• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Artegor 35 literes "mizube" stílusú akváriuma

Nigro said:
A fotózásról szívesen hallanánk pár kulisszatitkot. ;)
Sanyi fényképezett, apa tartotta a kartont az akvárium körül, én tartottam a hajszárítót. :D
mire a vízfelszín mozgása rendesen összejött megőszültünk, végül sikerült.
gond az volt hogy rossz helyen van az akvárium, mármint 1 ember szinte már kitölti a helyet az akvárium előtt. Mellette fal és akvárium előtte meg kb 1m2 mert jön az íróasztal.

egyébként kb 2 hete átalakítottam az akit, fa ki növényeket átrendeztem.
hamarosan rakok fel képeket , de volt egy kis blackout , ezért leghamarabb 1 hát

UI: ha valaki debrecenben nagy stem bokrokkal rendelkezik, és egy nyírásból tudna nekem felajánlani,azt nagyon megköszönném :geek:
cserébe tudok adni endlereket, riccia-t , esetleg 1 tő narrow microsoriumot.
üdv.
art.
 
szuper fotók lettek. megérte a kis szenvedés.

egy csomó időt töltünk az akváriumainkal, de sok esetben meg sem örökítjük őket. pedig milyen jó lesz ezekre a fotókra évek múlva is ránézni... :p
 
Nagyon szuper,nem egy 35 literes benyomását kelti,sokkal nagyobbnak látszik.Gratula!
 
Gratulálok az akváriumhoz és a fotókhoz, tényleg nem egy 35L-s benyomását kelti. Nagyon szép! Kíváncsian várom az újabb képeket.
 
Csak gratulálni tudok!
Nagyon szépen letisztult az aksid kinézete az indítás óta!
Szinte profi!
;)
Gondolom sok munkád van benne!?
Kicsit irigyellek, csak így továbbbbbb!
Sajnos én csak hétvégente tudok foglalkozni a vízi világgal és ezt be kell lássam kevés!
:(
 
köszi sly ;)
viszont bejelentem, hogy vége az akinak. Újba kezdek nemsokára.
az uj aki mérete 45x27x30 lesz. tropica és manado talajjal.
technika megmarad,
halaknak remélem nannostomus marginatus, garninak pár amano.
hirtelen ennyit árulok el. többit nemsokára publikálom ;)
 
Várjuk az új akit. Annyit sem árulsz el hogy kb milyen stílust fog képviselni? ;)
 
Back
Oldal tetejére