• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aquario CO2 rendszer

zegigyerek

Főkertész
Sziasztok!
Használ valaki ilyen zselés szettet?
Mik a tapasztalatok?
Egy 30-as nano-ba tervezek ilyet.
Köszönöm.

Tapatalkkal küldve az én PRA-LX1 eszközömről
 
Nálam egy 84 literesben szórja a bubikat.
Nigro javaslata alapján döntöttem e mellett, hogy ismerkedjek a CO2-vel.
Nem bántam meg, és ugyan nagy az akva, de 28 napig bírja egy töltettel.
Beüzemelése nagyon egyszerű, és ami külön tetszik, hogy a diffúzora nagyon finoman eregeti az apró bubikat.
https://hu.pinterest.com/pin/722475965196520422/
722475965196520422
 
Utoljára módosított:
Mostanra a szelé réteg igencsak "elkopott".
Indításkor a mostani lötty szintje felett volt.
Érdeklődöm, hogy még utántölthetek, vagy egy új szettet kell vegyek?
84 literesben használom, és nagyon jó eredménnyel.
7c9cfb395f7e35c5d3bd524105db11df.jpg
 
Sziasztok.
Tegnap vásároltam egy ilyen szettet. Az lenne a kérdésem hogy éjszaka is benne hagyhatom, nem lessz gond? (30L nano)
köszönöm.
 
Sziasztok!
2 napja üzemeltem be a kis co2 gyártó masinát elég lassan indult be de beindult. Ma reggel ez a látvány fogadott: képek Ez már kiszedve az akvából mert visszafolyt ez a cucc a diffuzorba és eltömítette. Kérdés: Mit csináltam rosszul vajon? 2 napig tökéletesen működött most meg ez várt
 
Sziasztok!
2 napja üzemeltem be a kis co2 gyártó masinát elég lassan indult be de beindult. Ma reggel ez a látvány fogadott: képek Ez már kiszedve az akvából mert visszafolyt ez a cucc a diffuzorba és eltömítette. Kérdés: Mit csináltam rosszul vajon? 2 napig tökéletesen működött most meg ez várt
Szia.
Nem volt túl magas hőmérsékleten? Mert nekem akkor habosodott jobban.
 
Hát elég valószínűtlen de minimális esély van rá hogy reggel rásütött a nap de sötétítő van az ablakon szóval nem tudom elképzelni, hogy hogyan de az válasz lenne legalább
 
Egy-két kérdésem lenne a rendszerrel kapcsolatosan. Gondolom, ez folyamatos üzemre van tervezve? Valamint hogy lehetséges egy tűszelep bekötése a rendszerbe? Kicsit szabályozni a beáramló gáz mennyiségét...
 
Egy-két kérdésem lenne a rendszerrel kapcsolatosan. Gondolom, ez folyamatos üzemre van tervezve? Valamint hogy lehetséges egy tűszelep bekötése a rendszerbe? Kicsit szabályozni a beáramló gáz mennyiségét...
Igen, non-stop üzemel. Szerintem nem érdemes tűszeleppel bíbelődni. Egyrészt ez nem nagynyomású, másrészt szerintem sem a cső, sem a palack nem bírná a fojtással járó feszkót.
 
Back
Oldal tetejére