• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aquscaping turizmus 2.

Unzan van mar regota csak a spec beoltott nem jon.

A bolt meg mindig csoda. A kis pontyos kadat azonnal elfogadnam hatalmas relax!
 
A múlthéten újra elutaztam a kedves ismerősömhöz Rodgauba!Mint régi barátot úgy üdvözölt Dieter:Ä Ungarischer Aquascaper hallo!Pont telefonált,a hétvégén Japánba utazott,kiderült,hogy Japánba tart,tenyészt Koikat,amiket ott versenyeztet!Sokba kerülne az utaztatásuk,így ott helybe oldja meg!Előre penget a minőségi kajäert,tartásért!Hátra vitt a pincébe,ott volt a gephäz,gyerekek őrület mik vannak!Láttam majd méteres Koikat!A fal tele van oklevelekkel,kupákkal!A legdrägäbb Koi 30000 eurós volt!Egy két aki ätalakitäson eset át,Minden menyiségben Aqua Journälok,könyvek.Benibachi garneläi vannak,400 euro/db volt Japänba,ezek a fotokon mär azoknak a kicsijei vannak.!0 euroert ärulja!Ha garnizäsba kezdek,akkor tudom,hogy honnan szerezzek be kis garnikat!Íme pár fotó!
IMG_3418.JPG IMG_3421.JPG IMG_3425.JPG IMG_3427.JPG IMG_3430.JPG IMG_3434.JPG IMG_3435.JPG IMG_3438.JPG
 
A múlt heten újra meglátogattam a Koi tenyésztő cimbimet,ki nem mellékesen Aquascaper is!Igaz nincs sok ideje a Koi-zas mellet,de azert szorgalmas az öreg!Sokat beszélgettünk,infó csere stb..Amikor ott voltam pont akkor adott el 2 db-ot (35000 euróért,ha jól hallottam)érdekes történet,leírom mert ritka az ilyen.A vásárló februárba kiválasztotta a 2 Koit,3-4 hónap karantén,és csak utána volt az eladás!A vásárló Berlinből hozatott egy Koi szakértőt aki nevezetesen Japán volt.Repülő,auto bérlés és meg is érkezett,aki felügyelte az eladást.Kopoltyú csekk uszonyok ,szem stb..En meg csak pislogtam.A vasarlo 30000l -es tóba szánta a 2 Koit!
2016-05-25%2B13.04.44.jpg 2016-05-25%2B13.11.44.jpg 2016-05-25%2B13.22.41.jpg 2016-05-25%2B13.22.56.jpg 2016-05-25%2B13.25.42.jpg 2016-05-25%2B13.25.47.jpg 2016-05-25%2B13.26.08.jpg 2016-05-25%2B13.28.42.jpg 2016-05-25%2B13.21.54.jpg 2016-05-25%2B13.07.19.jpg
A raktárba hegyekbe álltak a 15kg Saki Hikari Koi tápok,hihetetlen 250 eurós áron!Kupak oklevelek mindenhol!Komoly a csávó!
 
Az idei (39)szülinapomat egybe kötve egy kirändulässal Wiesbaden-ban,és környéken töltöttük.Tölünk kb 220 km re levö Rodgau-ba vezetett utunk a ZOO FLOTTMANN-hoz.Már régóta olvastam egy ADA DE külön kiadást róla,így nem is volt vita,hol kezdjük-e napot.Már a belépés pillanätol érezhető volt,hogy totäll egy húron pendülünk.;):).Es elkezdődött a véget nem érő beszélgetés.Mintha már évek óta ismernénk egymást.Csak úgy repkedtek a temäk.Natur Akvarisztika,csak ezt emlegette.Komoly kis bolt,Ada, Elos,a fő termékek.A Seachem Purigen temänäl előkerült,hogy problemäja van a Seachem Purigen tisztitäsäval.PEDIG MINDEN ÚGY CSINÁLTAM MINT VIKTOR MUTATTA!Tessek?Viktor Ga Hungary.Tudom miről beszel,én Magyar vagyok.A flickr oldalát kívülről ismeri.Na jó mätol CIMBIK vagyunk,gondoltam.Kb 3-4 óra folyamatos beszélgetés után ki kísért a kertbe található KOI tóhoz.Na itt megérintett a ZEN hangulata.Sajna a fotók nem sikerültek jól,sok beszűrődő fény.Ott hagytam nála egy kisebb összeget.De ajändekba az új Book of ADA-t kaptam.:whistle:(y);).E akkor a képekView attachment 3907 View attachment 3908 View attachment 3909 View attachment 3910 .View attachment 3911 View attachment 3912 View attachment 3913 View attachment 3914 View attachment 3915
Nagyon jó, jövő héten meglesem!!
 
A múlthéten újra elutaztam a kedves ismerősömhöz Rodgauba!Mint régi barátot úgy üdvözölt Dieter:Ä Ungarischer Aquascaper hallo!Pont telefonált,a hétvégén Japánba utazott,kiderült,hogy Japánba tart,tenyészt Koikat,amiket ott versenyeztet!Sokba kerülne az utaztatásuk,így ott helybe oldja meg!Előre penget a minőségi kajäert,tartásért!Hátra vitt a pincébe,ott volt a gephäz,gyerekek őrület mik vannak!Láttam majd méteres Koikat!A fal tele van oklevelekkel,kupákkal!A legdrägäbb Koi 30000 eurós volt!Egy két aki ätalakitäson eset át,Minden menyiségben Aqua Journälok,könyvek.Benibachi garneläi vannak,400 euro/db volt Japänba,ezek a fotokon mär azoknak a kicsijei vannak.!0 euroert ärulja!Ha garnizäsba kezdek,akkor tudom,hogy honnan szerezzek be kis garnikat!Íme pár fotó!
View attachment 3815 View attachment 3816 View attachment 3817 View attachment 3818 View attachment 3819 View attachment 3820 View attachment 3821 View attachment 3822
Hallo @kuchi , Na voltam Rodgauba! Hatalmas a Pasi! Az a fehér dög koi a képen a 30 kg-ot üti!
El lehet az arcal igen jól beszélgetni.. ott voltam vagy 3 órát.. kár hogy GERONIMO idö volt!
Hoztam növényeket! 5-6 félét.
láttad nála, hogy valami jódos löttyöt ad a vízbe napi szinten? az minek kérdezem töle: Fertötlenítö meg jót tesz a halaknak meg a garnéláknak!mondja.. oké..
Elos halkaját próbáltad már?
üdv..
 
Szia!


Nem tudom mi lehet!


Sajna nem próbáltam,de legközelebb hozok belőle!
Bztossan nem véletlenül teszi a vízbe!
Valamint a TDS kapcsolatossan : megmérte nekem az összes akváriumot s kivétel nélkül 250ppm felett volt az összes! Sózással persze! érdekes, most akkor mi az igazság?merthogy szép nála minden!
 
Sziasztok! Egy hétig Prágában leszek, ha valaki tud esetleg boltot amit érdemes lenne felkeresni, ne fogja vissza magát! Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére