• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Aquascaping Couch - Live Broadcast Green Aqua

viktorlantos

Alapító
Admin
Szóval túléltük 2017-et több youtube és live streaming programunk kíséretében. Kipihentük fáradalmainkat és most úgy érezzük képesek vagyunk több energiát ölni a videós anyagokba. Ezért havonta különböző youtube vidik jönnek többféle tematikával. Reméljük a lelkesedés és az energia kitart majd :)

Aki még nem követi a youtube csatornánkat, itt megteheti. Iratkozz fel, és nyomjatok a kis harangra, ha automatikus értesítőt szeretnétek, ha új videó kerül fel.

https://www.youtube.com/greenaquashop

A változatos tartalmak között lesznek rendszeresen visszatérő nyálcsorgató videók a jelenlegi állapotokról. Készítünk oktató anyagot. Lesznek élő közvetítések is ezek közül az egyik ötlet a címben is található Aquascaping Couch programunk.

Röviden arról szól, hogy a boltban a kanapén ücsörögve 30-60 percben feldobunk pár aktuális témát és közben élőben kérdezhetnek a nézők. Lesz magyar adás és várhatóan későbbi külföldi vendégek miatt lesznek angol közvetítések is.

A beszélgetés egy sokkal lazább hangvételű dolog lesz. Kicsit hasonló mint a HAC videónk.

Az első ilyen adás várhatóan jövőhét kedden érkezik. Ha van kedvetek kapcsolódjatok majd be. És nyugodtan dobjatok kérdést ha a témával kapcsolatban valami eszetekbe jut.

39751460522_61e78500cb_h.jpgAquascaping Couch - Live streaming with QA by Viktor Lantos, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Szóval túléltük 2017-et több youtube és live streaming programunk kíséretében. Kipihentük fáradalmainkat és most úgy érezzük képesek vagyunk több energiát ölni a videós anyagokba. Ezért havonta különböző youtube vidik jönnek a következő hetekben. Reméljük a lelkesedés és az energia kitart majd :)

Aki még nem követi a youtube csatornánkat, itt megteheti. Iratkozz fel, és nyomjatok a kis harangra, ha automatikus értesítőt szeretnétek, ha új videó kerül fel.

https://www.youtube.com/user/viktorlantos/

A változatos tartalmak között lesznek rendszeresen visszatérő nyálcsorgató videók a jelenlegi állapotokról. Készítünk oktató anyagot. Lesznek élő közvetítések is ezek közül az egyik ötlet a címben is található Aquascaping Couch programunk.

Röviden arról szól, hogy a boltban a kanapén ücsörögve 30-60 percben feldobunk pár aktuális témát és közben élőben kérdezhetnek a nézők. Lesz magyar adás és várhatóan későbbi külföldi vendégek miatt lesznek angol közvetítések is.

A beszélgetés egy sokkal lazább hangvételű dolog lesz. Kicsit hasonló mint a HAC videónk.

Az első ilyen adás várhatóan jövőhét kedden érkezik. Ha van kedvetek kapcsolódjatok majd be. És nyugodtan dobjatok kérdést ha a témával kapcsolatban valami eszetekbe jut.

View attachment 47335Aquascaping Couch - Live streaming with QA by Viktor Lantos, on Flickr
Viktor, milyen napszakban tervezitek ezeket az élő, beszélgetős vidiket?
 
Az egyik legnagyobb nyűg, az algákkal, algásodással kapcsolatban szivesen néznék valamilyen oktatást, hogy eleve hogyan álltok neki leküzdeni, miket kell nézni, mérni, változtatni. Illetve, hogy hogyan indítsunk egy akváriumot, lehető legkevesebb algakockázattal.

Másik ami még érdekellne az a növényválasztás. Olvastam olyant, hogy a jó növényválasztás, párosítás is fontos. De mik azok a szabályok amiket érdemes betartani ilyenkor?
 
Az egyik legnagyobb nyűg, az algákkal, algásodással kapcsolatban szivesen néznék valamilyen oktatást, hogy eleve hogyan álltok neki leküzdeni, miket kell nézni, mérni, változtatni. Illetve, hogy hogyan indítsunk egy akváriumot, lehető legkevesebb algakockázattal.

Másik ami még érdekellne az a növényválasztás. Olvastam olyant, hogy a jó növényválasztás, párosítás is fontos. De mik azok a szabályok amiket érdemes betartani ilyenkor?

Gyűjtöm a témákat a következő műsorokra. Felvéstem ezeket is. (y)

Tervek szerint ezek ilyen 30 perces adások lesznek. 2-3 téma belefér egy részbe és a válaszok a felmerülő kérdésekre.
A fenti két téma olyan, ami önmagában is megér egy kis beszélgetést.
 
Gyűjtöm a témákat a következő műsorokra. Felvéstem ezeket is. (y)

Tervek szerint ezek ilyen 30 perces adások lesznek. 2-3 téma belefér egy részbe és a válaszok a felmerülő kérdésekre.
A fenti két téma olyan, ami önmagában is megér egy kis beszélgetést.
Az egyik legnagyobb nyűg, az algákkal, algásodással kapcsolatban szivesen néznék valamilyen oktatást, hogy eleve hogyan álltok neki leküzdeni, miket kell nézni, mérni, változtatni. Illetve, hogy hogyan indítsunk egy akváriumot, lehető legkevesebb algakockázattal.
Ez annyira akvárium, berendezés és technika függő dolog, hogy nem lehet általánosítani szerintem ezt a témát. De azért egynek jó.
 
Jó volt az adás Uraim, tökéletes közvetítés. Kép és hangminőségben is nagyon ott volt az egész :) jó kis beszélgetős sztorizós dolog, nagyon jó kezdeményezés, én örömmel hallgattam, hogy maga a hobbi és végül is a Ti üzletetek is hogy épült fel. Örültem hogy magyar volt az egész de gondolom az angolok miatt nem mindig lesz ez így.
Csak így tovább, le a kalappal. :)

Ja és a halak is örömmel bámulták nálam és tudom ám hogy Ti is őket néztétek, bizonyítékom van rá :D

DSC_9144.jpg
 
Csak felvételről, de megnéztem.
Lehet a nem legszerencsésebb időpont miatt, de a kérdéseknek pont semmi köze nem volt az epizód tartalmához. Talán egy későbbi időpontban jóval több kérdés jönne, amiből lehetne szemezgetni, hogy ne térjetek el ennyire az alap témától. Azt hiszem ez nektek is egy jó tapasztalat volt.
De jár nektek a gratuláció! Mint általában mindent ezt is jól megoldottátok(y)
 
Köszi a visszajelzést :)

Tesztnek az első adás jó volt. Azért néhány dolgon majd javítunk. Pl hang.
Korábban mindig facebook live ment, ez volt az első youtube live. A formátumot még szoknunk kell, hogy élvezhetőbb legyen a végeredmény :)

Viszont! Bár kismillió témánk van betárazva, azért ha van ötlet amit szívesen látnátok, hallanátok, itt is jelezhetitek. Felkarcoljuk a listára :)
 
Csatlakozom @eMZé kollégához. Én is felvételről néztem meg.
Szerintem rendben volt!
Hajrá következő adás vagy live stream? [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Csatlakozom @eMZé kollégához. Én is felvételről néztem meg.
Szerintem rendben volt!
Hajrá következő adás vagy live stream? [emoji16]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről

A következő napokban egy szerkesztett anyag jön. Jövőhéten a következő live.
Aztán jövőhéten elkezdünk bontani pár akváriumot és felveszünk 1-2 építést is.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére