• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Apistogramma Trifasciata vs. garnélák

AqvaB

Kertész szaki
Sziasztok,

Valakinek van tapasztalata ezzel az igen dicsért apistogramma trifasciata-val?

Garnélákrá mennyire jelent nagy veszélyt?Az az érzésem, hogy az apistok annyira nem számítanak életbiztosításnak a garnélák számára?!!

Szóval.....o_O
 
Sziasztok,

Valakinek van tapasztalata ezzel az igen dicsért apistogramma trifasciata-val?

Garnélákrá mennyire jelent nagy veszélyt?Az az érzésem, hogy az apistok annyira nem számítanak életbiztosításnak a garnélák számára?!!

Szóval.....o_O
Revír halak! Területvédők. Ha nem éhes akkor is odakap és elpusztul tőle a garnéla. Nagy akváriumban az amanok azért biztonságban vannak ha van elég búvóhely.
 
Revír halak! Területvédők. Ha nem éhes akkor is odakap és elpusztul tőle a garnéla. Nagy akváriumban az amanok azért biztonságban vannak ha van elég búvóhely.

Így igaz mester, köszi a gondolátokat. Méretük ellenére igen nagy eGoval rendelkező vadászok. Bérgyilkos precizitásával végig scannelik a területet, meg 200L sem fárassza le a trifasciata párt.
Az vettem észre, hogy a red rili kolóniám kriptikus életmódra váltottak, sőt még a színük is elfakult önvédelemből.
Hullákat eddig nem láttam, ha vannak / voltak, akkor valószínű az alvilág, - értem itt a harcsákat, lorikat - gyorsan feldolgozta...

Az amanokat látszólag nem zavarja a az apisto páros..

Azt hiszem költözésre vannak ítélve a trifasciatak egy másik akváriumba...
 
Az apistok született rossz csontokként egy igen érdekes hal - társadalmi jelenséget szolgáltattak. A csapat zöld neon akikkel egy teret osztottak még, annyira belelkesedtek a potyázásokon, hogy ők is eszeveszettül elkezdtek vadászni. Ez eddig egy ismeretlen fenomén volt, mivel eddig rá sem néztek volna a garnélákrá.
Dehát elvégre zöldék lazacok, a mini kis fogaikkal.

Időközben apistoék átlettek költöztetve egy másik akváriumba...
 
Back
Oldal tetejére