekem viszont nem is sikerült bejutni abba a menübe, ahol a ventit lehetne állítani.
6x24W
 
Nálam ugyanez a helyzet áll fenn jelenleg. Tudnátok mondani jó beállítást? 4*24w
Mekkorára kell állítani a feszültséget?

Ha jól emlékszem akkot 4,5-7,5v között szokták (régebben olvastam). Valahogy úgy kell belőni, hogy ne legyen se hangos se túl meleg.
 
A lámpa felfüggesztéssel szokott gond lenni? Arra gondolok, hogy a rugós szorító pl elfárad egyszer, aztán belepottyanik az aksiba a lámpa..
 
A lámpa felfüggesztéssel szokott gond lenni? Arra gondolok, hogy a rugós szorító pl elfárad egyszer, aztán belepottyanik az aksiba a lámpa..
Tessék meghúzni a csavarokat és akkor ilyen baj nem történhet.
 
Tessék meghúzni a csavarokat és akkor ilyen baj nem történhet.
De ott nincsen csavar.. A plafonba oké, meghúzom a csavart. De a lámpánál ahol átfűzöm a bowdent, nincsen csavar, ha benyomom a csonkot, akkor engedi húzni a bowdent, ha elengedem akkor rögzíti a bowdent..
 
De ott nincsen csavar.. A plafonba oké, meghúzom a csavart. De a lámpánál ahol átfűzöm a bowdent, nincsen csavar, ha benyomom a csonkot, akkor engedi húzni a bowdent, ha elengedem akkor rögzíti a bowdent..

Sosem hallottam ilyen esetről. Hacsak nem szereled szét és hagysz el egy csapácsgolyót, más esetben magától nem fog ilyen történni.
 
De ott nincsen csavar.. A plafonba oké, meghúzom a csavart. De a lámpánál ahol átfűzöm a bowdent, nincsen csavar, ha benyomom a csonkot, akkor engedi húzni a bowdent, ha elengedem akkor rögzíti a bowdent..
Alul ott a csavar. Nekem ez már a második ATI lámpám, mindegyiknél ugyan ez a kézzel meghúzható csavar van.IMG_20191003_193709.jpg
 
Alul ott a csavar. Nekem ez már a második ATI lámpám, mindegyiknél ugyan ez a kézzel meghúzható csavar van.
Annak a csavarnak semmi köze a fentről jövő bowdenhez, csak azt a rövid bowdent rögzíti, ami a lámpatestbe megy..
 
Annak a csavarnak semmi köze a fentről jövő bowdenhez, csak azt a rövid bowdent rögzíti, ami a lámpatestbe megy..
Direkt megnéztem. A fentről jövő bowdent rögzíti. Ha meghúzod a csavart, akkor be sem tudod nyomni a fenti reteszt. A lámpa vázába menő (alsó bowden) viszont mozgatható. Vegyek fel videót róla, hogy elhidd?
 
Mielőtt összevesznétek :)
Nem lehet, hogy nem ugyanolyan függesztőtök van? Az enyémben pl nincs csavar alul, csak menet, de ha tekerek bele csavart, az tényleg csak a rövid átmenő sodronyt fixálja.
 
Utoljára módosított:
Mielőtt összevesznétek
Nem lehet, hogy nem ugyanolyan függesztőtök van? Az enyémben pl nincs csavar alul, csak menet, de ha tekerek bele csavart, az tényleg csak az átmenő sodronyt fixálja.
Ugyanolyan a függesztőm és távol álljon tőlem, hogy bárkivel összevesszek :) Én is meghúztam most próbaképp.
Az alsó csavar csak azt fixálja, hogy a ne csúszkáljon a lámpába fűzött rövid bowden, de ahogy írtam, a csavartól teljesen független a fentről jövő bowden, hiába húzom meg az alsó csavart, a kis csonkot ugyanúgy be tudom nyomni....
Sőt, kicsavartam a kis csavart, csak az átmenő bowdent látom, azt szorítja a csavar csak.

eMZé Nem lehet, hogy azért nem tudod benyomni a csonkot, mert húzza a lámpa, feszíti? Ha kicsit megemeled a lámpát, akkor sem tudod benyomni? Hidd el, hogy a fentről jövő bowdennek semmi köze a csavarhoz ;)
 
Utoljára módosított:
Mielőtt összevesznétek :)
Nem lehet, hogy nem ugyanolyan függesztőtök van? Az enyémben pl nincs csavar alul, csak menet, de ha tekerek bele csavart, az tényleg csak a rövid átmenő sodronyt fixálja.
És be tudod nyomni a reteszt, meghúzott csavar mellett?
 
És be tudod nyomni a reteszt, meghúzott csavar mellett?
Mondom, hogy nincsen benne csavar! :D
De lehet hogy igazad van, a hozzászólásom lényege főleg az volt, hogy lehet akár különböző függesztőtök is.
 
Back
Oldal tetejére