• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Asztali számítógépek kérdések,kérések

Akkor passz.
Nálam minden rendben, pedig ugyanezek a frissítések települtek - meg még néhány másik is. Becsatolom róluk a screenshotot, hátha segít.

(Az nem lehet, hogy a rendszer-HDD-vel van valami baj és ezért döcög a rendszer, mert néha nem ér el szükséges állományokat? Egy Hard Disk Sentinel futtatás biztosan nem árt...)
 

Attachments

  • 1702641789498.png
    1702641789498.png
    92.8 KB · Megtekintések: 6
Akkor passz.
Nálam minden rendben, pedig ugyanezek a frissítések települtek - meg még néhány másik is. Becsatolom róluk a screenshotot, hátha segít.

(Az nem lehet, hogy a rendszer-HDD-vel van valami baj és ezért döcög a rendszer, mert néha nem ér el szükséges állományokat? Egy Hard Disk Sentinel futtatás biztosan nem árt...)
A KB5032189 kivételével ott van nálam is minden.
 
Végül is mi volt a probléma és a megoldás?
nem volt megoldás. valami nagy frissítés lehetett, mert ott van most a könyvtárban az OLD WINDOWS. két napig dobálta, hogy telepítsem azt ami már telepítve van, megcsináltam, azóta semmi gondom vele. minden megvan, nem hiányzik semmi.
 
Sziasztok! tegnap óta, történik megint valami érdekes, most ez nem egy egetverő történet, de nem értem az okát. Van a PC-nek az értesítési központja, ha megnyitom a sávot és megnézek egy értesítést, akkor ugyebár rákattintva megnyitja.
Most az van, hogy jön az értesítés, rákattintok, de nem csinál semmit azon kívül, hogy a listából eltünteti. A beállításokban nem történt változtatás... ez most a chrome marhasága megint, hogy a hasznos alkalmazásokat eltünteti?

értesítések.jpg
 
Most az van, hogy jön az értesítés, rákattintok, de nem csinál semmit azon kívül, hogy a listából eltünteti. A beállításokban nem történt változtatás... ez most a chrome marhasága megint, hogy a hasznos alkalmazásokat eltünteti?
Nálam akkor van ez, amikor döcög a Windows Intéző. Bár nem nagyon hasztnálom, így inkább a keresőnél szoktam észrevenni, hogy az sem működik, gépelek és nem hozza a találatokat. Nálad működik rendszeren belüli a keresés a tálcáról indítva?
Próbáld meg, hogy újraindítod az Intézőt a Feladatkezelőből (Ctrl+Alt+Del, vagy tálcán jobb klikk) és ott a Windows folyamatoknál találod a lista vége felé.
Messze nem biztos, hogy ez a baj, de nekem ennyi ötletem volt csak, hátha hasznát veszed más problémánál is.
 
Nálam akkor van ez, amikor döcög a Windows Intéző. Bár nem nagyon hasztnálom, így inkább a keresőnél szoktam észrevenni, hogy az sem működik, gépelek és nem hozza a találatokat. Nálad működik rendszeren belüli a keresés a tálcáról indítva?
Próbáld meg, hogy újraindítod az Intézőt a Feladatkezelőből (Ctrl+Alt+Del, vagy tálcán jobb klikk) és ott a Windows folyamatoknál találod a lista vége felé.
Messze nem biztos, hogy ez a baj, de nekem ennyi ötletem volt csak, hátha hasznát veszed más problémánál is.
tálcán a kereső, működik... újra iditottam a feladatkezelőt, de nem változott. Köszi, akkor egyenlőre hagyom pöfögni, majd csak lesz valahogy. :)
 
És megint egy probléma lépett fel... nem tudok belépni a gmailbe. Belépek és 5mp után kidob... tud erről valaki valamit?
Nekem a netbank csinálja ezt hónapok óta.
A vicc, hogy a telefonos ügyi-fogyi szolgálatos azt mondta, minden netbankolás előtt fullra töröljem a cache-t. A XXI. században ez viccnek is szánalmas.
 
Nekem megy. Digi netet használok.
A feleségem panaszkodott egy órája, hogy a facebook és a Messenger is leállt. Nekem a facebook is megy (bár egyáltalán nem használom).
edgén keresztül sikerült belépnem, nem dobott le, így újra telepítettem a chromeot... most megy azon is. az FB és a messengerre is azt írta, hogy idő túllépés, de most az is működik. De nem gondolnám azt, hogy ez szolgáltatói hiba lenne, én is digis vagyok.
de azért már böki a csőröm, hogy minden hétre jut valami megmagyarázhatatlan hibaforrás :)
 
Valami globálisan omlott össze. Idézet ( A DownDetectoron a YouTube-nál, a Microsoft Teamsnél, a Google Playnél, a Gmailnél, a WhatsAppnál, a Redditnél, a T-Mobile-nál, az X-nél és az Oculusnál is hibát jelentettek, valamint számos más oldalról is érkeznek a bejelentések ) idézet vége.
 
edgén keresztül sikerült belépnem, nem dobott le, így újra telepítettem a chromeot... most megy azon is. az FB és a messengerre is azt írta, hogy idő túllépés, de most az is működik. De nem gondolnám azt, hogy ez szolgáltatói hiba lenne, én is digis vagyok.
de azért már böki a csőröm, hogy minden hétre jut valami megmagyarázhatatlan hibaforrás :)
Valami mégsem gömbölyű a gmail-el. Elhamarkodottan írtam. A régieket tudom olvasni, de rámtelefonáltak, hogy küldtek levelet > válaszoljak. De nem kaptam meg... :(
Thunderbird-et használok alapjában, de a Crome-os felületen sem látom, hogy kaptam volna bármit is.
 
Valami globálisan omlott össze. Idézet ( A DownDetectoron a YouTube-nál, a Microsoft Teamsnél, a Google Playnél, a Gmailnél, a WhatsAppnál, a Redditnél, a T-Mobile-nál, az X-nél és az Oculusnál is hibát jelentettek, valamint számos más oldalról is érkeznek a bejelentések ) idézet vége.
Hát megtörtént... :(
 
edgén keresztül sikerült belépnem, nem dobott le, így újra telepítettem a chromeot... most megy azon is. az FB és a messengerre is azt írta, hogy idő túllépés, de most az is működik. De nem gondolnám azt, hogy ez szolgáltatói hiba lenne, én is digis vagyok.
de azért már böki a csőröm, hogy minden hétre jut valami megmagyarázhatatlan hibaforrás :)
Valami globálisan omlott össze. Idézet ( A DownDetectoron a YouTube-nál, a Microsoft Teamsnél, a Google Playnél, a Gmailnél, a WhatsAppnál, a Redditnél, a T-Mobile-nál, az X-nél és az Oculusnál is hibát jelentettek, valamint számos más oldalról is érkeznek a bejelentések ) idézet vége.
Hát megtörtént... :(
A Vörös-tengerben lévő kábeleket szétcincálta valaki/valami. A BBC-olvastam, hogy 3 Európát érintő komm kábel is el lett szakítva.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére