• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Olyan kérdésem lenne, hogy ezek a lámpák hogy állnak garanciával? GA honlapján csak annyit találtam, hogy van nekik, ill., hogy magyarországi, hivatalos.
 
Ha valaki gondolkodik,hogy milyen lämpät vegyen nem kell keresgelni :Ati sun power t5 .Ez az amire szerintem egy akvakertesz ne sajnälja penzt.En sokat gondolkodtam,keresgeltem,most meg itt van,es megbizhatoan teljesit.Mindenkinek ajänlom.:D
 
Ha valaki gondolkodik,hogy milyen lämpät vegyen nem kell keresgelni :Ati sun power t5 .Ez az amire szerintem egy akvakertesz ne sajnälja penzt.En sokat gondolkodtam,keresgeltem,most meg itt van,es megbizhatoan teljesit.Mindenkinek ajänlom.:D

És azóta a szoli bérletet is visszamondtad mi? :)
 
Van valami műszaki oka, hogy csak függeszthető? Mert hiába jó, ha nem mindenki akarja/tudja függeszteni.
 
Van valami műszaki oka, hogy csak függeszthető? Mert hiába jó, ha nem mindenki akarja/tudja függeszteni.
Nem is tudom miert nem akar valaki ilyen lämpät felfurni a plafonra??egyszerüen nagyszerü.2 vekony acelsodrony tartja.Az akimra nem ültetnem,hülyen is nezne ki.;)
 
Az ok, csak az függeszthető. Erre kérdeztem rá, hogy van alternatívája, ami nem csak függeszthető, de dimmelhető is.
 
Pont ezért kérdeztem, mert az ATI-nak jó az ára is . Ezért nincs alternatívája, ha fontos valakinek a dimmelhető funkció és nem akar függeszteni.
 
Sziasztok!

Egy hete használom a Sun Power dimmelhető 4x24w lámpát. Nem túl sok idő, de az eddigi tapasztalataim csak pozitítak.
Egy 0 km-es Quad lámpát cseréltem be erre. Programozható fényerőnek köszönhető, hogy megspóroltam 3 időkapcsolót, ami nem is igazán az ára miatt lényege. ( Bár ha egy jobb minőségű időkapcsolót választunk, és nem egyet, manem hármat... mindenki számolja ki)
Nagyon látványos hogy nem csak kialszik a fény, hanem fokozatosan csökken 100%-0%-ra.
Először nem voltam oda a függeszthető lámpák iránt, de amióta használom, belegondoltam mennyit szenvednék a ráültetős verzióval. Ez kényelmes, állítható, és látom amit csinálok, úgy hogy nincs a lámpa az utamban.
3 db Sylvania 6500K-s, 1 db Sylvania Grolux piros csővel használom.
Elegáns, kényelmes, praktikus lámpa!
 
Sziasztok.

Eddig nem vettem észre, csak a napokban figyeltem fel rá, hogy villog a lámpa. Lekapcsolt állapotban volna eredetileg, de mégis villog.
Olvastam itt, hogy meg kell fordítani a dugvilát, ami nálam nem igazán megy a jelenlegi T elosztóval.
A kérdés az volna, hogy ez nagy gond? Gondolom így rövidíti szépen a fénycsövem élettartalmát.. Vagy nincs belőle különösebb gond?

u.i.: Szereznem kell egy hosszú nyakú T elosztót.

üdv.
Laci
 
Sziasztok.

Eddig nem vettem észre, csak a napokban figyeltem fel rá, hogy villog a lámpa. Lekapcsolt állapotban volna eredetileg, de mégis villog.
Olvastam itt, hogy meg kell fordítani a dugvilát, ami nálam nem igazán megy a jelenlegi T elosztóval.
A kérdés az volna, hogy ez nagy gond? Gondolom így rövidíti szépen a fénycsövem élettartalmát.. Vagy nincs belőle különösebb gond?

u.i.: Szereznem kell egy hosszú nyakú T elosztót.

üdv.
Laci

ATI lámpa?
Csak mert ez inkább a spórolós odyssey/quad lámpákra jellemző.
Az ATI felépítése miatt én kizártnak tartom.
 
Back
Oldal tetejére