• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Aquario a GreenAqua kínálatában

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Felkerültek a webshopunkba az Aquario termékek, mától böngészhetitek. Akril levegő és CO2 diffúzorok, zselés CO2 rendszerek és melegítőlapok.
Két-három héten belül megérkeznek és már vihetitek is. A boltban már hónapok óta teszteljük az élesztős CO2 rendszert és a diffúzorokat. Mindegyik kiválóan teljesített, megkapta a GA approved plecsnit. :woot:
http://www.greenaqua.hu/hu/gyarto/aquario.html
 
Felkerültek a webshopunkba az Aquario termékek, mától böngészhetitek. Akril levegő és CO2 diffúzorok, zselés CO2 rendszerek és melegítőlapok.
Két-három héten belül megérkeznek és már vihetitek is. A boltban már hónapok óta teszteljük az élesztős CO2 rendszert és a diffúzorokat. Mindegyik kiválóan teljesített, megkapta a GA approved plecsnit. :woot:
http://www.greenaqua.hu/hu/gyarto/aquario.html

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az Aquario NEO akril CO2 diffúzor videójában látni, hogy folyadék van a diffúzorban. Ez víz, vagy valamilyen speciális folyadék?

Kösz
 
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy 4 tasak élesztő granulátum van a csomagban.(a leírásban meg 1 adag)
Tehát a 4 kis tasak az egy adag amit a 200ml vízben kell feloldani?
Illetve a melegítő mennyire megbízható? Eléggé melegnek tartom, főként a 25-30 fokon tartáshoz.(hőkapcsoló meg nem igen hiszem, hogy lenne benne)

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Tibor
 
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy 4 tasak élesztő granulátum van a csomagban.(a leírásban meg 1 adag)

4 tasak 4 adag. Akkor cserélsz amikor kimerül az első zacsi tartalma.

Tehát a 4 kis tasak az egy adag amit a 200ml vízben kell feloldani?

Egyszerre csak 1 tasit. Majd kb 20 nap múlva kell a másodikat.

Illetve a melegítő mennyire megbízható? Eléggé melegnek tartom, főként a 25-30 fokon tartáshoz.(hőkapcsoló meg nem igen hiszem, hogy lenne benne)

A boltban hónapok óta üzemel nálunk. Én parázok tőle és lekapcsolgatom, de a karácsonyfa izzót sem hagyom bedugva, ha lelépek otthonról, akkor sem ha nem a kínairól vettem.
A békesség miatt ugyanezt javaslom neked is.
 
4 tasak 4 adag. Akkor cserélsz amikor kimerül az első zacsi tartalma.



Egyszerre csak 1 tasit. Majd kb 20 nap múlva kell a másodikat.



A boltban hónapok óta üzemel nálunk. Én parázok tőle és lekapcsolgatom, de a karácsonyfa izzót sem hagyom bedugva, ha lelépek otthonról, akkor sem ha nem a kínairól vettem.
A békesség miatt ugyanezt javaslom neked is.

Üdv!

Azt megkérdezhetem, hogy az utántöltő az mennyi tasakot tartalmaz? (költségkalkuláció miatt kérdezem)

Kösz
 
Köszönöm a segítséget!

Így bátran bele merek már vágni.
Igen pont azért döntöttem emellett , mert a boltban is ezt láttam működés közben.
 
4 tasak 4 adag. Akkor cserélsz amikor kimerül az első zacsi tartalma.
Egyszerre csak 1 tasit. Majd kb 20 nap múlva kell a másodikat.
A boltban hónapok óta üzemel nálunk. Én parázok tőle és lekapcsolgatom, de a karácsonyfa izzót sem hagyom bedugva, ha lelépek otthonról, akkor sem ha nem a kínairól vettem.
A békesség miatt ugyanezt javaslom neked is.

Fejből nem tudom, kérlek csörizz be a boltba kedden és megnézik neked.

Elnézést,, hogy nem fogadtam meg a telefonra vonatkozó tanácsod, de mivel az alap már megvolt, és palackos rendszer még csak a jövőben van tervezve, megrendeltem az utántöltőt.
Meg is érkezett, és ezzel kapcsolatban volna ismét egy kezdő kérdésem ha valaki már használ ilyen rendszert.
Mivel a kapott csomag nem kis tasakokat tartalmaz, hanem kb. 1kg cukorszerű anyagot, a rátöltő tasak pedig egy kb. 2 kk barnás port volt, ezért kérdezem.
Ez a fehér cukorszerű anyag inkább hasonlít az alapcsomagban az palackban található anyagra, amit összerázva 24óra után a zselé lett.
Szóval ez az utántöltő csomag a zselés anyagot tölti után, vagy amit rá kell önteni?
így szilveszter napján remélem elég érthetően fogalmaztam!

BUÉK mindenkinek!
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére