• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Aquascaping Couch - Live Broadcast Green Aqua

Remélem Viktor jól vagy.. (robituszin:D) :p

Egyébként jó volt a live. Kicsit több sztorizgatást szerintem feldobná a dolgot. Pl kinek milyen akváriuma van most otthon, mennyi ideje van a hobbira, maga a GA hogyan kelt életre és a bolt megnyitásának körülménye is érdekesek lehetnek ;) De csak így tovább. Feldobjátok a melós napokat :)
 
Remélem Viktor jól vagy.. (robituszin:D) :p

Egyébként jó volt a live. Kicsit több sztorizgatást szerintem feldobná a dolgot. Pl kinek milyen akváriuma van most otthon, mennyi ideje van a hobbira, maga a GA hogyan kelt életre és a bolt megnyitásának körülménye is érdekesek lehetnek ;) De csak így tovább. Feldobjátok a melós napokat :)
Csatlakozom Norbihoz!
Mindenkit érdekelne, hogy ti hogyan hoztátok össze az egészet...
Most néztem én is meg felvételről, szerintem egész jó lett.
Ha lesznek konkrét témák és folyamatos kapcsolódó kérdések, még jobban gördülni fog.(y)
 
maga a GA hogyan kelt életre és a bolt megnyitásának körülménye is érdekesek lehetnek

Mindenkit érdekelne, hogy ti hogyan hoztátok össze az egészet...

Felvéstem :)
Nem is tudom mi a nagyobb mutatvány ebben...

- Létrehozni valamit a semmiből és a sok negatív hatással és berögzült szokásokkal nem törődve sikerre vinni.
- Megélni ennyi idő után is a mindennapokat és megtalálni a tüzet úgy, hogy mindhárman teljesen más emberek vagyunk. De nagyon.... :)
- Megugorni az egyre nagyobb lépcsőket egy olyan országban, ahol csak a gázszerelőnek megy jól a biznisz az utóbbi x évben.
- Navigálni a legnagyobb válságokban és növekedni úgy, hogy közben a cég számára legfontosabb korcsoport nagy része inkább elment külföldre melózni.
- Felhagyni a jól fizető állásainkat, hogy ingyen építsük az álmot :)
- Eljutni az otthoni akvárium hobbizásból oda, hogy ma mi gyártjuk az OASE akváriumokat amit a világba mindenhol értékesít a cég? :rolleyes:

....és még sorolhatnám, de lehet erre tényleg jobb lenne egy kis beszélgetés.

Azért alapvetően koncepció, hogy a műsor pozitív kicsengésű legyen. Van elég negatív az országban. Így a tematikát is próbáljuk inspiráló, pozitív energiákkal teli dologként átadni.
A GA sztori azért simán inspiráció lehet sok fiatalnak. Pedig idén még egy pár nagy lépcső vár ránk....
 
Sokan nem hiszik el, hogy a valóságban is így működik a természet, mint ahogyan mi csináljuk a növényes akváriumokban. Pl. Erős fény, CO2, tápozás....ugyan már, hogy kerül ez mindez össze a természetben. Még az elején vagytok, lehetne szánni neki egy pár perces etapot, hogy hogyan is áll össze mindez a természetben.
 
Felvéstem :)
Nem is tudom mi a nagyobb mutatvány ebben...

- Létrehozni valamit a semmiből és a sok negatív hatással és berögzült szokásokkal nem törődve sikerre vinni.
- Megélni ennyi idő után is a mindennapokat és megtalálni a tüzet úgy, hogy mindhárman teljesen más emberek vagyunk. De nagyon.... :)
- Megugorni az egyre nagyobb lépcsőket egy olyan országban, ahol csak a gázszerelőnek megy jól a biznisz az utóbbi x évben.
- Navigálni a legnagyobb válságokban és növekedni úgy, hogy közben a cég számára legfontosabb korcsoport nagy része inkább elment külföldre melózni.
- Felhagyni a jól fizető állásainkat, hogy ingyen építsük az álmot :)
- Eljutni az otthoni akvárium hobbizásból oda, hogy ma mi gyártjuk az OASE akváriumokat amit a világba mindenhol értékesít a cég? :rolleyes:

....és még sorolhatnám, de lehet erre tényleg jobb lenne egy kis beszélgetés.

Azért alapvetően koncepció, hogy a műsor pozitív kicsengésű legyen. Van elég negatív az országban. Így a tematikát is próbáljuk inspiráló, pozitív energiákkal teli dologként átadni.
A GA sztori azért simán inspiráció lehet sok fiatalnak. Pedig idén még egy pár nagy lépcső vár ránk....
Erről beszéltünk, máris felcsigáztál...
 
Pedig idén még egy pár nagy lépcső vár ránk....
Na?Remélem nekem is lesz benne szerepem?:cool:
ma mi gyártjuk az OASE akváriumokat amit a világba mindenhol értékesít a cég?
Igen?Ezt nem is tudtam!
közben a cég számára legfontosabb korcsoport nagy része inkább elment külföldre melózni.
Sajna el kellet hagyni a hazámat,hogy megvehessem a fel Ga-t!Na jó ez vicc,de tényleg elég gaz(volt) otthon a helyzet,de legalább van össze hasonlítási alapom!
 
@Matyi most hogy"beszóltál" :) ellened is lesz egy merénylet. Jó lenne egy olyan alkalom amikor az ügyfél akvárumok és az azok körüli szívásokról beszélünk. Hogyan mentsünk egy helyzetet, hol kezdődik a hibaellenőrzés stb. Sztorik minden jöhet. Remélem vállalod :)

Azért jöttem ide, hogy ezt megkérjem, de megelőztetek Matyi konkrét ügyfél szívásai 10+10 másodperces "ilyen volt ilyen lett és sokáig fenntartható" videóval majd, utána egy kibeszélővel, akár minden rész elindítója lehetne. Az ilyen volt ilyen lett videó sajnos nélkülözhetetlen, anélkül csak egy szürke sztori. Emiatt viszont ez lassabban készül.

Matyi mindig azokkal az amatőr problémákkal találkozik amiket mi megélünk. Hiába hallgattunk a szép szóra a boltban valami mindig feledésbe merül, de még gyakrabb a nem megtanítható egyediség:
"A lily-t inkább a túloldalra tettem mert az a szikla zavarta az áramlást"
"PO!!!4444négy a padlón volt, ezért jött a zöld alga"
"Bár volt elég bubiszám, de ez a gagyi diffúzor olyan pocsék volt, hogy a hatalmas buborékok azonnal távoztak, cserével minden rendbe jött"
 
Utoljára módosított:
- fenntarthatóság (mit ne építsünk mivel, mert 3 hónap után csak szívunk vele mint pl én kiszedni a parvulából a karácsonymoha nyesedéket. Végeláthatatlan küzdelem.)
- Egy kezdő milyen scapekkel kezdje és mikkel ne. S itt akár értem az első 3 évet/scapet. Mert bár sok a tapasztalat az első év után is, de már most bánom, hogy vettem 80 kiló Samurai Rock-ot, hogy lemásoljam Balázs 650 literes akváriumát fele akkorában. Túl nagy falat nekem, 4 hónapja tologatom a köveket, de semmi....5 év múlva lehet menne.
 
Balázs épp kedd 15:00-t írt az előbb (keddre). Fixáljuk és jelentkezem.
Jaj lemaradtam? Az volt, hogy kedd 15:00-ra erre most felmegyek és vége? Vagy el sem kezdődött? CET 13:00 az pont nálunk is 13. Erről hol lehet értesülni, hogy mikor kezdődik?
 
Biztosan nem. Legutóbb talán 3 nappal később lett felrakva. Balázs most néhány napra lelépett :)
Ma 1 órakor jelentkezünk az Aquascaping Couch második epizódjával, ezúttal angolul. A magyar feliratokat a nap folyamán készítjük el hozzá!
Ezt irtatok a Facen!Pedig nagyon kíváncsi lennénk!;)
 
Ma 1 órakor jelentkezünk az Aquascaping Couch második epizódjával, ezúttal angolul. A magyar feliratokat a nap folyamán készítjük el hozzá!
Ezt irtatok a Facen!Pedig nagyon kíváncsi lennénk!;)

Pff akkor B partizánakciója volt. Nála lehet reklamálni.... :)

Sajnos a mai adást több technikai gixer is követte. Reméljük a következő adásban (ami magyar lesz) minden klappol majd.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére