• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Gyárilag sajnos egyiket sem. :(
Köszi válaszod. Van olyan lámpa amit lehetne a Profiluxal dimmelni különösebb baevatkozás nélkül? Mitras simuval hogyan tudnád szimulálni a napfelkeltét, napnyugtát? Fő világítás lekapcs és maradna a csak a led? Köszi.
 
Köszi válaszod. Van olyan lámpa amit lehetne a Profiluxal dimmelni különösebb baevatkozás nélkül? Mitras simuval hogyan tudnád szimulálni a napfelkeltét, napnyugtát? Fő világítás lekapcs és maradna a csak a led? Köszi.

Simu-Stick-el igen. Azt csak a fő lámpa mellé, kiegészítésként tudod használni.

De ha vezérelt világítást szeretnél, akkor
1, kicseréled az Ati-ban az elektronikát (GHL-nek van alkatrésze, GA-ban tudnak ebben segíteni)
2, alapból GHL alkatrészekből raksz össze T5-ös vagy T8-as lámpát magadnak
3, fő lámpnak alapból Mitras LightBar-t rendelsz, és akkor minden egy lámpában, ProfiLux-al vezérelve.

Mindhárom esetben @viktorlantos biztosan tud neked segíteni a beszerzésével, stb.
 
Sziasztok!

Ti mivel tisztítjátok a lámpa plexi védőlapját?
(Nem szeretném ha bemattulna egy vízkőoldós kezelés után. :nailbiting:)

Thx!
Mur
 
Sziasztok!

Ti mivel tisztítjátok a lámpa plexi védőlapját?
(Nem szeretném ha bemattulna egy vízkőoldós kezelés után. :nailbiting:)

Thx!
Mur


Ablakpucoló + papírkendő :)
Ha vízköves kicsi sósav és egyből öblítés, nekem plexiben ez sosem tett kárt.
 
Sziasztok! Ma reggel gondoltam kipróbálom az ATI dimmelhető lámpám és sajnos úgy nézem hogy a kijelzője szerint valami nem stimmel mert nem jelenik meg rajta semmi, kéken ég és a ventik ezerrel pörögnek. Szerintetek mi lehet az oka? Mit tegyek? ATI szerviz van Budapesten? Jó lenne hamar megoldást találnom mert kedden telepíteném az akváriumom :(
Előre is kösz minden segítséget!
 
Srácok, az új csöveimre rá van írva, hogy 100 órát kell mennie úgy hogy nem dimmelem. A dimmelős ati-t úgy állítsam be hogy mondjuk 4-kor 100% este meg 22 óra 0%? :D akkor nem dimmel semmit ugye?
 
Srácok, az új csöveimre rá van írva, hogy 100 órát kell mennie úgy hogy nem dimmelem. A dimmelős ati-t úgy állítsam be hogy mondjuk 4-kor 100% este meg 22 óra 0%? :D akkor nem dimmel semmit ugye?
Asszem így működik:
1. 16:00 ON
2. 16:00 100%
3. 22:00 100%
4: 22:00 OFF
 
Nagyon sokan nem tartják be általában mi sem. Tragédia nem lesz, de ha emiatt 10%-kal tovább tart a csöved már érdemes volt kivárni.
Durván két hét alatt megvan :) halak addig úgysem lesznek benne, úgyhogy senki nem foglalkozik vele :D én meg kibírom hogy nem lesz naplemente :)
 
Holnap cserélem a csöveket. Van valami rituálé vagy csak simán ki a mostani csövek és be az újak? :)
 
Holnap cserélem a csöveket. Van valami rituálé vagy csak simán ki a mostani csövek és be az újak? :)

Ha akarsz, járhatsz az új csöveknek esőtáncot :) Viccen kívül, csak simán kicseréled őket, de azért nem árt a lámpát addig áramtalanítani...
 
Én tengeri akvárium fölött használtam Ati Sunpower 6x24w lámpát, a nem dimmelhető típust. Eladtam mert ledre váltottam, ami a jelentős költség csökkenést jelent a csövek 8-10 havonkénti cseréjének elmaradása miatt. De! Látvány világra meg sem közelíti az akvárium azt a szintet amilyen az Ati lámpa ,Ati tengeris csövek alatt volt. Bocsánat ha kicsit Off voltam, csak arra akartam rávilágítani hogy ez egy nagyon jó termék amit megbántam hogy lecseréltem.
 
Back
Oldal tetejére