• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Apistogramma Agassizii - Gyöngyházfényű törpesügér

malor

VIP kertész
Apistogramma_agassizii2.jpg


Itt http://diszhal.info/Apistogramma_agassizii.php megtalálható róla minden fontos tudnivaló. A témát azért indítom el, mert a pár hete Nigro által ajánlott apisto pár nagyon megtalálta a helyét. Észre sem vettem, leiráztak és kis halaim vannak, mert el voltak bújva a dzsugngelben. Miután a hétvégén teljes újrastrúktúrálás történt, a munka végeztével, ahogy a káoszból rend lett, vettem csak észre, hogy bizony a nőstény körül vannak kicsik. Már 1 cm körüliek. Pár darab maradt csak a munkák után, de ma végig néztem, ahogy újra ikrázik a nőstény. Szépen forgott körbe-körbe, a hím felügyelete alatt, miközben az a néhány kishal ott volt a mami mellett. Egy dragon követ találtak maguknak, amiben nagyon kényelmesen elférnek és úgy néz ki, hogy jó ötlet volt oda helyeznem. Nem csak jól mutat, de még az Apistoknak is tetszik. Így most beszéljenek helyettem a képek. Nem adják vissza a fotók a teljes szépségüket és a fotózási körülmények sem ideálisak, meg a telefon sem a legjobb. De azt hiszem, hogy már ettől is sokan kedvett kaphatnak hozzájuk.
 
Persze, lesznek még fotók. A kicsiket is meg szeretném örökíteni, de nagyon rejtőzködnek. Viszont ahogy az élő cyclopsra vadásznak, az baromi jó. Pár hete átáltam élő eleségek adására. Örülnek neki a halak. Van, ami nem is eszik mást. A GA-ból hozott üveg sügerek addig nem ettek semmit, amíg meg nem jött az élő fehér szúnyoglára és az artémia.
 
Pesti oldalon a 6. ker. Eötvös utcában lévő boltban lehet(artémai, cyclops, fehér és vörös szúnyoglárva, budai oldalon pedig a Kolossy térnél, a Lajos utcán lévő boltban (cyclops), szemben az Árpád híd felé haladó buszok megállójában, ahol a 86, 160 és 260-as buszok megállnak.

MInd a kettőben van tubifex, de azt én nem szeretem.
 
az Eötvösben hol van ilyen bolt? Ott lakom nem messze, de fogalmam sem volt, hogy van ott halas. A Vadonról tudok.

EDIT: ja látom, ELSÜLLYEDT CIVILIZÁCIÓ. Csodálatos, mindenképpen veszek élőt!!!!!
 
Nevet nem akartam írni, mert tudom nem illik. Ezt tiszeletben is tartom. De egyébként igen, ők azok.
 
Sziasztok!
1 hónapja szereztem be egy ilyen sügér hímet 80L akvárium 5 tetra 5 rézlazac másik fajta sügért társíthatok e hozzá? Előre is köszönöm a segítséget
 
Sziasztok!
1 hónapja szereztem be egy ilyen sügér hímet 80L akvárium 5 tetra 5 rézlazac másik fajta sügért társíthatok e hozzá? Előre is köszönöm a segítséget
Ha van elég búvóhely, akkor még egy pár elfér. Szerintem a meglévőnek is kellene egy pár.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére