• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Aquascaping Couch - Live Broadcast Green Aqua

Megjött mar B?Varom,de lassan akkor megtanulok Angolul!;)

Ha csak ennyi kell, inkább nem csinálunk. :) Csak ne a videóból tanulj :LOL::)

nem felejtettük el. hahózok ha már van valami, addig engedd el a youtube gombot. :)
a kövi magyar lesz megint.

A héten talán lesz egy angol is az oase főnökkel.

És igyekszem valami vágott anyagot is feltenni.
 
Bár kérdeztem már, de hátha most választ kapok: honnan lehet tudni, hogy hol és mikor lesz a mai?
Elvileg 13:00 és 15:00 között kezdődik valamikor. Szeretnétek, ha live lenne és chaten is kommunikálnánk, de hogyan ha sehol nincs kiírva, kevesen leszünk épp online. Így lassan nő majd a nézőszám. Valahol kint kellene lennie már előző nap a kezdési időpontnak.
- se ebben a topicban
- se FB-n
- se youtube-on nincs még nyoma a mai kezdésnek

pedig lehet, hogy 50 perc múlva kezdődik?
 
Utoljára módosított:
Tényleg nem akarok reklamálni,de a 2-ik es a 3-ik epizódot is megnézném feliratozva!Vagy csak egy szűk rétegnek szol?Nem ismerem az Oase termékeket,de hátha....egyszer kipróbálom!
 
Tényleg nem akarok reklamálni,de a 2-ik es a 3-ik epizódot is megnézném feliratozva!Vagy csak egy szűk rétegnek szol?Nem ismerem az Oase termékeket,de hátha....egyszer kipróbálom!
Viktor mondta, hogy a harmadik az magyar, arra miért akarsz magyart? ;)
(Csak vicc nehogy valaki komolyan vegye.)

Bár én valamennyire tudok angolul és emaitt nem hiányolom, de amikor elkezdett hebegni habogni, hogy mikor is lesz böszme szűrőjük elvesztettem a fonalat. Arra kíváncsi lennék. ;)
 
A Tegnapit számoltam 3-iknak!
Harmadikat magyarul akarták és szerdára tették, de elmaradt. Be is jelentették, hogy magyarul lesz. Közben lett volna egy negyedik is ami egy riport értelemszerűen angolul. S mivel kiesett a szerda az lett a harmadik.

Bár csak tippelem, de ha jól sejtem neked a német lett volna a nyerő s ráadásul a német OASE jön aki tuti tud németül. Jó lett volna ha anyanyelvükön megy. :D
 
Viktor mondta, hogy a harmadik az magyar, arra miért akarsz magyart? ;)
(Csak vicc nehogy valaki komolyan vegye.)

Bár én valamennyire tudok angolul és emaitt nem hiányolom, de amikor elkezdett hebegni habogni, hogy mikor is lesz böszme szűrőjük elvesztettem a fonalat. Arra kíváncsi lennék. ;)

Ha jól emlékszem azt mondta, hogy hamarosan érkezik/tervben van nagyobb szűrő és skimmer is. Nekem úgy jött le mintha az idei Interzoon lepleznék le ezeket a dolgokat és ezért nem akarta volna konkretizálni ;)
 
A sracok mar igy is 110%-on porognek, hogy maximalisan kiszolgaljak az akvakertesz igenyeket, szerintem egy kis turelem azert elvarhato, nem biztos hogy az uj uzlettel jaro mizeria kozben a feliratozas elvezi a prioritast.
 
A sracok mar igy is 110%-on porognek, hogy maximalisan kiszolgaljak az akvakertesz igenyeket, szerintem egy kis turelem azert elvarhato, nem biztos hogy az uj uzlettel jaro mizeria kozben a feliratozas elvezi a prioritast.
Na jó,de ha kiírjak,hogy pár óra múlva olvasható feliratozva,akkor jogosan kérdem én,két hét után,hogy mikor jön a felirat!De mar nem varom!Csak érdekelt volna a téma!En mindent megértek!
 
Lassan több mint 2 hete varunk(tunk),én mar nem is varom!:confused:

Ne durcizz :) Igazad van, Balázs könnyelmű volt. Megbeszéltük, hogy legközelebb nem írunk dátumot.
A feliratozások másodlagos prioritást élveznek. Ahogy van egy kis idő megcsináljuk mindig.

Karira tuti kész lesz. :) Múlt héten mintha azt mondta volna, hogy egy részét megcsinálta, de nem tudta befejezni. Mind1. Valamikor jön.
A héten berendezünk stb. Remélhetőleg lesz mit nézni. :)
 
Ne durcizz :) Igazad van, Balázs könnyelmű volt. Megbeszéltük, hogy legközelebb nem írunk dátumot.
A feliratozások másodlagos prioritást élveznek. Ahogy van egy kis idő megcsináljuk mindig.

Karira tuti kész lesz. :) Múlt héten mintha azt mondta volna, hogy egy részét megcsinálta, de nem tudta befejezni. Mind1. Valamikor jön.
A héten berendezünk stb. Remélhetőleg lesz mit nézni. :)
Na jó nem morgok.Csak minden nap azzal kezdem,hogy na talán ma....:rolleyes:
 
Viktor, ide is kérjük a videót! :D
Csak mert lenne egy kérdésem az új témához, de nem akarom beharangozás előtt "lelőni" a témát. :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére