• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aqua Rebell,Drak, Cal Aqua

kipser

Főkertész
Sziasztok,
a neten kutatgatva az alábbi tápokat találtam. Nem is nagyon vészes az áruk. Valaki használt a felsorolt tápok közül valamilyet?
Nagyon érdekelnének a vélemények, mert az oldalon ahol néztem jó értékeléseket kaptak, kivált képp az Aqua Rebell.
;)
 
Sziasztok,
a neten kutatgatva az alábbi tápokat találtam. Nem is nagyon vészes az áruk. Valaki használt a felsorolt tápok közül valamilyet?
Nagyon érdekelnének a vélemények, mert az oldalon ahol néztem jó értékeléseket kaptak, kivált képp az Aqua Rebell.
;)
Szia.Ha face-n rákeresel Buceplanet boltra és írsz neki ő lehet tud segíteni,mert ő ezt a tápot használja ;-)
 
Sziasztok,
a neten kutatgatva az alábbi tápokat találtam. Nem is nagyon vészes az áruk. Valaki használt a felsorolt tápok közül valamilyet?
Nagyon érdekelnének a vélemények, mert az oldalon ahol néztem jó értékeléseket kaptak, kivált képp az Aqua Rebell.
;)
@scarp Aqua Rebellt használt, ha jól emlékszem.
 
Hello mind.3 evig hasznaltam aqua rebelt,amire ra jöttem,hogy nem alyanlatos a makrot mikroval aznap együtt adagolni,mert nagyon könyen ecset algad lessz! most tesztelem a masterline t!😜
 
Back
Oldal tetejére